Jump to content

Pomoc Oko Kupovine Stapova


Recommended Posts

Pozdrav ljudi....


 


Imam u planu da kupim stapove pa se jos uvek razmisljam oko ova dva modela:


 


Shimano Tribal Velecity 13 ft. 3.5 lb ( TVEL13350 )


 


Chub Outkast Plus 50 13ft. 3.5lb


 


Zamolio bih kolege ako neko ima iskustva sa nekim od navedenih stapova da to i podeli sa nama.. I sta mislite, sta je bolja kupovina? A moze i neki predlog u ovom cenovnom rangu.


 


Hvala


Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posedujem Chub Outkast +50 12ft 3lbs ,strava su ! Dovoljno jaki za vece daljine ,dosta izdrzljivi  i jako lepo se ponasaju pri zamaranju ribe (odlican balans plasiranja mamca i uzitka vadjenja ribe) nisu skupi ,imas i dozivotnu garanciju ,elegantan i minimalisticki izgled(sto mi se posebno svidja) ,definitivno Chub Outkast po meni best buy (Y)

Link to comment
Share on other sites

Tamo gde su kupljeni u normalnoj radnji, kod normalnog trgovca koji zna kako da ti aktivira garanciju.

Sve mimo ovoga je velika nula !

Zaboravio sam najvaznjie: i kako da pravilno reaguje u zastitu kupaca kada dodje do nekog problema!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gde vazi ta dozivotna garancija?

Odlicno pitanje i mene zanima.... Prosle godine ispod pancevca svratio da pogledam neki spod stap i preporuce mi Chub-ov i kazu da imam dozivotnu garanciju na njega na cenu od nekih 7-8000 din....

Link to comment
Share on other sites

To je to, sto ste Vi navikli da kupujete ispod mosta, iznad mosta i u komsiluku je vas problem.

Zato je mnogima normalna kupovina skupa, e skupa je, al zato nemislim ako mi se stap slomi, nek misli trgovac!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...