Jump to content

Free Spirit Gold 12 Ft 3.25 Ili Prologic C3 New 12.6 Ft 3.25


Recommended Posts

Pozdrav ljudi.. Hocu da kupim neke od ovi stapova pa se jos uvek lomim sta kupiti. Jel imao neko iskustva sa istim? I voleo bih da cujem i vasa misljenja ako ih je neko koristio.

Edited by Nikola331
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ljudi.. Hocu da kupim neke od ovi stapova pa se jos uvek lomim sta kupiti. Jel imao neko iskustva sa istim? I voleo bih da cujem i vasa misljenja ako ih je neko koristio.

Zaboravio sam da bapisem da se radi o "e" class modelu

 
Link to comment
Share on other sites

bacas kosku medju kerovima. a drugo retko ko je imao prilike da peca na oba stapa pa da ti da savet nego ce svaki ciga svoga konja hvaliti, nego ti uzmi probaj malo vidis da tamo u carpologiji ce ti dati da odes da probas malo da bacas pa onda odes kod onog ko prodaje fs i sam odlucis . inace ovde odma pocne rasprava ciji je veci.....

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ja od skoro imam C3 12ft 3.5 lbs i mogu ti reci da su stapovi brutalni . A pogotovo taj koji ti zelis 12.6 3.25 lbs snazan stap zabacivao sam ga na 100 + m distancu sa solidnom velicinom pva leti kao lud a i na ribi je fantastican to ti je sto se tice C3 . za free spirite neznam . pozzz i bistro 

Link to comment
Share on other sites

Najbolje ti je da odes do carpologije momci ce ti detaljno objasniti sve o C3 12.6 3.25 lbs a imas i priliku da vidis lepo stap , ja sam podelio moje iskustvo i siguran sam da neces pogresiti sa  c trojkom . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...