Jump to content

JRC Contact 2 Man Bivvy


aleksandarx

Recommended Posts

Druze nema tih reci kojima bih mogao da opisem kvalitet tog satora koliko je dobar. Uzeo sam ga bez pokrivke (overwrap) i posle jedne od noci na jezeru, kada je kosava nosila plastenike i staklenike oko Barande i Glogonja, iako verovatno nikada necu koristiti uzeo sam i pokrivku. Izuzetno je kvalitetan materijal satora, a klinovi bi drzali i kola koliko su jaka. Rado ga preporucujem, odlican izbor posebno za te pare.
Link to comment
Share on other sites

JRC Contact 2 Man Bivvy

 

http://img832.imageshack.us/img832/6098/98253275.jpg

Chub Discoveri Dome

 

http://img683.imageshack.us/img683/491/discoveridome.jpg

 

Nisu na istoj platformi Burazeru moj,JRC je bolji po meni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

druze ima toga josh na istoj platformi na primjer Mossela-ko ga koristio zna koliko je dobar,pa onda nash continental,to su sve stari dobri za tu cenu.Medjutim samo je shekspir imo dim.3,50x2,40x145 svi ostali su manji.Znaci dimenzije kao neshin fox
Link to comment
Share on other sites

Druze nema tih reci kojima bih mogao da opisem kvalitet tog satora koliko je dobar. Uzeo sam ga bez pokrivke (overwrap) i posle jedne od noci na jezeru, kada je kosava nosila plastenike i staklenike oko Barande i Glogonja, iako verovatno nikada necu koristiti uzeo sam i pokrivku. Izuzetno je kvalitetan materijal satora, a klinovi bi drzali i kola koliko su jaka. Rado ga preporucujem, odlican izbor posebno za te pare.

Znaci tu noc nije bilo problema i bez pokrivke a sta bi bilo da je i kisa padala na taj vetar dali bi ostao suv unutra...

Predpostavljam da bi.Da li si nekad koristio pokrivku i dali treba i ona da se kupi mislim da li je neophodna uz sator.

Jer posle ovakvih preporuka se necu dvoumiti oko kupovine i hvala svima na odgovorima i misljenjima...

Link to comment
Share on other sites

Imam sator pomenuti... Odnos cena kvalitet super... Jedino zamerka sto nema mrezu za komarce sa svih strana radi prijatnijeg boravka leti... ali za malo vise novca kod jrc-a moze i to da se nabavi... Odlican sator, standardnog "saranskog" izgleda...lako i brzo odpakuje isto tako zapakuje... Prekrivka nije neophodna za nasu klimu, to je mozda pre za neke ekstremno niske temperature... a opet svi koristimo grejalice zimi u ribolovu... Nepropustan je provereno ;-)...
Link to comment
Share on other sites

Znaci tu noc nije bilo problema i bez pokrivke a sta bi bilo da je i kisa padala na taj vetar dali bi ostao suv unutra...

Predpostavljam da bi.Da li si nekad koristio pokrivku i dali treba i ona da se kupi mislim da li je neophodna uz sator.

Jer posle ovakvih preporuka se necu dvoumiti oko kupovine i hvala svima na odgovorima i misljenjima...

Tu noc pored ostalih sam proveo na jezeru Marko u Glogonju, jos je bio ziv pokojni Blazo, koliko je grmelo i padala kisa on nije smeo da me nazove telefonom a, bio je od mene na 30 metara u kamp kucici a, ja nisam smeo da izdjem iz satora da udarim dve kontre od nevremena. Kisa i vetar su drmali kao da ih je neko okomio na mene, mislim da neces pogresiti ako ga uzmes znam da je u toj klasi isto ekstra i JRS sti defender 2 man biwy. Pogledaj oba identicne su im karakteristike jedino sto je contact novije generacije, kao sto rekoh sve je ostalo isto, i sti defender 2 man biwy ima komarnik to znam sigurno. Pozdrav Leo

Link to comment
Share on other sites

Znaci tu noc nije bilo problema i bez pokrivke a sta bi bilo da je i kisa padala na taj vetar dali bi ostao suv unutra...

Predpostavljam da bi.Da li si nekad koristio pokrivku i dali treba i ona da se kupi mislim da li je neophodna uz sator.

Jer posle ovakvih preporuka se necu dvoumiti oko kupovine i hvala svima na odgovorima i misljenjima...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...