Jump to content

Liga Basiana 2014


Recommended Posts

 

snapback.png

12 ekipa  a to su

 

1.ct. BD ELITEE  -- Krnjaca

2.ct. MILOS         --  Sr. Mitrovica

3.ct. DRLJAN      --  Ruma

4.ct. MOHARAC --   Divos

5.ct. PS +           -- Sr. Mitrovica

6.ct. ZLATNI KARAS - Divos

7.ct OMLADINCI --  Ruma

8.ct. RED DEVIL  -- Ruma

9.ct. KLANICA RADIC  -- Ruma

10.ct. SAULA      --  Putinci

11.ct. BIDZONI  --   Ruma

12ct.  S.B.S     ---   Ruma

Ove ekipe zvanicno pecaju u petak BISTRO

Link to comment
Share on other sites

Sto bi Limun rekao,bomba vikenda Isus u plasmanu,pa vi razmisljajte... jaooo,eto meni crvene

Milose imam predlog za tebe ;)

Ti i ja po crvenu da ce Isus biti u plasmanu ovog vikenda.

Eto ti prilike da osvojis dve crvene :)  Prihvatas?

Link to comment
Share on other sites

Milose ti si na proslom kupu propustio sansu, sad samo spremaj lovu iovako sam nesto tanak pa ce mi dobro doci neka kinta.Samo znas crvena je prevazidjena, to je za zezanje a ti si ipak ozbiljan decko, pa zato vidi ponesi malo neke ozbiljnije valute

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Isuse svi dosadasnji nesrecni sticaji okolnosti su bili samo iskusenja tvoje vere u boilu kojoj se posvecujes...

Vidim da ostajes veran i posvecen,sto bi se reklo i u "dobru i zlu", osobina koja mnogima od nas nedostaje.

Vrlina i velicina koja neminovno mora biti oplemenjena.

Sto tezi i duzi put do zamisljenog cilja,zadovoljstvo i moralna satisfakcija utim veca ;)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uuuuu,koliko boila, isus pravi patos od boila obog puta u vodi. Boga mi, ne znam da li smem da se upustim u duel, moram da razmislim..... evo razmislio,koliko god hoces, nije problem,hahaha. Limune, imamo dogovor za crvenu
Link to comment
Share on other sites

Uvek je zanimljivije kada se malo podgreje atmosfera,dokle god je u okvirima simbolike,

Milose dogovoreno ;) 

Crvenu sto izgubis ostavices u kaficu na jezeru nek se poslednje plasirani i Isusova ekipa pocaste pivom,

a ja ako izgubim dolazim u nedelju da oduzim svoje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bravo, momci svaka vam cast pokazali ste pravu stranu naseg takmicenja a to je druzenje, zezanje i prava fer borba koja nam predstoji sve opcije igraju ali moram neke ljude razocarati a nek se oni  sami pronadju.sve u svemu ja sam ujutru u 8h na jezeru da sa mojim frendom i njegovom porodicom popijem prvu kafu.to mi je bitno a sve ostsalo neka bude kako svevisnji odredi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bravo, momci svaka vam cast pokazali ste pravu stranu naseg takmicenja a to je druzenje, zezanje i prava fer borba koja nam predstoji sve opcije igraju ali moram neke ljude razocarati a nek se oni  sami pronadju.sve u svemu ja sam ujutru u 8h na jezeru da sa mojim frendom i njegovom porodicom popijem prvu kafu.to mi je bitno a sve ostsalo neka bude kako svevisnji odredi

tako je druže, bravo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...