Jump to content

Pustite Da Postavljaju Oglase Sa 0 Postova


Recommended Posts

Molio bih admina da pusti da se oglasi postavljaju sa 0 postova, posto je ovako jos gore. Stalno bar dvoje, troje ljudi na sajtu juri postove i postavlja malo reci glupe komentare.

nisam za to jer bi inace ovaj forum bio kao oglasna tabla ili sajt kupujem prodajem. Ko zeli oglase ima kupujem prodajem pa nek postavlja. Jeste da dosta ljudi pisu sve i svasta jureci postove a tu smo mi da kad vidimo takav post reagujemo na svakom postu imate dole report gde pretisnete i stavite obrazlozenje da ni je post primeran tom topicu ili smajli . I naravno admin ce to obrisati i sankcionisati. A cak treba se broj postova povecati jos za da bi neko postavio oglas. To je moje misljenje. Jer ko je ovde zbog oglasa samo netreba ni da bude tu.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

mislim da nema smisla kada neko postavlja oglase NOVIH stvari! ajde kada neko stavi da prodaje štap koji je koristio 3 godine i sada mu treba mnogo ozbiljniji i bolji, to mogu da razumem, međutim, kada neko prodaje nov štap to ipak nema smisla. to je obična trgovina i trebalo bi da plate proviziju za oglašavanje.

Link to comment
Share on other sites

Ko nece da mu se komentarisu oglasi, jednostavno ga postavi i zakljuca, kome ne smeta komenatrisanje, ostavi ga otkljucanog...

Ako onome ko oglasava ne smeta komenatrisnaje, zasto bi smetalo ostalima?  :unknw:

 

Ako svi kome zasmeta nesto u nekom postu krene sa "Report" tasterom, Admin ce morati da zaposli jos jednog za pracenje prigovora!  ;)

 

Prica oko brojeva postova je vec ispricana i previse puta... 

Link to comment
Share on other sites

Ma ok je i ovako....ako nekog zanima moje misljenje :)

 

Nego, kad je vec tema oglasi, mene vise nerviraju likovi koji prodaju polovnu, mahom izakanu robu skoro pa po ceni nove :crazy:

Skoro je Vlada iz Borce postavio oglas za vise opreme i za par dana sve prodao. Pa tako se to radi. A ne da likovi prodaju polovnu opremu po ceni nove a nece cak ni sliku da postave.

 

Naravno, ovo nema veze sa exyu....samo komentarisem postupke pojedinaca.

 

Vecina vas kad proda robu ne zna ni da napise post tipa hvala exyu ili nesto sl.. em bi da prodaju besplatno a jos i da postavlju oglase sa ziro postova.

Ma ne moze :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...