Jump to content

Greys Torsion carp rods


Recommended Posts

Novosti na trzistu Greys izbacio novi saranski stap za 2009 godinu,evo sta o njemu kazu oni koji su ga stvorili

 

Torsion Carp Rods

 

Potpuno novi za ovu godinu,najtanji,najlakši štap u Greys ponudi šaranskih štapova.Prvi utisci su jaki, a performanse ipunjavaju sva nadanja. Na prvi pogled novi Grey Torsion šaranski štap je zapanjujuće tanak ; kada ga podignete on je neverovatno lak I dobro izbalansiran, Kada ovaj štap samo jednom zabacite momentalno postaje očigledno da ovaj štap ima ogromne rezerve sile , I više nego dovoljne za velika olova I PVA kesice a ipak ima I iznenađujuće dobar osećaj na vrhu štapa tokom kritičnih poslednjih momenata borbe sa ribom

 

Daleko su iza nas dani super tankih štapova koji prosto one pružaju performanse ; ovaj put su u Greys-u stvarno pomerili granice fizike.Za one pecaroše koji zaista žele da zabacuju daleko u horizont postoji dostupna verzija štapa sa donjim delom od 50mm na modelima od 3lb I više. Da zaključimo , novi Greys Torsion je jednostavno najtanji,najlakši I štap sa najboljim performansama koji smo mi proizveli do sad. To je jaka izjava od nekoga ko se pravi proizvodnjom štapova preko 40 godina!

 

 

http://www.postimage.org/PqNyEq0.jpg

Link to comment
Share on other sites

danas sam dobio stap cekao ga tri meseca i moji prvi utisci sobzirom da pecam samo na greys-a da je extra...skroz se razlikuje od predhodnih serija greys stapova npr: platynum je slican sa torSionom...ali kvaliter izrade stapa i karbona se mnogo razlikuje,kod platynuma i torSiona.Kod torSiona jer kombinacija guzvanog i hrapavog karbona dok je kod paltynuma samo guzvan karbon...onda stap je za 35% tanji od platinuma,onda pri zabacaju torSion se mnogo brze vraca u prvobitan polozaj od platynuma.....eto ukratko od mene. :D
Link to comment
Share on other sites

pozdrav Srdjane...!?!? odgovor na tvoje pitanje da ce vreme pokazati dali je stap dobar?? i jesi nije upravu.. ;) e sad zasto sam to rekao naravno posto pecam dugo na greysa i samo na greysa nema modela koji nisam probao tako da sam jako dobro upoznat sa perfomansama i mogucnostima kod svih greys stapova e sad za posebno ovaj model stapa torSion 12f 2.75lb mogu ti reci iz gore navedenog da od njega mozes da ocekujes najbolje perfomase..npr: perfektno precizan zabacaj,snagu kad je to potrebno i naj vaznije dusu to jest mekocu pri vadjenu ribe.A sto se tice cene .....pa kad je nesto jako dobro mora i da kosta nepostoji vrhunski proizvod sa niskom cenom a ovo je stap koji spada u najvisu klasu stapova tako da mu je i cena takva :D

 

pozdrav!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...