Jump to content

Pelagicevo


exyucarp

Recommended Posts

Lepe fotke i ribe nego ona na prvoj slici kao da joj fali pola repa???

Kada si ovo bio???

Pitam zato sto sam u septembru bio na Pelagicevu i imao i ja jednu kojoj je falilo skoro pola repa,da nije neka bolest???

Link to comment
Share on other sites

Lepe fotke i ribe nego ona na prvoj slici kao da joj fali pola repa???

Kada si ovo bio???

Pitam zato sto sam u septembru bio na Pelagicevu i imao i ja jednu kojoj je falilo skoro pola repa,da nije neka bolest???

ta slika je iz 2008 god. imao sam par riba bez repa i to samo ovi bez krljesti. dali je neka bolest to neznam, verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Neoprezno rukovanje s ribom u njvečem broju slučajeva. Pretanke podloške i riba udari repom mada se ništa koji puta ne vidi hoće rep puknuti bez problema. Također i u drilu se dešavaju ozljede. Još ima slučajeva da ljudi režu ribi rep nebi li je kasnije prije prepoznali. Zato što nisu dovoljno educirani da se riba vrlo lako prepozna po ljuskama.

Srečom po ribu rep jako dobro zacjeli i naraste tako da na kraju krajeva bude kao da ništa nije bilo.

Link to comment
Share on other sites

evo jos jedne bez repa. . ovu nisam upecao ja ali moj drugar nije mogao da je drzi.

http://s4.postimage.org/eSgdS.jpg

 

Upecao si ju :D . Riba je ista ko i ona tvoja gore.

ona gore je imala 17,5kg . nemoguce da je nabacila 4kg za jednu godinu.

 

Nemoguće ako nemaš iskustva sa takvim slučajevima. Osobno sa prijateljem 7 godima pratimo sad več poveču skupinu riba, oko njih 600, svaka ima svoje ime i datum kad je i sa koliko kila ulovljena. Rekord je 7 kila u godini dana, tako da je 4 kile ništa nspram toga. U vodama toga tipa se to bez problema događa.

Evo još jedan primjer. 28.12 dakle prije mjesec dana sam dobio ribu 23 kg. Istu ribu sam ulovio 1.6 2006 i od tada ju nitko nije prijavio kao ulov. 1.6.2006 je imala 7,5 kg.

Sličnih primjera u plusu ali i minusu ima na pretek.

Link to comment
Share on other sites

dali pratite razvoj riba na vise jezera ili samo na jedno? ovaj run pogledaj obavezno signalizator je zaribao!

 

 

U ovoj mjeri samo na tom jezeru. U manjem obliku na više jezera i ponekoj rijeci čak.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...