Jump to content

Jezero Medjes ,Satrinci


nesa

Recommended Posts

Kada se svi lepo slazemo da je jezero prelepo,ajde sada da vise ne kritikujemo nego sutra da se sastanemo,i da damo svoj doprinos jezeru pa da ga napravimo kakvim zasluzuje.Pa onda ovde i hvalite svoje radove da ljudi vide da ima osnova a ne samo prazne price..."DELA A NE PRAZNE PRICE'(Debeli nemoj da politises zbog ovog slogana":-))))
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Druze, sve je to Ok lepo zvuci ako nista drugo.....kazi ti meni gde si ti na jedinstvenu dozvolu pecao i da si prosao ako nista drugo onda onako....priroda i to je ok prica ali ja ako idem na kampovanje onda necu ni da nosim opremu...sustina je u tome sto je problem u narodu...velika je bezparica pa se ljudi prema prirodo ponasaju bahato, nose i kradu sve sto stignu! tako da na jedintvenu dozvolu mozes da pecas i to bi bilo lepo ali neces se bas nesto napecati! Sa druge strane drzava ima toliko drugih problema da sutra krenu da resavaju problem nas pecarosa mislim da ce nasi unuci da pecaju sarane od 20kg jer ce ih tada biti na divljim vodama i to samo pod uslovom da od sutra postanemo Svajcarska!

Upravo na vodi kod Duleta imas ribe od 20+ i prava je divlja voda

Link to comment
Share on other sites

Kad citam sta pisete imam osecaj kao da nisam  bio na tom jezeru i nisam nocio nekoliko  noci.Pre 3 g. u maju kad samo bili nismo mogli spavati od babuske  koja se mrestila u trsci.Lovili smo sarane i amure i uredno vracali u vodu.

Link to comment
Share on other sites

Kad citam sta pisete imam osecaj kao da nisam  bio na tom jezeru i nisam nocio nekoliko  noci.Pre 3 g. u maju kad samo bili nismo mogli spavati od babuske  koja se mrestila u trsci.Lovili smo sarane i amure i uredno vracali u vodu.

Smiley i ja letos po najvecoj vrucini kad je vodostaj jako nizak na nekom levom mestu, nije ispod oraja...jednog amura i jednog sabana za 12h pecanja...uvek ostaje ona ....treba znati! 8) 

Kome se svidja neka peca kome se ne svidja ne mora da ide....ima toliko dobrih voda gde mozes da pecas na dozvolu ....pravih kamperskih!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ignorišite upecane ribe...gledajte vodostaj :D

 

Potvrdjujem da je 22.08.2012. bilo 15m obale (mulja)..viška...preko puta nas Sandra, Milan i Krle...ista priča...

http://s9.postimage.org/o2pp84ctb/DSC_5255.jpg

http://s2.postimage.org/5pyzc3795/DSC_5245.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jedan deo spiska voda u Srbiji koje  imamo

 

 

Ђеравичко језеро
Ђердапско језеро
 
Јаревац (језеро)
Језера на Шар планини
Језеро Бубањ
Језеро Газиводе
Јовачко језеро
 
Ћелије (језеро)
 
Батлавско језеро
Бело језеро
Белоцркванска језера
Бованско језеро
Борковац (језеро)
Борско језеро
 
Велико Јажиначко језеро
Власинско језеро
 
Гарашко језеро
 
Горње Блатештичко језеро
Грачаничко језеро
Грлишко језеро
Грошничко језеро
Гружанско језеро
 
Dajićko jezero
Доње Блатештичко језеро
Дуленско језеро
 
Завојско језеро
Заовинско језеро
Златарско језеро
 
Крајковачко језеро
 
Лединачко језеро
Лисина (Босилеград)
Лудошко језеро
 
Марковачко језеро
 
Обедска бара
Облачинско језеро
 
Окањ
Језеро Очага
 
Палићко језеро
Паригуз
Перућачко језеро
Потпећко језеро
 
Радоњићко језеро
Радоињско језеро
Рибничко језеро
Русанда
 
Сјеничко језеро
Савско језеро
Скакаличко језеро
Сребрно језеро
 
Штрбачко језеро
Шутманско језеро
 
...........
Dule bar neshto radi... a mi?
Da smo mi  bolji !!!  bila bi Srbija eldorado za pecanje
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
da li neko moze da mi kaze ko je sad gazda na jezeru jer sam cuo da je bilo nekih promena sto se toga tice i da li i ove godine vazi jedinstvena na jezeru i kakvi su uslovi pecanja,unapred hvala
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...

Mi smo proveli jednu noc na mestu koje nije hranjeno malo smo izmarkirali i to u kupacim gacama nasli par rupa bez trave i spustili sisteme i malo nahranili noc je prosla tiho a pred zoru smo imali jedan udarac i riba nam  se otkacila u travi koliko cujemo od mestana zadnjih par dana ekipe koje kampuju imali su par sarana od 2 do 11kg e sad losa strana je koliko cujemo da se sva riba nosi kucama

Link to comment
Share on other sites

Mi smo proveli jednu noc na mestu koje nije hranjeno malo smo izmarkirali i to u kupacim gacama nasli par rupa bez trave i spustili sisteme i malo nahranili noc je prosla tiho a pred zoru smo imali jedan udarac i riba nam  se otkacila u travi koliko cujemo od mestana zadnjih par dana ekipe koje kampuju imali su par sarana od 2 do 11kg e sad losa strana je koliko cujemo da se sva riba nosi kucama

A lovostaj?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo pecali predzadnje mesto do plicaka ekipe koje su kampovale pecale su pozicije preko puta STAROG ORASA koliko smo primetili hranili su i mesto kod orasa gde se nalaze 2 bove i pozicije preko puta gde imaju 4 bove sve u svemu par najboljih pozicija je bilo zauzeto a sezona jos nije pocela sta ce biti kad se krene na godisnje odmore sam bog zna da ce biti guzve bice pogotovo sto su pozicije nize orasa pocele da zatravljuju celom svojom povrsinom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...