Jump to content

Shimano - Navi 7000 Xsb


Recommended Posts

Moze li mala pomoc, razmisljam da uzmem ove masine pa me zanima dali ih neko koristi i kako su se pokazale ?

 

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/08-navi7000xsb3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pazi ja sam je nasao ekstra povoljno upravo putuju ka meni tri komada u DE su 63€ a inace ovde blize nama od 100- 120 € ! Malo sam se dvoumio dali uzeti ali na kraju shimano za te pare to je ekstra povoljno a s obzirom da je prenos 4.6: 1 trbalo bi da je jaka i pouzdana makina! v :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih imao i ispunile su moje zahteve. Dobar i gladak rad,dobar dril. Mada mislim da je špulna a i cela mašinica prevelika.

 

Moze li mala pomoc, razmisljam da uzmem ove masine pa me zanima dali ih neko koristi i kako su se pokazale ?

 

http://i622.photobucket.com/albums/tt307/LALEGATOR/08-navi7000xsb3.jpg

Ja sam ih imao i ispunile su moje zahteve. Dobar i gladak rad,dobar dril. Mada mislim da je špulna a i cela mašinica prevelika. :ribica3:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja sam ih imao i ispunile su moje zahteve. Dobar i gladak rad,dobar dril. Mada mislim da je špulna a i cela mašinica prevelika. :ribica3:

 

Eto stigle makine kuci jeste u pravu si jesu malo vece ali mislim da to nece predstavljti neki problem a i zaljubio sam se na prvi pogled  :wub:  e sad videcemo kako sve to izgleda u praksi !

nego sad gledam i shimano ultegra i pitam se koja je razlika izmedju ove dve masine ovako na oko su potpuno iste a cena ultegre je duplo veca ? i primecujem da dosta clanova sa foruma bezi od BBLC pa me interesuje razlog jer i one su mi bile u opticaju da uzmem?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih uzeo  na provereno i prezadovoljan sam sa njima i ako sam samo jednom bio na vodi da ih probam,svi ce ti reci tezina koji je jedini skoro pravi tako reci argument,ko radi takmicenja pa posto se puno baca zabacaji pa teska je i zato,inace masina je pravi traktor rekao bi dzondir,jaka robusna meni old skul fazon prelepa ,ja mislim da beze jer vole ljudi da probaju i druge masinice malo da promeni i tako inace NE BEZE zato sto masinica ne vaöja   sta vise masinica je u top 3  ja mislim svih vremena za sada i svima je skoro koliko sam ja cesljao forum u top 3 best baj . Odnos cena kvalitet 100 posto .  ultegra ti je isto jako dobra masinica  razlike ima ali to ce se vec neko javiti da ti pojasni ja nisam strucnjak za to pocetnik sam ali koliko sam slusao mnogo ljudi je koristi i isto tako cena kvalitet je na visokom nivou .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...