Jump to content

1 na 1


Recommended Posts

Dosad prijavljeni Takmicari.

 

1.Sokolovic Miroslav Mnoge ucio i uveo u saranski ribolov,u godinama ali bogato iskustvo.

2.Kovacevic Bojan Mlad ambiciozan pobedio prosle godine na prvom Carp kupu Pavlovci

3.Tomic Dragan Grile Veliko iskustvo jos sa Treseta zna sam(uz njega sam i sam poco bolje da sam nogu polomio

4.Stepanovic Nebojsa-Ceva Mlad a iskusan poznaje vodu drzi rekord sa najvecom ribom na Basiani

5.Todorovic Mica Odrasto na vodi iskusan 2009 ostvario zapazen rezultat na Debeljaci

6.Grozdanic Ivica Limun Iskusan takm.vredan radilica,2010 imao dobre rezult.u timskom takmicenju.

7.Vulic Aleksa Ubedljivo najmladji takm.prosle god.imao odlicne rezultate poznaje vodu kao da se rodio na njoj.

8.Milenkovic Dragan Iskusan takmicar al u godinama imao odlic.rezult.na Debeljaci jos 2008 dolazi iz Panceva

9.Bogovac Vladimir Iskusan dugo u Saranskom ribolovu poznaje Basianu dobro dolazi iz Nove Pazove

10.Domonji Darko Vip Mlad skroman kaze za sebe pocetnik a svi znaju da odlicno peca 2010 bio uspesan na Basiani

11.

12.

13.

14.

Link to comment
Share on other sites

Cujem da se radi na rasvetli,jos dve bandere su ukopane sto ce mnogo olaksati nocno pecanje :clapping:

Podseticu samo da svi prijavljeni takmicari za pojedinacni cup 1 na 1 kao i ligu placaju svega 300 din.

dnevno svim radnim danima.

Koliko cujem neki su vec pecali :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Ovako usli smo u Mart i moze se krenuti sa pripremama i Uplatama za takmicenje,podseticu vas da uplata moze da se izvrsi u II

rate MART-APRIL tacnije do 15 Aprila.Uplata ili rata moze da se izvrsi i na samom jezeru kod napominjem GAZDA MICE i mene samo porukom obavestite

Naveo sam ranije al da podsetim,potrebno je da se Takmicari izjasne za vaucere u kojoj prodavnici bi hteli da se pazari,saslusacu i kako vecina odluci,podsecam KES NE DOLAZI U OBZIR,dovoljno je da posaljete poruku na mob.

ujedno ste ostavili broj tel.

Link to comment
Share on other sites

Cujem da se radi na rasvetli,jos dve bandere su ukopane sto ce mnogo olaksati nocno pecanje :clapping:

Podseticu samo da svi prijavljeni takmicari za pojedinacni cup 1 na 1 kao i ligu placaju svega 300 din.

dnevno svim radnim danima.

Koliko cujem neki su vec pecali :clapping: :clapping:

pa pecali ali nista ne upecali :fpc: :mellow:

Link to comment
Share on other sites

ejjj Prdo nemoj se sad lazem..meni je ovo bio prvi izlazak na vodu zimi...a ti imas mnogo vise iskustva sa tim...jel bila i sreca prosle godine da upecas prvog januara ribu a? :pardon: :pardon:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...