Jump to content

Prologic New C3


Recommended Posts

Prvo da Vas pozdravim.Interesuje me misljenje Kolega koji poseduju stap,kako se pokazao,kakav je u izbacaju.Planiram kupovinu modela PL C3 12"6.Upario bi ih sa Okuminim masinama Distance Pro Int 80.Unapred hvala!

Link to comment
Share on other sites

druze,to su super stapovi... ja sam uzeo fast water 12,6ft 4lb i 12ft 3,5lb.. razmisljao sam izmedju c3 i njih...presudilo je samo sto su malo finiji,laksi (fast water)...nista drugo. uz te masine ti se uklapaju 12,6ft.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja sam uzeo C3 New rod 12ft 3,5lb. Extra izgledaju i na rod podu i u ruci.. Prvi put na vodu idu sutra i to ce biti  test na ribi sutra, idem bas tamo gde ima pretezno male ribe od(2kg do 14kg) pa cu napisati sta se sve desava i kako.. Mozda cu ih i prodati po malo nizoj ceni ako mi se ne svide...

Link to comment
Share on other sites

Ovako, bili smo u Oazi Glozan pola dana, tj od 7 do 13h. Imao sam 13kom, nisu prelazili 3,5kg. Stapovi su full parabolik, lepo se savijaju i oseti se svaki udarac cak i ovih malih riba. Za sada zadovoljan, icicu na malo ozbiljnije vode Debeljaca, Kasapska, Pelagicevo i td.. pa cemo videti... Kolega koji je pecao samnom je odusevljen izgledom izbacajem posto je bacao sa 5 mesta dalje prema kraju jezera preko cc 110m sa 70g olovom. Jedino sto mu malko smeta ( ali to je navika ) malo su mu tezi.. Stap ima tezinu 410g.. meni za sad to ne predstalja problem ali videcemo.. Sve u svemu zadovoljan...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...