Jump to content

da se predstavim


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Moje ime je Zlatko Kralj, dolazim iz Virovitice (RH) imam 2o godina. Student sam 2 godine Elektrotehnike u Osijeku. Šaranskim ribolovm bavim se od 2oo6, godine. Sada trenutno mi je cilj završiti fakultet pa sam ribolov stavio u 2 plan, ali sve slobodno vrijeme sam na vodi..

http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2625/4/30/730124436/n730124436_1343593_4370369.jpg

 

lp

Zlatko

Link to comment
Share on other sites

AJ I JA DA SE PRESTAVIM !!! malo kasnim ali stizem i ovo . :lol:

ja sam Dejan iz Indjije znaci sremac i jos debeli . :dance:

volem da pecam sarana a ne gadim se i na amura ,pecam iskljucivo na kuglice ne kradem od svinje kukuruz , jel kako cu je u oci pogledati posle .....

na pecanje ne idem bez drugara , tiganja i kobaja ...ribu slucajno upecam a namerno vratim ....

retko skoro ne rado ustajem rano da bi isao na vodu (dodjem vece pre ) :violin:

 

 

POZDRAV SVIMA :banana-dance:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Pozdrav svim kolegama, ja sam Goran (sarani me zovu Meda) iz Beograda sam, pecanjem se bavim nekih 40-ak godina, a poslednjih 7-8 uglavnom saranskim ribolovom. Na kratko sam prelistao sta je pisano do sada i stekao utisak da je forum vredan paznje
Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se predstavim... Zovem se Luka Mojicevic zivim na Ubu imam 16god pecanjem se bavim od svoje 6. godine ucestvovao sam na dosta takmicenja i ovajao nagrade. najvise volim da pecam sarana... :thumbsu: :saran:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...