Jump to content

1 na 1


Recommended Posts

Druze mislim da si imo jednu grsku oko basijane..dosao si sa 3 bureta spod mixa. pa ja tolko ne potrosim za celu sezonu...Pozdrav.... :air_kiss: :friends: :drinks: :drinks:

Hvala na savetu,znam ali nismo potrošili ni jedno. Nije bitno skroz opušteno ja se malo našalio ali neko nije shvatio,moje izvinjenje. Iskreno ja više volim veću dubinu jezera sa manje mulja i više ribe. Opet napominjem to je moje mišljenje,inače pozdrav svim ljudima sa basiane jer su odlični domaćini.

Link to comment
Share on other sites

ti sam nemozes ni ribu da izvadis treba ti alexa :help: a ne jos da imas u jednoj ruci stap sa ribom a u drugoj ruci meredov :help:

izvini RAMBO nisam te prepozno... samo kad ti sve mozes...a mi deca mozemo samo da gledamo i da ucimo. a kad dodjemo u tvoje godine pocecemo da pecamo................ :fool: :fool: :fool:

Link to comment
Share on other sites

Dosad prijavljeni Takmicari.

 

1.Sokolovic Miroslav (Amater)mnoge ucio i uveo u saranski ribolov,u godinama ali bogato iskustvo. :hi:

2.Kovacevic Bojan(Amater)Mlad ambiciozan pobedio prosle godine na prvom Carp kupu Pavlovci :bow:

3.Tomic Dragan Grile(Amater)Veliko iskustvo jos sa Treseta zna sam(uz njega sam i sam poco bolje da sam nogu polomio :friends:

4.Stepanovic Nebojsa-Ceva(Amater)Mlad a iskusan poznaje vodu drzi rekord sa najvecom ribom na Basiani :bow:

5.Todorovic Mica(Amater)Odrasto na vodi iskusan 2009 ostvario zapazen rezultat na Debeljaci :friends:

6.Grozdanic Ivica Limun(Amater)Iskusan takm.vredan radilica,2010 imao dobre rezult.u timskom takmicenju. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam da racunas na mene ali taj termin mi neodgovara posto ima takmicenje u Hrvatskoj od 03.- 07.05.

Tako da zelim srecu svim ucesnicima

bas steta i ja sam hteo da se prijavim.ali nisam tu...tako da zelim svim da se dobro napecaju!

Link to comment
Share on other sites

ima i toga,medjutim idem na pozivni kup u Hrvatsku.

nema kotizacije,obezbedjena klopa za svo vreme takmicenja,turisticki obolasci i imaju neki bezvezni nagradni fond od 3000 evropskih novcanica.

A Darko na istom kupu prtstavlja Slovacku :devil:

Link to comment
Share on other sites

ima i toga,medjutim idem na pozivni kup u Hrvatsku.

nema kotizacije,obezbedjena klopa za svo vreme takmicenja,turisticki obolasci i imaju neki bezvezni nagradni fond od 3000 evropskih novcanica.

A Darko na istom kupu prtstavlja Slovacku :devil:

 

El to na onaj kup shto smo pozvani Ja i Deki proshle godine pa ne odosmo na volsheban nachin?:hi:

Link to comment
Share on other sites

ima i toga,medjutim idem na pozivni kup u Hrvatsku.

nema kotizacije,obezbedjena klopa za svo vreme takmicenja,turisticki obolasci i imaju neki bezvezni nagradni fond od 3000 evropskih novcanica.

A Darko na istom kupu prtstavlja Slovacku :devil:

Pstt. ne odaj tajne da idemo po takmicenjima van Srbije. pomislice da smo neki PRO.. :crazy: :crazy: :devil: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Dosad prijavljeni Takmicari.

 

1.Sokolovic Miroslav Mnoge ucio i uveo u saranski ribolov,u godinama ali bogato iskustvo. :hi:

2.Kovacevic Bojan Mlad ambiciozan pobedio prosle godine na prvom Carp kupu Pavlovci :bow:

3.Tomic Dragan Grile Veliko iskustvo jos sa Treseta zna sam(uz njega sam i sam poco bolje da sam nogu polomio :friends:

4.Stepanovic Nebojsa-Ceva Mlad a iskusan poznaje vodu drzi rekord sa najvecom ribom na Basiani :drinks:

5.Todorovic Mica Odrasto na vodi iskusan 2009 ostvario zapazen rezultat na Debeljaci :friends:

6.Grozdanic Ivica Limun Iskusan takm.vredan radilica,2010 imao dobre rezult.u timskom takmicenju. :goodjob:

7.Vulic Aleksa Ubedljivo najmladji takm.prosle godine imao odlicne rezultate poznaje vodu kao da se rodio na njoj. :goodjob:

8.Milenkovic Dragan Iskusan takmicar u godinama imao odlic.rezult.na Debeljaci jos 2008 dolazi iz Panceva :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Salim se Aleksa naravno upravu si treba se oprobati,bice ti to jedno veliko iskustvo videces da nije naivno nimalo.

To ja malo bockam ove Profi da izadju na crtu Amaterima da se spuste na zemlju i vede da ima puno ljudi koji znaju pecati. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...