Jump to content

Saranska Masinica


Recommended Posts

Zamolio bi iskusnije sarandzije za pomoc oko izbora masinice za pocetnika...

Imam tri stapa Daiwa black widow 3.60 3.5lb pa mi trebaju masinice za iste... 

Zanima me misljenje za Cormoran pro carp 10000 6pif br ili neke druge oko 150e za tri komada.. Nove ili polovne...

Peca se samo na kanalu DTD gde nema potrebe za dalekim izbacajima ( 20-30m max )

Hvala...

Edited by dushanNS
Link to comment
Share on other sites

carpcarp sve si lepo napisao sem jednog .pa jel ti nikad nisi prodavao pribor ?naj vaznije cenkanje  pa nije  to je ucena  mene su za masine od 300e nudili 180 kao uzmi ili ostavi .doslo mi da mu dam  za 180i prokunem  DABOGDA NEIMO NIKAd RIBE 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imao sam  longbow, ta masinica moze traktor da izvadi iz vode :) , salu nastranu masinica je odlicna zamenio sam je samo zbog lc spulne   , sada imam dci 60 , nemam jednu jedinu zamerku za te pare odlicne masinice stvarno . Imas okej izbor za te pare ali ako nemas potrebu za dalekim izbacajima longbow 65 i bog da te vidi , njih imas polovne i za 100 eura 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na savetima....

Okumu Longbow sam gledao u karpologiji i stvarno je mocna ( glomazna ) masina... 

Verovatno cu se odluciti za nju jer ipak je novo a nema sumnje da ce mi raditi posao... 

Planiram to da kupim za nedelju-dve dana pa ako ima jos neki savet tu sam...

Pozdrav svima i hvala jos jednom... 

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na savetima....

Okumu Longbow sam gledao u karpologiji i stvarno je mocna ( glomazna ) masina... 

Verovatno cu se odluciti za nju jer ipak je novo a nema sumnje da ce mi raditi posao... 

Planiram to da kupim za nedelju-dve dana pa ako ima jos neki savet tu sam...

Pozdrav svima i hvala jos jednom... 

Porazgovaraj sa momcima u carpologiji oni ce ti dati najbolji savet . A sto se tice longbow-a nema greske :)

Link to comment
Share on other sites

Cormoran pro carp 10000 6pif......izbegavaj Cormoranove modele koji imaju rupice oznacene na slici ispod.....pucaju kao staklo-govorim iz iskustva

 

http://s24.postimg.org/jjp2dqwcx/image.jpg

hvala sale... te rupe sam odmah skontao kad sam video i cudi me da saranska masina to moze sebi da dozvoli...

Edited by dushanNS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...