Jump to content

Mkm Boile


IvanVa

Recommended Posts

Cekaj malo, mislis na Melegove boile ili...? MKM je stari odnosno Austrijski naziv za Melegove proizvode. Ako mislis na Melega, za divlju vodu bela cokolada i Tutti fruti su extra!

Sve mi se vise svidja i Zebra Mussel.

Edited by djmisha77
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Melegova paleta proizvoda u Hybrid varijanti je veoma lovna za divlje vode,mada se dobro i pokazala na komercijala.

Sve od aroma peca evo ovih dana na Dunavu extra se prolazi sa octopus squid,tuti fruti i bela cokolada.Ako imas kombinaciju vise boila sa polutkama,iznanadices se kako je lovno.

Boosted je nesto sto lovi  savrseno!

Kukuruz u konzervama je hit koji uvek daje ribu a stvar maste je ko hoce da proba nesto od Melegovih proizvoda a imate katalog u nasoj komercijalnoj sobi!

Ne verujemm da neko ima toliko puno proizvoda koje ima u ponudi Meleg Baits!

Link to comment
Share on other sites

Konzervirani kukuruz arome jagoda od nama dragog melega sam licno koristio na vise divljih voda i mogu reci da je svuda lovio cak i kad riba nije bila pri apetitu kod vecine ribolovaca sve pohvala Zoranu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Lepo  peca kad mesec dana ranije krenes da hranis mesto :D

Dovoljno je od 2-3 dana hraniti u kombinaciji sa kukuruzom i rezulat nemanjka!!Malo preterano  sto je receno od mesec dana!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Isprobana boila i pokazala se veoma uspesno na vodama gde su napadnute ribolovcima.Peca kao solo ili u podlozi sa peletama u mesnoj aromi.Kombinacija ima koliko hoces ali ovo je jedna od dobitnih.

Evo proverene kombinacija,boila ambrozija,uzmi powder dip ambrozija i  dip octopus tecni.Prvo u dip tecni pa u praskasti pa ponovi tako 3x.Ostavi da se se osusi 15 min.

Bistro i uzivaj u ribolovu!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Uzeo sam pre 3 godine :) Plumshelfis, Monster Crab, tuti fruti special,octopus sqvid, i belu cokoladu :) Imao sam par riba na tuti fruti special i 2 ribe u zablju na jegricki na plumshelfish. Tad sam uzeo Mkm i nikad vise. Mada cujem od nekih ovde starijih sarandzija koji su pecali kod nas na DTD kanalu da su lovili na belu cokoladu,ananas i skoljku :) 

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam pre 3 godine :) Plumshelfis, Monster Crab, tuti fruti special,octopus sqvid, i belu cokoladu :) Imao sam par riba na tuti fruti special i 2 ribe u zablju na jegricki na plumshelfish. Tad sam uzeo Mkm i nikad vise. Mada cujem od nekih ovde starijih sarandzija koji su pecali kod nas na DTD kanalu da su lovili na belu cokoladu,ananas i skoljku :)

Oni hvataju ,a kod tebe nece cccc
Link to comment
Share on other sites

Plum selfis je bio top prosle sezone,svu ribu smo dobili na nju.hranili smo osamnesticom a pecali na cetrnesticu ili dve desetke.doduse hranili smo i kukuruzom,peletom,tigrom ali smo lovili iskljucivo na boilu.i ovu sezonu pecano na plum i dodacemo jagoda- ribu kao drugu aromu.melegove boile provereno pecano divlju vodu.zanimljivo da su sarani uzamali mrvicu od osamnestice tipa pet milimetara kad ostane.

 

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nevide u melegovoj ponudi jagoda- ribu boilu,jel zna neko ima ili nema?Vise sam za ovu kombinaciju, od ciste jagode jer mi se na jezeru na kom pecam najbolje pokazala voce-meso kombinacija.

 

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...