Jump to content

prohronski rod pod


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uporedicu nesto:"moj nazovi rod pod ,koji ne valjai "tvoj rod pod",koji valja....Koji koristimo.....Moj je stabilniji od tvog,i jos plus nemoze nista da ga odnese jer ima igle koje sluze da se zabode u zemlju,ukoliko zakaze bajt,drugo moj je od kvalitetnijeg materijala nego tvoj(sto i nije bitno jer smatram da obicna plastifikacija moze dugo da traje...Drugo caure u kje se zavrcu signalizatori su od mesinga i imaju kontru da nemoze da se desi da se okrene na stranu.Delova mislim da nema nista vise od tvog i ti tvoj nosis u rukama jel nemas futrolu ko ja.,kada tvom skines nogice trebaju ti da zavrnes tri srafa da postavis,kod mog to samo izvadis i zategnes.Trece ja sam svoj sam pravio a ti ssi svoj kupio.A cetvrto sav onaj text odozgo koji si napravio uvod pa napalio andriju da te podrzi(neznam coveka),je beskoristan jer nisi razumeo da ja trazim da mi kazes konkretno sta fali,sta mu nevallja,a ne da mi tu pola strane aristotelises o kolima i komjuterima.Evo ja cu na primeer sta ja zameram.Udara srednji svinger o srednju cev zato je to kao malo produzeno gore,igrao sam se malo sa viskom materijala.U svakom slucaju hvala,naravno da cemo popiti pivo na barici:-)))

Druze nema ljutis ti si ovo pravio i malo si sada subjektivan, ako si vec postavio slike onda si trebao da budes svestan da ce mozda biti i negativnih komentara, znaci eto jedan od razloga zbog kog ja ne bi voleo da imam ovakav rod pod, njegov izgled mi bode oci, ne sumnjam da je kvalitetan i da je stabilani da ima ovo ili ono ali dovoljno je da ga vidim....to je jedini razlog....ali kazem jos jedanput misljenja su razlicita i o ukusima ne treba raspravljati....pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

sad sanm pogledao ponovo....ovaj deo do sipke koja nosi buzz barove mi je totalno dobro osmisljena ali nagrdi ga ta sipka u sredini, najbolje bi bili da su dve tanje sipke da srednji svinger ne udara ili da je totalno prava jer ovako iskrivljena privlaci paznju kao da je nesto krpljeno, budzeno...mozda bi i malo skratio dve sipkice koje nose buzz barove...
Link to comment
Share on other sites

MA nebitno druze moj,skupljao sam materijal sa konca na konopac i tako ispade rod pod.Ne kazem ja nista posebno za njega.Takav je kakav je.Bitno da je upecao dobrih sarana.:-))).nije nista posebno.
Link to comment
Share on other sites

ma jasno je to nego kazem samo sta bi ja na njemu zamenio i bio bi bas ok! Najlakse je izvaditi lovu i kupiti ali je ovo unikat i ti si ga stvorio i treba da branis soje delo a i da prihvatis tudje sugestije....pozdrav!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Druze probaj da stavis samo dva stapa levo i desno sa malo jacim masinama cim budes podigao jedam stap tezina stapa sa masinom koi je ostao na tvim rod potu ce da pretegne i sve ce da se iskrivi ili jos gore srusi .Nestabilan je a o lepoti i da negovorim to je stvar ukusa jeftinije bi prosao da si kupio pojedinacne drzace ali cenim tvoj trud posle par napravljenih odklanjaces greske pa ces doci do svog pravog POZDRAV...!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Podigni jedan stap pa ces videti dali ce drugi stap ostati na rod podu ili ce se sve prevrnuti ,!!! Ako nepadne onda ti skidam kapu majstore jer si prevazisao zakone fizike .Sto se tice jace masinice mislio sam na tezinu masinice a ne da masinice vodis u teretanu da ojacaju ,,,Ja.nisam mislio da te uvredim nego prijateljski savet , AKO SI MOJ KOMENTAR SVATIO KAO UVREDU JA TI SE IZVINJAVAM !!! BISTRO <<<
Link to comment
Share on other sites

Onog trenutka kada sam shvatio da vecina ljudi vise pricaju iz neznanja i tudjih dezinformacija,nego iz svog licnog iskustva i znanja,tog trenutka sam prestao da se ljutim,jer sam shvatio da to nije njihova greska(nekad i sam pametujem a da znam da nemam osnova na to a i da prethodno nisam proverio informacije).:-).Jesi li se pitao,da li mozda unutar te cevi ili na njoj postoji kanalcic ,koji kada zategnes sraf odozdo,udje unutra, i neda da se stap koji ostane ,prevrne usled nedostatka kontratega drugog stapa.
Link to comment
Share on other sites

Pricam ti iz svog iskustva imam lc masine teske su iskljucivo pecam na tri stapa do sada sam napravio tri rod poda isva tri sam bukvalno poklonio prijateljima . Napadnu te ti ces sebi napraviti drugi prodaj meni ovaj a kako prijatelju da prodas nego da poklonis tako da ja imam kupovni prolodzikov sa tri noge za tri stapa aluminijumski je sirok je 60 cm kada brze podignem stap malo se iskrivi to se nebi desavalo kada bi bio uzi ali tada masinice bi udarale jedna u drugu .Ja sam pravio od profila kutija 18mm puta18mm unutra 13mm puta 13mm tezak je oko 7kg ali stabilan sa cetiri noge sada sto imam je dosta laksi oko 3kg smorio sam se od pravljenja pa cu da skupim pare da kupim . Izvini na smaranju!!!!Ja iImam velike teske masine i rod pod mora biti masivan , stabilan jak .Mislim da su kod tebe sipcice tanke pa zbog toga i sva ova prica .PRIJATELJSKI POZDRAV DRUZE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Sipcice su prohronske sa 2m zida fi neznam vec koji,jer sam ga prodao,najmanje fi 18...Teska prica sa tobom a ako vec volis stabilne i teske i masivneda sskratimo ,dodji da ti prodam jedan od 14 kg...:-))
Link to comment
Share on other sites

Sipcice su prohronske sa 2m zida fi neznam vec koji,jer sam ga prodao,najmanje fi 18...Teska prica sa tobom a ako vec volis stabilne i teske i masivneda sskratimo ,dodji da ti prodam jedan od 14 kg...:-))

 

Ria,dobronameran savet,bavis se ovim poslom pa je normalno da koristis ispravan naziv za materijal koji koristis.Prohrom je legura celika i hroma tako da prohron ne postoji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...