Jump to content

da se predstavim


Recommended Posts

Super,

jos jedan internacionalni sarandzijski sajt,prava stvar.

pa da se i predstavim ,a i red bi bio:

Nedo

Sarandzija 20 godina

rodjen u BiH

zivim u (D) 18 god

Omiljene vode za pecanje :jezera i rijeke u francuskoj,naravno i u (D)

site: www.carpbih.de

 

Zelim vam puno uspjeha sa sajtom,dobrog druzenja i samo opusteno momci.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

EVO I JA DA SE PREDSTAVIM . IMAM 40 GODINA, OZENJEN I TATA 2 SINA OD 13 I 5 GOD ( zena kaze i otac) PORED DECE NAJVECA LJUBAV MI JE PECANJE I TOME POSVECUJEM SVO SLOBODNO VREME. CESTITAM NA NOVOM SAJTU GDE CEMO SE NADAM SE LEPO DRUZITI I RAZMENJIVATI ISKUSTVA. POOOZZZZDRAV!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima moje ime je TIHOMIR živim u Đurđenovcu okolica Našica pecanjem se bavim od 14 godin aktivnim šaranskim ribolovom se bavim od 30-te godine član sam ŠRD Šaran Našice i nadam se da ce mi biti ugodno druzit se s vama imo sam prilike upoznati neke ljude sa vašeg kraja na cupovima kod nas i nadam se da cemo i dalje ostati u dobrim odnosima pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zovem se Mihovil Vudrag imam 24 godine, a modernim šaranolovom tj. boilama se bavim zadnjih 10-11 godina. Apslovent sam na prirodoslovnom-matematičkom fakultetu, a uz ribolov se bavim boksom, podvodnim ribolovom (druga najvažnija stvar u mom životu poslije šarana) i snowbordom.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

Zovem se Mihovil Vudrag imam 24 godine, a modernim šaranolovom tj. boilama se bavim zadnjih 10-11 godina. Apslovent sam na prirodoslovnom-matematičkom fakultetu, a uz ribolov se bavim boksom, podvodnim ribolovom (druga najvažnija stvar u mom životu poslije šarana) i snowbordom.

 

 

Miha otvori si svoj topic, nemoj tu po mom pisati... :D :lol: 8-)

 

salim se, naravno :ugeek:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...