Jump to content

Glozan


prdaaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Bio sam juce tamo pecao od 13h do 20.30h za 800dinara i odlicno prosao sto se tice ulova a sto se tice nocnog pecanja mislim da nema. Nesto sam nacuo tamo da je jezero opet na prodaju.
Link to comment
Share on other sites

Bio sam juce tamo pecao od 13h do 20.30h za 800dinara i odlicno prosao sto se tice ulova a sto se tice nocnog pecanja mislim da nema. Nesto sam nacuo tamo da je jezero opet na prodaju.

 

7.5h za 800dinara??? da nije to malo puno?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nebih se slozio da je bas odlican?!

Mesta su vrlo blizu jedno drugom, vrlo malo manevarskog prostora, sajla blizu, za velicinu (kilazu) ribe si sam napisao... Ne znam da li si cenu slucajno ili namerno izostavio? 1.000 dnevna dozvola, i ne mozes NISTA svoje da poneses! Ni da skuvas kafu, ni da zapalis rostilj, ni da pojedes svoj sendvic...

 

Ja licno bih rekao "simpaticna voda", nista vise od toga...

Link to comment
Share on other sites

nocnog nema...osim u dogovoru sa cuvarima...revir je definitivno odlican,sa puno borobene ribe izmedju 5-8kg... nikad ispod 15 komada nisam prosao...

 

Kad pecas sam na jezeru sve je moguce.

Da je sredjeno - jeste, da je skupo - jeste, da je ne poseceno -jeste.

Mnogo je bolje bilo nekad.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Oaza MB u Glozanu jeste lep revir, ali je sve podredjeno komercijali. Lepo sam vreme tamo provodio. Nisam protiv da dam 1.000 din. za 12 sati provedenih tamo na vodi, ali jesenas sam se opasno naljutio na njih. Da pojasnim, obdanica nije vise bila 12 i vise sati nego 9. Dok dodjem i raspakujem se prodje skoro sat i pecam nekih 7 sati i moram se pakovati na opomene cuvara da se vec smrkava i da se nocu tamo ne peca. Medjutim jednako su naplacivali dnevnu dozvolu 1.000 din. kao da se peca 12 i vise sati. Mozda jesam ovan u horoskopu, ali nisam za sisanje.  :hi:

Edited by Duško58
Link to comment
Share on other sites

Ne kazem ja da vise necu ici na Oazu. Ici cu neg sta, al samo pisem kako je sve komercijalizovano. Bio sam do sada i u Zmajevu, Kasapskoj adi i Beceju. Za pripravnika sasvim dovoljno. Ove god planiram da obidjem jos jezera, i normalno upoznam sto vise drustva sa ovoga foruma. :prijatelji:

Link to comment
Share on other sites

Sve je PRE na Glozanu...

Premala voda, preblizu mesta, premalo komfora, preskupo, prestroga pravila (nista svoje ne mozes da doneses, cak ni vodu...), previse mesta za povrsinu vode, prekomercijalizovano...

Bas je previse PRE!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

daleko je oaza od "oaze"....  daleko i od toga da je to jezero, revir, mesto za pecanje i sta vec.. lepo je nebojsa rekao....  to samo moze da bude mesto gde je neko doveo neku cica macu da poj##e u onim ozidanim cudima tamo, i da se hvali kako je j##o pored vode....   samo za to na zalost moze da bude namena sadasnje "oaze" za ....  (znate vec zasta...) :angel:    

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uglavnom neke penzionerske grupe provode noci u tim sobama. Poslednji put kada sam bio, bio sam blizu restorana (mesto br.7) a dosla je neka organizovana grupa bankara iz BG sa sve muzikom. Takvu su galamu i larmu podigli sa "muzikom" da posle njihovog dolaska nisam imao ni jedno pecanje. Sva se riba razbezala na drugi kraj jezera. Sta mi drugo ostalo, neg pakuj stapove i kuci. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bio danas na Oazi MB u Glozanu. Malo pecarosa 3-4 i dosta slab ulov kod svih. Ja samo jednog i to ne veceg od 2 kg. Sto je cudno i kod mene i kod ostalih sarani dosli na vocnu boilu a voda jos uvek hladna. Na mesne boile ni da pipne. Meni dosao na boilu "tuti-fruti". Moram da pokazem i moj novi Daiwa carp komplet stapova i masina.

http://www.dodaj.rs/t/A/Jj/vLPhuC3/1/dscn3715.jpg http://www.dodaj.rs/t/1b/i/37A9Hq3y/1/dscn3716.jpgi slika ovoga jedinog saranca od danas: http://www.dodaj.rs/t/3d/jd/3mK1Q9yS/1/dscn3719.jpg


Oaza se nadogradjuje, vlasnik pravi objekat za deciju igraonicu a i u planu je i mali bazen za decu. Osoblje kao i uvek na nivou, usluzno i ljubazno. Cena celodnevnog pecanja i dalje 1.000,0 din. a saran da se otkupi sada je 600,0 din. za kg.
Na kraju danasnjeg pecanja dok sam se pakovao odvalio je dobar pljusak i stigao sam kuci dobrano mokar. http://yu-hung.com/forum/images/smilies/mocking.gif

Edited by Duško58
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...