Jump to content

Extracarp Boile


dalibor

Recommended Posts

Dali neko ima iskustva sa ovim boilama uzeo sam jednu kesu za probu nisam peco ali boila izgleda ok,posto zivim u grckoj i tesko mi je doci do nekih drugih marki boila zato pitamm za ovu boilu?hvala Dalibor
Link to comment
Share on other sites

Nisam cuo da se iko proslavio niti napecao sa tim ali ko zna. Nerazumem zasto je tesko doci do boila u grckoj ako nista drugo imas tacklebox.com i narucis sta ti volja ili mnogo drugih sajtova dostava ti je uglavnom na kucnom pragu
Link to comment
Share on other sites

Skuplje ce da te izadju te extracarp boile, posto ces da bacis pare, a preko tackleboxa makar narucis nesto sto moze da peca.

Te extracarp boile su jeftinoca koju pravi Misel Zadravec i ima neki dogovor sa free time iz Uzica, al' osim tog extra u nazivu, nema nista sto je extra i unutar samih boila.

 

Link to comment
Share on other sites

Te jeftinije zadravčeve boile sam pogledao i isto ustanovio da su prazne, obični pol i pol ,negdje su do 3,5 € po kg kod nas i manje ovisi koje pakiranje se kupuje.Ali doživio sam da vidim da čovjek jako dobro i hrani i lovi na njih jbg ,i ja sam dva mjesta dalje od njega dobro lovio na svoje domaće,između nas ja bio kolega sa Hutchinsonovim gurmet boilama dvije vrste,koje su viš od 15 € po kg i nije 2 dana vidio repa od ribe,otišao je kuči da nije ulovio ništa .To ništa skoro ne znači niti da zadravčeve su vrhunske niti hađijine da ne valjaju,ali skoro svaka boila koja nije prepucana nekom kemijom eventualno,če uloviti ribu jbg,pitanje koliko dugo i koliko riba, na kojoj lokaciji itd itd ali  lovi ,tako da ne mora biti da neče na njih loviti,treba probati ,voda i riba pišu pravila a ne mi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

bash tako Javore,samo saran moze reci dal valja il ne,ali ipak smo mi ti koji gresimo sa bilo kojom boilom

 

Secams e carpzoom boile kad je izashla i pono se komentarisalo nevalja,nikakva,prazna,pa se posle ljudi napecali na njoj

 

 

ono sto si reko bilo koja boila ce upecati ribu samo da nije prezasicena i previse atrakovana

Link to comment
Share on other sites

Naso sam tu boilu u makedoniji i cena je 5e ovde u grckoj ima carpzoom i topsicret koje su 10e po kg moze da se nadje i poneka druga bojla ali je to sve preskupo plus dostava prelazi i 15e kg probacu pa javim rezultate
Link to comment
Share on other sites

E moj jane znam ja za njega uzimam i ja neke stvari od njega ali kod njega su boile 12e kg ja sam pito za ovu boilu jer je cena dobra a i te od atak carpa kupljeno 5kg pecano u janina i nije bilo ni griza a likovi na kukuruz razvaljuju
Link to comment
Share on other sites

E moj jane znam ja za njega uzimam i ja neke stvari od njega ali kod njega su boile 12e kg ja sam pito za ovu boilu jer je cena dobra a i te od atak carpa kupljeno 5kg pecano u janina i nije bilo ni griza a likovi na kukuruz razvaljuju

 

 

voli janina i druge boile :)

al sada je smokovo bolje jezero od janine za sarana.

 

a kukuruz samo za one gramade od amura na janini 

 

 

sto se tice cene.sve je u grckoj previse skupo

Link to comment
Share on other sites

Gde si ih probao?

Na Pelagicevu, i jos na par voda. Ni da ih pogleda riba! Ima tog smeca kod nas da se kupi ovamo koliko hoces. Ja kupio kada nisam imao vremena da izrolam, inace rolam sam sebi boilu i jako jako rijetko kupujem.

Link to comment
Share on other sites

Na pelagic prki pobedio sa carp zoom boile.sta to znaci da je extra?.dodao atrakciju hrani drugim stvarima I zna gde da peca.

Prazna boila kako zovete nece nikad da vas hebe kao jaka boila.dodaj joj malo atrakcije i to je to.

 

 

Zar tajger.kukuruz I palenta su bogati naduprot toj boili koja bar 4 brasna sto love?

Imaju atrakciju.

Link to comment
Share on other sites

Na pelagic prki pobedio sa carp zoom boile.sta to znaci da je extra?.dodao atrakciju hrani drugim stvarima I zna gde da peca.

Prazna boila kako zovete nece nikad da vas hebe kao jaka boila.dodaj joj malo atrakcije i to je to.

 

 

Zar tajger.kukuruz I palenta su bogati naduprot toj boili koja bar 4 brasna sto love?

Imaju atrakciju.

Vrati se na temu moderatore!

 

Nisu tema carp zoom boile nit' atrakcija. Covjek pitao za misljenje o boilama od extracarpa. Ja probao, dao svoje misljenje, na koje imam potpuno pravo da ga napisem pa tako i ti. Nemoj da skreces sa teme.

 

Na temi za tigrov orah i kukuruz mozemo o tome.

 

Ako si probao boile, napisi covjeku nesto o tome, ako nisi, nema razloga da skreces sa teme.

Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem yo yo. I voleo bi da procitam postove od ljudi koji su probali a ne opet ce mo rekla kazala. Reko mi ovaj a posle ispadne nije tako ovako je ili iskrivila se rucka a nije . Pa ko zna na sta je ko pobedio. Kad budes pecao sa nekim i budes pobedio znaces na sta je pecano . Koji takmicar ce ti reci istinu ....

A ovo nije tema i nebi da kvarim zato se drzimo teme jer pravila trebaju da vaze za sve nas iso........

A sto se tice boila bas bi voleo da cujem jos misljenja ljudi koji su pecali na te boile ili carp zoom eto za te 3-4 e po kilo boila ja nebi ni pravio boile jer ih nemogu napraviti nikad za te pare. Pa se nebi mucio vec ako ima isprobano da radi kupi i cepaj na vodi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ih probao, bojla je kao plastika i može dva dana da stoji u vodi. Kada otvoriš pakovanje bolje ih potroši jer za sledeće pecanje možeš igrati klikere sa bojlama.

Suma sumarum, samo je cena ekstra, sve ostalo ne treba ni spominjati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bash je najbitnije na divljpj vodi gde pecas I kako pecash a najmanje je bitna boila

 

I ne nidam probao tu boilu al probo sam dosta tih praznih i koje se pljuvaju svugde pa ako znas da odradis daju rezultate

 

 

U grckoj nema pelage.i slicnih komercijala gde ste vi probali pa da kazeye jer valja il nevalja

 

Najbitnija je voda gde se peca

 

To je najbitnije.

Link to comment
Share on other sites

dao sam preporuku grku to sto znam da  na Pelagic peca. kao sto znam sta se u grckoj peca,a vi pojma nemate jer niste bili.. 

 

I ne samo za grcku.Prvo je bitno kad neko pita za boile da se pita gde ides,a ne odma nevalja,prazna,gumena,

peca i gumeni kukuruz i sta sad..ne valja

 

Treba znati pecati sa odredenim mamcem,nije boila prva,vec me sto i prezentacija, utopim boilu u vodi da omeksam , njurnem u multimino il nutramino i peca bilo koja boila,drugo bolje da je jaka,palticna gumena tamo gde ima dosta sitne ribe i stnog sarana.

 

 

I puno,puno drugih stvari koji uticu na konecni ishod pecanja,najmanje je boila

 

eto ti grka ,5 dana jedva nekoliko ribe,neko na istoj pozicii sa gumenjacima ima da razvali

Link to comment
Share on other sites

A sto ti onda jane pravis boile,sto ne kupujes boile od 3e potapas u vodu pa u multimino i tako ne pecas....

Zasto pravis boile,bacas pare,a pritom po tvojoj prici nema te hemije ili dodatka koji ti nisi probao,sve si isprobao i sve znas.... I pravis boile,sto ne pecas na boile od 3e u multiminu?

 

Skoro si nam drzao predavanje ko u skoli o najboljem glm-u, pa o nekom dmpn koji je revilucija u izradi mamaca,pa si pricao o n butricu kako se dozira i koliko,pa koji je betain najbolji i koliko treba da se stavlja.... Pa onda koliko treba da ima proteina pa koliko ugljenih hidrada u boili,pa pozitivna i negativna fermentacija

 

I sad sve to nije bitno nego moze i kamena boila malo da se pokvasi u vodu poprska aminom i udri pecaj....

Stvarno mi nisi jasan

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...