Jump to content

3 Carp Ribolovac Cup 29-30.03.2014 Otvaranje Sezone


Recommended Posts

"Ribnjak Zivaca svoje jezero skracuje sa 110 hektara na 40 hektara u kojih ce biti pusteno 30 tona Saranske ribe(Saran-Amur).Trenutno u zimovniku posle izlova je smesteno 18.4 tona sarana od 2kg do 15 kg i Amura 1.8 tona u proseku oko 6kg,od 15 februara do 15 marta pustice se jos 10 tona sarana od 5kg pa na vise."


 


Nije isto 10 tona proseka oko 6kg i 10 tona proseka 1.5kg.Malo vam se najava i realizacija neslažu! Ja se izvinjavam ali sada se nekako pitam i dali su ove predhodne cifre tačne (iskreno ,nadam se da jesu), ali uskore će takmičenje pa će se videti. Ovo su samo moja zapažanja koja sam imao potrebu da iznesem.Ništa zlonamerno sa ovim nisam hteo da me neko neshvati pogrešno ali znam da hoće. (takav je ovde običaj) Pozdrav!


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

"Ribnjak Zivaca svoje jezero skracuje sa 110 hektara na 40 hektara u kojih ce biti pusteno 30 tona Saranske ribe(Saran-Amur).Trenutno u zimovniku posle izlova je smesteno 18.4 tona sarana od 2kg do 15 kg i Amura 1.8 tona u proseku oko 6kg,od 15 februara do 15 marta pustice se jos 10 tona sarana od 5kg pa na vise."

 

Nije isto 10 tona proseka oko 6kg i 10 tona proseka 1.5kg.Malo vam se najava i realizacija neslažu! Ja se izvinjavam ali sada se nekako pitam i dali su ove predhodne cifre tačne (iskreno ,nadam se da jesu), ali uskore će takmičenje pa će se videti. Ovo su samo moja zapažanja koja sam imao potrebu da iznesem.Ništa zlonamerno sa ovim nisam hteo da me neko neshvati pogrešno ali znam da hoće. (takav je ovde običaj) Pozdrav!

 

Pozdrav Dejane,nece te niko pogresno shvatiti sigurno,jeste sa te strane si u pravu,najavljeno jeste da ce se ubaciti krupnija riba(ne cela kolicina)problem je sto trenutno nemoze da se nadje krupna riba,i stvarno se trazi ta krupna riba.

Sve sto je napisano vezano za ribu u zimovniku zaista je tako i ta riba je pustena u ribnjak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svratio sam juce do jezera .Ambijent je fenomenalan ali me interesuje posto se peca sa druge strane dali ima prilaz za auto i dali je ocisceno od trske na obali i u vodi to jest dali moze da se pridje sa kolima do izvucenog mesta ili mora nekako drugacije da se nosi oprema.

Link to comment
Share on other sites

Svratio sam juce do jezera .Ambijent je fenomenalan ali me interesuje posto se peca sa druge strane dali ima prilaz za auto i dali je ocisceno od trske na obali i u vodi to jest dali moze da se pridje sa kolima do izvucenog mesta ili mora nekako drugacije da se nosi oprema.

Kada je takmicenje u pitanju kolima se prilazi do izvucenog mesta,na obali nema trske ali posto je i sam naziv Zivace Poludivlja Voda mesta nisu uredjena kao na Miki ili Debeljaci,malo su uza mesta ali kada je pecanje u pitanju nista ne smeta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ekipe koje su prijavljene 3 Carp Cup Ribolovac 


1.CT Bait Service


  2.CT Ribolovac Jakovo


  3.CT Drugari Becmen

  4.CT Pekara Srba Ub-Valjevo

  5.CT Jedini Pravi Izazov Valjevo

  6.CT Vuk Lazarevac

  7.CT Zam Plus Zemun

  8.CT SIRMIUM Sr.Mitrovica

  9.CT Coca cola Zemun

10.CT Cobra Dobanovci

11.CT Umri Muski 2 Simanovci-Barajevo

12.CT Carp Masters Jakovo

13.CT Foto Jakovo

14.CT F2

 

OTVARAMO SEZONU  :a026:  :a026:  :a026: A PIVO BOLJE PONESI IPAK CES MALO UZIVATI VAN CIVILIZACIJE,GLEDACES JE SA DRUGE STRANE JEZERA  :pivopija:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...