Jump to content

Topiva Boila Jagoda


Igor123

Recommended Posts

Molim misljenje od iskusnijih kolega za mix.

Mix jagoda vde-450gr

Aditiv jagoda-50gr

Aroma jagoda dd bait-7ml

Zasladjivač superzoet vde-5gr

Stimulator jagoda vde-7gr

Koncentrat jagoda vde-7gr

Aminozuren neutral vde-7gr

Betain meleg-5gr

Gold treasure sbs-110ml

Kisela voda-100ml

Jaje-1kom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce ti biti prejaka aroma, prvo jer imas 7ml na pola kg boila i pri tom je boila topiva, sto znaci da se ne kuva i nece ispariti nista od onoga sto bi se izgubilo u kuvanju. Imas i koncentrat jagode jos i stimulator sa ukusom jagode. Na ovo je, po meni, dovoljno 2-3ml arome.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je takozvana "deka" tj verzija bake u aromi jagode uz dodatak topivog likvida. Aromu po meni bolje nemoj stavljati jer je i mix, i aditiv koji je koncentrisan, i stimulator i koncentrat sve u aromi jagode. Preteraces bez potrebe. Osim toga ako i bude potrebe da je pojacas tu je dip
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mozes da radis jagodu sa SBS Catcher mix-om jagoda, ne treba da se sece uopste... Moze samo sa vodom, npr. za divlju vodu, a za komercijalu moze malo da se "frizira" sa betainom, aromom, atraktorima i amino kiselinama...
Link to comment
Share on other sites

Hvala ti Limar na odgovorima,ali ja nekako vise volim sam da buckam nesto.

Postoji ovde tema'Jagoda u prolece'meni se jako svidela.

mozda nekom nije skupo ali imas pisano o jagodi i domacim varijantama i provereno pecaju a jedan kilogram ti ne izadje vise od 1000 dinara mozda i manje .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mozda nekom nije skupo ali imas pisano o jagodi i domacim varijantama i provereno pecaju a jedan kilogram ti ne izadje vise od 1000 dinara mozda i manje .

bas tako...o jagodi ima dosta recepta a iz toga mogu i druge arome da se rade...a sto kazes prilicno je jeftino....u odnosu na druge boile..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala ti Limar na odgovorima,ali ja nekako vise volim sam da buckam nesto.

Postoji ovde tema'Jagoda u prolece'meni se jako svidela.

Ako volis sam da pravis sve onda kupi VDE jagodu I rolaj,2kg miksa 1050rsd,ne moras dodavati njihove one specije,malo arome I zasladjivaca i peca lepo,posto se svi vataju za "jeftino" evo ovo je ekstra povoljno I lovno.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...