Jump to content

Shimano Tribal Velocity Ili Chub Outkast Plus 50


Recommended Posts

Pozdrav ljudi....

 

Imam u planu da kupim stapove pa se jos uvek razmisljam oko ova dva modela:

 

Shimano Tribal Velecity 13 ft. 3.5 lb ( TVEL13350 )

 

Chub Outkast Plus 50 13ft. 3.5lb

 

Zamolio bih vas ako neko ima iskustva sa nekim od navedenih da to i podeli sa nama.. I sta mislite sta je bolja kupovina? A moze i neki predlog u ovom cenovnom rangu.

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Chub-a imam Outkast pus 50  12ft,3lb i prezadovoljan sam perfektan štap                                                                                                                                                            pre_1424128543__28102014350.jpg

Link to comment
Share on other sites

Drugar je polomio Velocity a ja sam polomio Chub Outcast, i to onaj stari koji se pravio u engleskoj. Svaki štap se može polomiti. Nemoj tako da gledaš nego uzmi onaj koji tebi bolje leži. Probaj oba pa vidi. Između štapova iste klase su male razlike, zavisi samo kome šta leži i kome se šta sviđa.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chub otpada jel ih vise nema u prodaji. A nema ni gde da se vidi. Nasao sam i neke Sportex u prodaji. Gledao sam po forumima al se slabo pise o njima. Znam da su oni pravili kvalitetne stapove ranije, a verovatmo i dan danas. Ali nisam znao da prave i saranske.Konkretno sam gledao Sportex Competition carp 13 ft 3.5 lb. Jel neko imao iskustva sa njim?
Link to comment
Share on other sites

Prati polovne CC30 ili turnament seriju od prologic-a. Svako malo pa ih neko oglasi. Mislim da za tu lovu nemaš bolje. Poz

Moj predlog isto cc30 13ft 3.5lb super stap ako ti treba bacacki a opet mekan na ribi. Meni licno stap lezi pecao sam sa njim na miki i bas sam zadovoljan opet drugi kazu da im je krut...... Sve je na tebi druze sve zavisi sta tebi lezi a ne sta drugi kazu...... Komentari kolega su bitni ali dok ti sam ne probas stap neces znati da li ti odgovara......

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog isto cc30 13ft 3.5lb super stap ako ti treba bacacki a opet mekan na ribi. Meni licno stap lezi pecao sam sa njim na miki i bas sam zadovoljan opet drugi kazu da im je krut...... Sve je na tebi druze sve zavisi sta tebi lezi a ne sta drugi kazu...... Komentari kolega su bitni ali dok ti sam ne probas stap neces znati da li ti odgovara......

To se podrazumeva,da proba pa izabere šta mu leži.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...