Jump to content

Šampion Se Pemzioniše


Recommended Posts

Da li mi se čini, ili jedan gorostas šaranskog ribolova polako ali sigurno odlazi u istoriju? Prestao da pije pa mu pecanje ne treba više, ili jednostavno ne voli, ili je nešto treće, meni ne razumljivo. Poštovani saborci iznesite vaša zapažanja, pomozite mi da shvatim... Da li je Žika sjahao sa Apenca, jednom za svagda???
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nece zika sa apenca nikako . Sampion ce pecati sinoc me zvao za neko brasno a sigurno nece da mesi leba sa njim vec pravi mikseve a za pice neznam nije valjda da nece vise pa ko ce pevati nocu?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eeeeee nasmeja se slatko
Apenac radi na leru ko123-jka samo čeka znak da krene u pohode....
Pa sampion i da toliko poludi da resi da se povuče to bi bilo neizvodljivo
Ne bi mu dali silni njegovi sledbenici,učenici i obožavaoci,obozavateljke....
Pa prvi bi se moj sin Bily the boy (iako mi je najgori učenik od svih,ponavljac ko Jare ako ne i gori) obesio gajtanom od pegle o kvaku od tuge i muke...

Granicu druže moj ovo su čiste provokacije i udaranje bez lopte,svime se služe samo da me skinu sa trona. Uskoro očekujem i pretnje i udarce ispod pojasa,pljuvanje u supu i ostalo
A za pevanje ne brini biće pevanja uvek dok ima i šampiona,sad preko zime skolujem i održavam glas

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee nasmeja se slatko

Apenac radi na leru ko123-jka samo čeka znak da krene u pohode....

Pa sampion i da toliko poludi da resi da se povuče to bi bilo neizvodljivo

Ne bi mu dali silni njegovi sledbenici,učenici i obožavaoci,obozavateljke....

Pa prvi bi se moj sin Bily the boy (iako mi je najgori učenik od svih,ponavljac ko Jare ako ne i gori) obesio gajtanom od pegle o kvaku od tuge i muke...

 

Granicu druže moj ovo su čiste provokacije i udaranje bez lopte,svime se služe samo da me skinu sa trona. Uskoro očekujem i pretnje i udarce ispod pojasa,pljuvanje u supu i ostalo

A za pevanje ne brini biće pevanja uvek dok ima i šampiona,sad preko zime skolujem i održavam glas

 

hahahahahahahahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

Mozda Vlajko manje pije al zaboravio rolat nije,sa apenca sjaho nije iz duse mu sikret bije! Ee moj Shiki nismo deca ima Vlada jos da peca!!!

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

 

odmah bi ga postavio kao moderatora za "kulturu i obrazovanje" .....Sandro za MODERATORA  :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...