Jump to content

Gde Pecati?


Recommended Posts

Nema na cemu,mada ne bi bilo lose da se jave kolege koji su pecali za vikend na pomenutim vodama i kazu kako su prosli. Da li je ovo sunce i toplo vreme pokrenulo ribu.

Bio sam ja na Adi Safari prekjuce. Pecao sam na 24 i sem par bipova nista nije bilo . Bio je jos jedan kolega na 21 i on nista nije imao... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bio juce na Debeljaci. Dnevna temperatura do 15 stepeni pracena jakim vetrom koji je menjao pravac. Drugar i ja jedini na jezeru,odlucili se da pecamo na trojci,mestu koje je dan pre toga pobedilo na takmicenju. Od ljudi na jezeru,cuo sam da je parfem na silikoncu bio taj mamac na koji su ribe dolazile. Kao za maler,zaboravio sam kuci parfem i aromu solar bananu. To su stvari koje koristim na komercijalama za instant pecanja( dipujem silikonac). Nema veze,sta je tu je. 8 konzervi secerca,kilo kuvane konoplje,sms m4 ,sbs s&o sa malo csl-a mesam u jednoj kanti i hranim po malo. Tri upecane ribe uz desnu stranu mesta uz konopac,gde je mini sprud duz celog mesta. Ribe dosle na tajger i kukuruz u aromi jagode. Uz to imao sam tri full runa na richworth tuti fruti i solar ananas pop up,svaki put kad udarim kontru,riba nije tu. To je poslednji put da koristim udicu gamakacu g1 ,posto se to desavalo i ranije samo sa tim udicama:( inace riba strasno traljavo uzima. Samo podize i spusta hanger.
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...