Jump to content

Glozan


prdaaa

Recommended Posts

Voda na nekih petnaestak kilometara od Novog Sada prema Backoj Palanci.

 

Nije velika sve svemu nesto manje od dva hektara,medjuti za instant pecanja idealna.

Obala uredjena,restoran do same vode,kao i kafic,WC kao da si u restoranu negde u gradi u njemu i tus kome je vruce da se malo brcne.

Mala kucica pored za one koji dodju sa porodicom da mogu leci u udobne krevete.

Sve u svemu ako bi se birali najidelaniji uslovi za neko brzo pecanje Glozan je br.1 u Srbiji.

 

Sto se tice ribe voda je verovali ili ne teska.

Nekad se mozes napecati nekad niko nema nijednu ribicu jebena stvar.

Bili smo na izlovu, godine kad se pricalo da je Steva povadio svu ribu iz jezera,izlov koji je uradjen neverovatno traljavo,bio je neverovatno izdasan.

Izgledalo je kao da je riba na ribi lezala u vodi omile amura od pet sest kila,i neverovatna stvar,tamo se sve izmrestilo.

Sitna riba je strasno nervirala pecarose,na izlovu su izvadjene neverovatne kolicine sitnog smudja,uhvadjeno je i krupnih cak dva komada,sitnog sarana more a sitnog amura isto brdo.

Zanimljivo da ga nije ubacivao vec se amur izmrestio kako niko neznam da objasni.

Gazda Steva broj063/586-019

Slobodno recite da sam vas ja poslao imam procenat od prodatih ulaznica koje cini mi se neprelaze 1000 dinara za 24 casa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
voda je jako mala,na sredini ima jedva metar-riba lose radi-i rade samo sitniji sarani... a Steva je alav kao i uvek i samo gleda da ti naplati i najmanju sitnicu-ne vodi uopste racuna o vodi i ribi-njega interesuje samo koliko ce ti para uzeti.....sve ostalo je nebitno.... Kakva je to steta za tako lepu i uredjenu vodu...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Pozvan sam na otvaranje jezera 27.03 ,sto bi trebalo da znaci da se Glozan ponovo otvara ali pod novim rukovodstvom.

Kako sam cuo,pored ribe koja bas nije bila u zavidnim kolicinama pusteno je oko cetiri tone sarana od cetiri do pet kila.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NOVE CENE DOZVOLA

 

Radni dan:

dnevna od 06h do 20h 1000,00 din.

noć od 20h do 6h 1000,00 din.

dan-noć 1600,00 din.

ima i poludnevna od 6h do 13h i od 13h do 20h mislim da je 600 din.

 

 

Vikend i praznici:

dnevna od 06h do 20h 1200,00 din.

noć od 20h do 6h 1200,00 din.

dan-noć 1800,00 din.

poludnevna od 6h do 13h i od 13h do 20h mislim da je 800 din.

 

Od mene mogu da dobiju :ass:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
U subotu 17. marta veliko jezero Oaza MB u mestu Gložan pored Novog Sada, postalo je bogatije za 4 tone ribe prosečne težine 5,5 kilograma. Pored šarana, koji čini 85% prebačenog fonda, u sportskom jezeru zaplivali su lepi primerci amura, soma i smudja.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...