Jump to content

Prevarant


baxter

Recommended Posts

Vodite racuna oko kupovine pribora na ''Kupujem-prodajem''. Covek pod imenom ''Dule'' iz Dimitrovgrada je prodavao ultegre ci4 xsa 10000 za 35 000 din (sto je u startu bilo sumnjivo), ali rekoh da vidim o cemu se radi! Prica je standardna, masinice top stanje, hitno mu je, sacuvace mi ih.... doduse nije stigao da mi zatrazi avans jer sam mu rekao da ce drugar iz Dimitrovgrada da se cuje sa njim i da ih uzme za mene.. gasi se telefon i brise se oglas!! Sve ovo pricam da se neko ne zaj.... i ne nasedne na price o avansu i jeftinom priboru!!
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

do sada je zarvoreno preko 30 naloga na kp u vezi pribora za pecanje zbog prevare lakovernih kupaca,svaki oglas dobar ribolovacki pribor po niskoj ceni u uvek isti scenario,uplata avansa 30-50% kao,garancija da cete podici paket i onda se gasi tel i brise oglas

svi oglasi su bili iz juznog dela srbije tako da pamet u glavu

Link to comment
Share on other sites

Nacin isporuke robe omogucuje nesavesnim tipovima da rade ovakve stvari.

Ovde u Bugarskoj kada narucis nesto imas obaveznu opciju pregled opreme koja se nudi i ako to ne odgovara vracas prodavcu bez ikakvih problema.

Pa sad ako hoces pokusaj da se zajebavas

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Predloziti mu licno preuzimanje i oglas se brise u roku od par min. I prijaviti prevaru. Vidi se da nema ni jednu ocenu, nema ni ime na profilu, samo lud treba biti za bilo kakvu saradnju sa ovim ili slicnim prevarantima.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...