Jump to content

Svetsko 2018G


Recommended Posts

Kad je bilo zadnji put kod vas svjetsko dečki iz Hrvatske su imali jebenih neugodnosti.

Mislim da je bio baš taj problem što je bio u gradu od kupanja nekog navijača nogometnog kluba, prijetnji itd.

I onda je stvar spasio gosp.Pilot odnosno gosp. Biser na forumu.

Čak su i neki forumaši stali u obranu kolega ribolovaca

Tako gdje god bude nadam se da će organizatori biti pripremljeni.

Videcemo kako ce proci Srpska reprezentacija kad jednom bude svetsko prvenstvo u Hrvatskoj

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mozda Pavlovci i mogu ali ako se sredi situacija sa ribom i to da se pocne odma...A ne da prvi uhvati 92 ribe teske ukupno 200kg kao na drzavnom ove godine..

Bolje i to,bar ce biti nekog nadmetanja. Dole kako je Jane izbacio peca se Ada. Tesko tu da ce svi ukupno da imaju 100kg.,pa ce biti i svega i svacega. Jedino ako se dobro otvore pa puste 20-40t. E onda posle lepo sacuvati vodu maksimalno,a ne ko na proslom,posle nedelju dana nosenja u dzakovima ostadose samo jedinke koje su tamo i bile. A da ve biti akuelnija od shimanovog posta,hoce sigurno,ahahahahahah

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zasto ada kada postoji toliko lepih i boljih mesta od ade.A pri tome kada bi se poribila bila bi dostupna pecarosima tokom cele godine,a ne da na adi pecam kupace gace.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Otkud vam da ce se pecati Ada naprimjer???

To sto neko kaze ili se poveze sa nekim jezerom ne mora apsolutno nista da znaci. 

 

Sta Jane zna? Jel u savezu vasem? Nije i ne zna nista oko organizacije. 

 

Prema tome sacekajte barem da vidite hoce li neko iz saveza da se javi na tu temu, a ima covjek koji skoro redovno obavjestava tu na forumu o desavanjima vezanim za vasu reprezentaciju. 

Link to comment
Share on other sites

Nije jane u savezu.nemoze ni biti.al je jane bio na humanitarnom kupu gde se dosta pricalo sa savezom.mogo si da dodjes kao I ja da ispostujes I cujes sta ce biti....

 

sigorno ce biti ada.bit ce poribljeno kao I 2007.srki I tada se vafila riba pre svetskog I tada je bila trava pa upecalo se vise od 100 kg ribe.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dusane da li si ti pecao u Pavlovcima? Secate se svi sigurno svetskog u Rumuniji. Riba jeste sitna ali su svi skoro pecali. Bolje da sve ekipe pecaju nego da pola nema ribu. Da se razumemo nisam ja protiv Ade ali sam misljenja da trenutno to nije voda za izbor. Sve je tu lepo ali nema ono najbitnije- ribu.
Link to comment
Share on other sites

Sta Jane zna? Jel u savezu vasem? Nije i ne zna nista oko organizacije. 

Pise Beograd, Srbija... Moze se iz toga naslutiti jezero... A moze i Jane da pise sta god hoce - ima pravo! Na citaocima foruma je da odluce kome ce i u sta da veruju. Jane, Jane, Jane...  Stvarno si preterao sa svojom opsednutoscu Janetom. Na svaki njegov post imas odgovor kako bi usrao svaku temu svojom mrznjom ili sta je vec. Pisi o ribolovu ako imas sta, a ne o ljudima.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Po mom misljenju adi uopste riba nie neophodna,ada je puna ribe

Ko god misli drugacije nek u letnjem ili ranom jesenjem periodu prevede 4-5 dana u svitanje i u sumrak i prvi mrak na adi pa ce videti koliko tamo ima ribe. Ili u prolece kad je mrest po uvalama i na pocetku

Pri tom na adi se jako retko peca,retko ko uopste peca,a jos redje se riba nosi,struje i dinamita nema,mreza mozda po koja ali to je vise amaterski,ima velikih dubina i puno trave tako sa riba ima zaklona i cuva se. A mrest uspeva

 

E sad to je klasicna divlja voda jako teska za pecanje zbog cvergalana,trave,kupaca,velika je voda.... I jos svasta necega

Kad bi neko napravio ozbiljnu kampanju 7dana cudio bi se sta bi mu se desilo

Zadnji humanitarni kup uopste nije merilo koliko ribe ima,jer se vreme naglo promenilo,kisa hladno,i 48 h je mozda i malo....

A opet je bilo udaraca i desavanja,svi su videli kupanje ribe e sad sto nije vise izvuceno jbg

Bice nolje drugi put

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dusane da li si ti pecao u Pavlovcima? Secate se svi sigurno svetskog u Rumuniji. Riba jeste sitna ali su svi skoro pecali. Bolje da sve ekipe pecaju nego da pola nema ribu. Da se razumemo nisam ja protiv Ade ali sam misljenja da trenutno to nije voda za izbor. Sve je tu lepo ali nema ono najbitnije- ribu.

 

a jel znas da se pred svetskog 2007 ubacilo 15 tona sarana I bilo ribe I previse.dal znas da ve se I sada poribiti isto toliko.davez sigurnonece ostaviti tek tako.mislis badava je humanitarni bio na adi-ja se nadam I sledece da ce biti tamo?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nek bude gde god ko odluci od onih koji treba da odluce. Lepo sto ce biti u nasoj zemlji jedan takav dogadjaj. Ali kao sto rekoh ,ako ce se vec vrsiti neko poribljavanje bilo bi lepo da to bude voda koja je dostupna pecarosima tokom cele godine. Ovako ako se bude ada poribljavala ne vidim neku veliku korist u tome jer ta voda nije dostupna najveci deo godine.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Pa zar je na adi zabranjeno pecanje?
Ja koliko znam u ogradjenom delu moze da se peca tokom cele godine,osim kad nije mrest a i na pregradi ljudi jako cesto pecaju
Moji drugari stalno idu na stuku i pecaju na sredini jezera na balerine,imaju dozvole i kad dodje kontrola pokazu dozvole i nikada niko nije rekao da ne sme da se peca
kad god sam bio na adi bilo je ljudi koji varalicare

Sto se mene tice Ja isto nebi organizovao takmicenje na adi,ali ne zbog manjka ribe nego zbog kafica,galame,mnogo ljudi,setaca,buke do zore.... 
ali ribe ima,pratim neke grupe varalicara i stalno se hvataju i stuke,i somovi,smudjevi.... neverujem da grabljivica ima a da je saran unisten i pokraden 

Link to comment
Share on other sites

Ja jako cesto idem leti rano ujutru na dva tri sata pre posla na adu da pecam na pecaljku bele kedere i crvenperke i stalno vidjam velike ribetine da skacu. Nekad kad u toku noci padne kisa desi se da skacu na sve strane po celom jezeru

Prosto nestvarno deluje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve si napisao vlado kako treba. Ti u junu,july,avgustu bukvalno ne mozes kao covek pecati tamo. Ja samo zelim reci da ako bi se vrsilo neko veliko poribljavanje bilo bi to lepo da se to uradi u neku od unisteni ( delimicno unisteni itd voda ), kojih ima koliko hoces u Srbiji. Udahnuti novi zivot u tu vodu i napraviti jezero koje nece izgledati kao bazen, vec kao prava voda sa svom prirodom oko nje, gde bi i ti i ja slatko uzivali i pecali jer ima ribe i posle te 2018 i jezero ti je uvek dostupno da uzivas u onome sto volis a ne da ti tresti muzika itd.... Napraviti sistem uhvati i pusti , dogovoriti se sa korisnikom izabrane vode da takav sistem bude,itd. Jedna takva voda bi bila raj za sve nas.

 

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa tobom to vi bili bolje sigurno

Ne znam sta sve treba jezero da ispunjava da bi na njemu moglo da se odrzi prvenstvo

Mozda kazem mozda nisam upoznat, mora da bude toliko i toliko udaljeno od aerodroma, najblizi grad mora da bude toliko i toliko sa tolikim brojem hotelskih mesta,da ima infrastruktura na jezeru tipa put,objekat sa strujom,vodom...

Mozda ima stvari koje nisu vezane samo za velicinu jezera

 

Usput ko o cemu mi stalno o ribljem fondu, pa zar na zadnjem prventsvu nije bio veliki broj ekipa bez ulova,zar nije tako svake godine bilo da se neke ekipe ne upisu,ili imaju po jednu ribu

Ja koliko sam pratio mislim da nikad pobednik nije imao vise od 300kg, e sad sto se kod nas sve osim kad treci ima preko tone smatra da u vodi nema ribe to je druga stvar...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Svetsko prvenstvo u nasoj zemlji je jako lep i veliki dogadjaj

Mislim ce 2018 god liga kod nas imati nikad veci broj ekipa,stoga ja imam jedan predlog

Posto ima nas dosta koji pratimo ovaj sajt bilo bi lepo kad bi od exyu druzenja sledece godine se izabrala jedna ekipa koja se najbolje pokaze i onda da sajt i glavni administrator na sajtu finansira tu ekipu da peca ligu 2018 u ime svih nas clanova foruma

Ako nista drugo ta ekipa ce imati najvise navijaca i najacu logistiku

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dusane da li si ti pecao u Pavlovcima? Secate se svi sigurno svetskog u Rumuniji. Riba jeste sitna ali su svi skoro pecali. Bolje da sve ekipe pecaju nego da pola nema ribu. Da se razumemo nisam ja protiv Ade ali sam misljenja da trenutno to nije voda za izbor. Sve je tu lepo ali nema ono najbitnije- ribu.

jel si pecao na adi da kazes da nema ribe ?

Link to comment
Share on other sites

Dobra zamisla Vlado,svaka ti cast.dal ce biti sponzorstva neznam al za ideju sam i ja ZA.

 

Sto se tice poribljavanja drugih jezera koje su osiromasene ,sta mislite koliko ce vremena proci dok je izlove??? Evo kod nas svake godine se poribljava jezero za ligu i isprazni se josh nepoceta liga hahahah

 

Poribljavanje jezera koje nije privatno il nije cuvano kao ada je bacanje novca u prazno.mi balkanci smo posebna sorta i jedva cekamo da nam neko poribi vodu i tako omalutu ubi od pecanja,ostavi je par godina da podivi pa onda da vidim nek pecaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...