Jump to content

Savet Oko Odabira Masinica


Recommended Posts

Pozdrav kolege, posto planiram da uzmem masinice, molio bih vas da mi vasim iskustvom olaksate donosenje odluke koje masinice da odaberem. Razmisljam izmedju sledecih modela:

 

1. PENN Surfblaster 7000

2. SHIMANO Titanos 5500 XSA

3. SHIMANO Speedcast 8000 XSA

4. DAIWA Emblem X 5000T

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sad je pitanje kako ce ti neko pomoci....? Dali je neko imao sve cetiri masine ili bar tri od navedenih pa da ti kaze sta je po njegovom iskustvu najbolje. Nego mislim da imas teme posebno o svakoj pa ces morati sam da resis to jer ce svako reci ja ti preporucujem ovu sto imam ja ....svako svog konja hvali....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je u pravu je GANIC pogledas specifikaciju svake masine i komentar kolega koji ih koriste. Ja recimo koristim SURFBLASTER i prezadovoljan sam sa njim ali tebi mozda nece odgovarati mozda ce vise da ti lezi neka druga od gore pomenutih. A sto se pena tice po meni je za tu cenu od nekih 120e fenomenalan perfektno radi i jos bolje slaze najlon,kocnica precizna QD spulna radi super masina je super sve u svemu... Moj savet je da uzmes onu koja se tebi licno najvise svidja ni jedna nije losa od ovih sto si napisao e sad sta tebi licno odgovara i sta ti se svidja....... to samo ti znas.

Link to comment
Share on other sites

Surfblaster nisam imao ali sam imao affinity koji je dosta slican...po meni super masina za taj novac. Titanos sam gledao,ok masina ali bih prednost dao surfblasteru. Speedcast i emblem x nisam video tako da ne mogu nista da kazem. Ako se nekim slucajem odlucis za penn, vodi racuna gde kupujes ,svasta sam vidjao...
Link to comment
Share on other sites

Imao i ja dve od navedenih ali sta ako je ona treca ili cetvrta bolja od te dve koje sam probao. Da mu se izbor suzio na dve pa opet nekako da damo savet ovako tesko......
Link to comment
Share on other sites

Nisam u životu mislio da ču ikad netkom ovo napisati ,ali evo

Za 129 eura imaš ultegru xsc koja ove role ladno stavi jedno 3 mjesta iza .

Inače sam ljubitelj daiwe i imam 5 komada emblemki xt koje su za ono vrijeme kad su izašle bile vrh ,ali godine uzimaju danak.

http://www.mur-tackle-shop.de/en/Shimano-Ultegra-XSC_2732.html

Super cena ali koliko je dostava za Srbiju? Ne pise nigde na sajtu

Link to comment
Share on other sites

Surfblaster nisam imao ali sam imao affinity koji je dosta slican...po meni super masina za taj novac. Titanos sam gledao,ok masina ali bih prednost dao surfblasteru. Speedcast i emblem x nisam video tako da ne mogu nista da kazem. Ako se nekim slucajem odlucis za penn, vodi racuna gde kupujes ,svasta sam vidjao...

Afinity LC je identican sa surfblasterom po izgledu razlika je u preklopniku spulne on je mnogo kvalitetniji i ima vise lagera i rucica je kvalitetnija a skuplji je oko 3-4000 din a obican afinity se bas razlikuje ima baitruner i mnogo je ruzan :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Super cena ali koliko je dostava za Srbiju? Ne pise nigde na sajtu

Za Srbiju i ne vrse dostavu na zalost.........ako gresim neka me neko ispravi

 

I ja sam hteo da porucim po ovoj ceni,ali u odeljku za slanje i upis Drzave nigde ne nadjoh SRBIJU.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...