Jump to content

Recommended Posts

Lijep pozdrav svima! Razgledavam si malo stapove koje bih uzeo pa svaka pomoc bi dobrodosla!

 

Imam komplet nash h-gun 3,60 3.5l i oni su mi za lovit do 100-110m preko toga je vec forsiranje i trganje pa ih zelim ostaviti citave za uzivanciju!

 

Trebam 2 stapa kojima bi hvatao daljine 130+ a da ih nemoram forsirati do ibera! Cjenovni rang do 100e jer ti stapovi budu lovili 5-10puta u sezoni pa mi se nedaju veci novci. Znaci ne parabolik i nikako Shimano [emoji23][emoji23]

 

Hvala svima !

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Lijep pozdrav svima! Razgledavam si malo stapove koje bih uzeo pa svaka pomoc bi dobrodosla!

Imam komplet nash h-gun 3,60 3.5l i oni su mi za lovit do 100-110m preko toga je vec forsiranje i trganje pa ih zelim ostaviti citave za uzivanciju!

Trebam 2 stapa kojima bi hvatao daljine 130+ a da ih nemoram forsirati do ibera! Cjenovni rang do 100e jer ti stapovi budu lovili 5-10puta u sezoni pa mi se nedaju veci novci. Znaci ne parabolik i nikako Shimano [emoji23][emoji23]

Hvala svima !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Neces shimano..ajd dobro...neces parabolik...neces da kosta preko 100e i da baca preko 130m.....to sto ti hoces mozda ima u Grimovim bajkama....ne ljuti se al tesko da postoji stap koji nije parabolicne akcije, da je jeftiniji i da sa njim mozes toliko daleko da bacas...pozz
Link to comment
Share on other sites

Neces shimano..ajd dobro...neces parabolik...neces da kosta preko 100e i da baca preko 130m.....to sto ti hoces mozda ima u Grimovim bajkama....ne ljuti se al tesko da postoji stap koji nije parabolicne akcije, da je jeftiniji i da sa njim mozes toliko daleko da bacas...pozz

Mozda sam se krivo izjasnio... necu teski parabolik naravno a shimano necu jer imam losa iskustva sa njime... ako nemas sta pametno za rec bolje onda ni ne komentirat! Ima u tom cjenovnom rangu stapova za te daljine samo zelim cut misljenje drugih!

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prologic T carp od 13F i 3,5lb je po meni bas to sto covek trazi. Covek sa njim baci tovar gde god pomisli. Nije parabolik, jak i sa njim ide BAS daleko ako umes i imas snage. Stap je u tom cenovnom rangu.

Drugi predlog je Maver genesis extrem, ali je mnogo parabolicniji od T carpa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda sam se krivo izjasnio... necu teski parabolik naravno a shimano necu jer imam losa iskustva sa njime... ako nemas sta pametno za rec bolje onda ni ne komentirat! Ima u tom cjenovnom rangu stapova za te daljine samo zelim cut misljenje drugih!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ima stapova...zapitaj se da li si "pametno" pitao pa onda kazi da li je odgovor takav....ako si vec najpametniji sto bilo sta pitas?.....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prologic T carp od 13F i 3,5lb je po meni bas to sto covek trazi. Covek sa njim baci tovar gde god pomisli. Nije parabolik, jak i sa njim ide BAS daleko ako umes i imas snage. Stap je u tom cenovnom rangu.

Drugi predlog je Maver genesis extrem, ali je mnogo parabolicniji od T carpa.

Tournament jeste dobar izbor , ali ko ce mu prodati samo 2 kom ? Bilo ih je po oglasima oko 350 evra za 3 kom . Cisto sumnjam da ce ih neko rasparivati. 

 

Neda mi se raspravljat sa takvima... zaobidi moj post i nadi drugo mjesto za svoje pametovanje!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Druze kolega Shoga pokusava da ti pomogne nema razloga da se tako ponasas . Nisi napisao da li to treba da budu novi ili polovni stapovi . Ako si mislio na nove onda i ja mislim da nemas neki izbor sa 100 evra po stapu . Stapovi koji bi trebali zadovoljiti tvoje potrebe su ipak skuplji .

Po mom misljenju jako dobar izbor su ti i Prologic Fastwoter ali opet i to probija tvoj budzet po stapu . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega shoga se poceo pravit pametan! Kao prvo u tom cjenovnom rangu ima jako puno stapova za to sto sam pitao! Trazio sam savjet i neke nedostatke od ljudo koje koriste takve stapove a ne pametovanje ovakvih koji misle da skupa oprema peca! Peca ribolovac a ne oprema ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa dobro zasto onda uopste razmisljas kad nepeca oprema ? Kupi onda bilo koji stap za 20 evra i idi zabaci 130 + m :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pun forum internet ribolovaca.... nasao se jos jedan pametan... Dax budem kad uhvatim vremena!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kakav ti decko problem imas? Pristup a i samo tvoje pisanje na ovu temu je jako iritantno i nadmeno. Ako ti neko lepo kaze stavi par stapova pa ce ljudi shodno svom iskustvu dati misljenje i komentar na pojedini stap.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lijep pozdrav svima! Razgledavam si malo stapove koje bih uzeo pa svaka pomoc bi dobrodosla!

 

Imam komplet nash h-gun 3,60 3.5l i oni su mi za lovit do 100-110m preko toga je vec forsiranje i trganje pa ih zelim ostaviti citave za uzivanciju!

 

Trebam 2 stapa kojima bi hvatao daljine 130+ a da ih nemoram forsirati do ibera! Cjenovni rang do 100e jer ti stapovi budu lovili 5-10puta u sezoni pa mi se nedaju veci novci. Znaci ne parabolik i nikako Shimano [emoji23][emoji23]

 

Hvala svima !

 

Mozda sam se krivo izjasnio... necu teski parabolik naravno a shimano necu jer imam losa iskustva sa njime... ako nemas sta pametno za rec bolje onda ni ne komentirat! Ima u tom cjenovnom rangu stapova za te daljine samo zelim cut misljenje drugih!

 

Neda mi se raspravljat sa takvima... zaobidi moj post i nadi drugo mjesto za svoje pametovanje!

 

Kolega shoga se poceo pravit pametan! Kao prvo u tom cjenovnom rangu ima jako puno stapova za to sto sam pitao! Trazio sam savjet i neke nedostatke od ljudo koje koriste takve stapove a ne pametovanje ovakvih koji misle da skupa oprema peca! Peca ribolovac a ne oprema ;)

 

Pun forum internet ribolovaca.... nasao se jos jedan pametan... Dax budem kad uhvatim vremena!

 

Vidi momce...

Od 5 tvojih postova u ovoj temi, koju si usput budi receno ti zapoceo, 4 posta su vise nego neprikladna!

Ili promeni nacin pisanja, odnosno obracanja kolegama na forumu, ili promeni forum!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa posto su ti ovde internet ribolovci ti lepo idi u kafanu pa pitaj tamo!

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Ma nenasedaj druze na ove decije igre , kad izadje iz pelena nek dodje da price nesto . NJega interesuje sve osim stapova a osnova njegovog javaljanje je ta sto je skontao da ima ljudi koji lako ulecu u raspravu s toga je i postavio ovakvu temu i pitanje u njoj ocekivajuci da ce sad forum da izgine od svadje a on da sedi i da se svemu smeje ... 

To je valjda svima jasno kao 2+2=4 

Presmesno i preprepreprepre providno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neka pise tko sta hoce i misli sta hoce ali evo par modela stapova koji dostizu sta sam trazio i pitao a prvi odgovor koji je napisan je jako prikladan! Ahahah nekuzim zasto se ljudi mjesaju ako nemaju sta normalno za odgovoriti i reci!

 

Trazio sam misljenja ljudi i odgovor kao sto je napisao Ivan!

 

1. Maver 3.90 3.75l ili 4l

2. Caperlan extreme9 3.90 3.75l

 

3. Jrc contact 3.90 3.5l

4. Silstar tehnoflex 3.60 3,5l

 

5. Fox warior s 3.90 3,5l

6. Strategy hi-performance 3.9 3.5

 

 

Da ne nabrajam dalje... jer definitivno mi se neda jer u cjeloj prici ja ispadam budala....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Neka pise tko sta hoce i misli sta hoce ali evo par modela stapova koji dostizu sta sam trazio i pitao a prvi odgovor koji je napisan je jako prikladan! Ahahah nekuzim zasto se ljudi mjesaju ako nemaju sta normalno za odgovoriti i reci!

 

Trazio sam misljenja ljudi i odgovor kao sto je napisao Ivan!

 

1. Maver 3.90 3.75l ili 4l

2. Caperlan extreme9 3.90 3.75l

 

3. Jrc contact 3.90 3.5l

4. Silstar tehnoflex 3.60 3,5l

 

5. Fox warior s 3.90 3,5l

6. Strategy hi-performance 3.9 3.5

 

 

Da ne nabrajam dalje... jer definitivno mi se neda jer u cjeloj prici ja ispadam budala....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Slusaj momak,nauci prvo da postujes starije i iskusnije od sebe koji su ti se i javili ovde da ti pomognu,a ti se ponasas kao dete debil.Posto je izmedju tebe i mene mala razlika u godinama pa ti ovo mogu bez problema reci.Stariji od mene ti mogu reci koje stapove da uzmes a ja cu ti reci ovo.1.Naci da postujes ljude koji su stariji i iskusniji od tebe.

2.Postuj ovaj forum a ne da pises ovde da su ljudi sa ovog foruma samo "internet ribolovci"

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

O iskustvu mi se uopce neda raspravljat ti dodi pa cemo uzivo razmjeniti iskustvo pa da vidim dal godine igraju kakvu ulogu! Postujem starije ali pametnjakovice ne! Ako nemas sta pametno za rec onda bolje i nemoj zadrzi misljenje za sebe a ne da se onako pise i komentira!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Znaci realno ti imas vise iskustva od nekoga ko je stariji i od koga si i trazio misljenje za stap.Pa sto si onda "iskusni" trazio misljenje?Ovde si ti jedini pametnjakovic!Mogu doci gde god hoces da razmenim iskustvo sa tobom.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...