Jump to content

Spod Masinica


Recommended Posts

Postovane kolege ribolovci, treba mi savet oko spod masinice. Treba mi masinica za daleke izbacaje. Zamolio bih sve, koji imaju iskustva sa long range ribolovom, i koji mi zele dati savet i pomoc, da mi pomognu. Imam Daiwu emblem Spod masinicu, ali me zanima, dali je neko od vas dobio koji metar vise, sa nekom drugom masinicom.

P.s.- ujedino bi zamolio sve one, koji ne zele da pomognu, da ne komentarisu. Nema potrebe, koristiti reci i vreme bezveze.

Lp, lgor

Link to comment
Share on other sites

Daiwa emblem po meni ti je odlicna,brza masina jaka sve sto treba za spod, Nzm koju bi drugu mogao da probas,daiwa ima unakrsno slagnje najlona sto ti vec daje priliku za bolje bacanje shimano ima drugacije slaganje najlona ravno sto si mozda moga i da primetis na masini kad pogledas.Tako da mislim da si masinu izabrao pravu,mozda promeniti spod stap mozda te on koci ili debljina najlona ima vise varijanti :D

Edited by Bl@d3 Bleya
Link to comment
Share on other sites

Ja koristim daiwu emblem spod dugo dugo od kad se pojavila i nemam primerbe nikakve a testirao sam je uporedo sa shimano aero tehniumom xta koji slaze ne unakrsno vec redja najlon kao da je jedan pored drugog namotaja i na mom testu na livadi dobio sam pri izbacaju 15--20%. Ali je to skupa varijanta da bi sluzila za spodiranje inace sam probao jos masinica uporedo nijedna nije imala toliku prednost
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...