Jump to content

da se predstavim


Recommended Posts

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bistro svim clanovima

Ja sam Denis Jevtic iz Beograda,naravno kao i svi obozavam pecanje...pocetna zabacivanja su bila poodavno,jos kao mali.... dok sam provodio letnji raspust pecao sam klena po lokalnim potocima i reci Ljig...Plovak od pampura,prevelika udica i olova narezana ko zna od cega..kutija od sibice i usput skupljaj skakavce...bilo je samo bitno da na vrbov prutic nanizem 5-6 klenica i sav srecan kuci sa vecerom...posle ide sve po redu... prva Germina i masinica....obisao mnogo Jezera,kanala,Savu i Dunav.

Sada svako slobodno vreme iskoristim za neku vodu,mada su to u poslednje vreme uglavnom komercijalne (uhvati i pusti)

Na forumu sam iz jednog razloga....da naucim sto vise o saranskom ribolovu...pa jednog dana mozda i postanem pravi PRO

 

http://s2.postimage.org/2PFjJ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bistro svim clanovima

Ja sam Denis Jevtic iz Beograda,naravno kao i svi obozavam pecanje...pocetna zabacivanja su bila poodavno,jos kao mali.... dok sam provodio letnji raspust pecao sam klena po lokalnim potocima i reci Ljig...Plovak od pampura,prevelika udica i olova narezana ko zna od cega..kutija od sibice i usput skupljaj skakavce...bilo je samo bitno da na vrbov prutic nanizem 5-6 klenica i sav srecan kuci sa vecerom...posle ide sve po redu... prva Germina i masinica....obisao mnogo Jezera,kanala,Savu i Dunav.

Sada svako slobodno vreme iskoristim za neku vodu,mada su to u poslednje vreme uglavnom komercijalne (uhvati i pusti)

Na forumu sam iz jednog razloga....da naucim sto vise o saranskom ribolovu...pa jednog dana mozda i postanem pravi PRO

 

http://s2.postimage.org/2PFjJ.jpg

 

Dobro dosao

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pozdrav svim kolegama, evo od danas sam ponosni clan foruma :dance:

 

Nesto ukratko o meni: Ostojic Boris 28 god.

Rodom sam iz BiH, zivim na relacijama BiH-Nemacka-Austrija, a ribolovom se bavim od malih nogu + moram istaci da mi je saranski naj omiljeniji mada ne bezim ni od ostalih tehnika..

 

Bistro..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pozdrav svima od novog clana, moje ime je Crna Senka,imam 39 god, ribolovom se bavim 38 godina, od toga

37 modernim saranskim ribolovom. Inace poticem iz malog sremskog sela Škutavci i prve korake (po površini vode) sam napravio na jezeru Ludoš :D

pozz Black

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...