Jump to content

Žuti Karton


Recommended Posts

Od sezone 2017 na svim takmičenjima u organizaciji Ribolovca EKIPA KOJA DOBIJE ŽUTI KARTON ODUZIMACE SE 50% OD UKUPNE KILAZE.Pa ekipe koje su spremne na varanje neka razmisle da li ce ili nece!10% od kilaze je nista za prevaru,zašto bi se neko spremao i davao svoj novac za pošteno takmicenje a neko dodje i vara
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

A sta cemo sa gumenim kukuruzom? Zar to nije prevara? :)

Ovo se odnosi na ne postovanje pravilnika koji je organizator takmicenja odredio.

Jer zuti karton koji ekipa dobije da kazem zbog PREVARE i dobije 10% od ukupne kilaze,i ne moze bas da utice na plasman,a ovako mislim da zutih kartona nece biti jer 50% i nije malo,sto znaci da ce ekipe koje su spremne na tako nesto sada se malo zapitati da li vredi pokusati ili ne,samim tim ce i kontrola biti mnogo jaca i rigoroznija!

A sto se tice gumenjaka,to je neka druga prica!Ja je iskreno nisam ljubitelj!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Taj koji dodje da vara, svjesno je spreman na jedan zuti karton. Taj mu karton obicno nista ne znaci i vrlo vjerovatno on nastavlja sa prevarom nakon sto mu se izrekne kazna, uzimajuci situaciju da sudija misli da on ne smije vise da prekrsi pravila jer je jednom vec kaznjen. Upravo taj momenat takve ekipe koriste da bi sudije napravile budalama.
Takav tim samo treba doci ponovo iznenaditi u boxu, uhvatiti u krsenju pravila i jednostavno dodijeliti drugi zuti koji je automatski crveni i cao djaci.
Do sudije je ako ga takmicar prevari, sto znaci da sudija nesto ne radi kako treba ili je neoprezan pa ga se moze prevariti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je zuti karton malo za sve koji hoce da varaju. Takvima odmah crveni i zabraniti svim clanovima te ekipe da se takmice na vodama organizatora u buducnosti. Cak.voditi evidenciju da se ne mogu prijaviti u drugim ekipama.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...