Jump to content

New Direction Tackle Alarm Set-K9S/r9S


Recommended Posts

Jedno vreme sam se bas lozio na te nove stvari sa mnogo funkcija i cim izadju ja kupim , od jrc , flajzar , nash . Sve na snimku deluje bruka ali u praksi bude obrnuto . I na kraju se opet vratim na CS Rock i mislim da ih necu skoro menjati , i ako bude moze da bude samo za ovaj novi Fox RX . Drugar Stanislav ima msm ove . Bas cu ga pitati kakva su mu iskustva posle otpecane sezone .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedno vreme sam se bas lozio na te nove stvari sa mnogo funkcija i cim izadju ja kupim , od jrc , flajzar , nash . Sve na snimku deluje bruka ali u praksi bude obrnuto . I na kraju se opet vratim na CS Rock i mislim da ih necu skoro menjati , i ako bude moze da bude samo za ovaj novi Fox RX . Drugar Stanislav ima msm ove . Bas cu ga pitati kakva su mu iskustva posle otpecane sezone .

Odusevili su me sa milion nekih opcija koje signalizatori imaju,vecina njih i nemaju neku narucitu funkciju ali mi je simpatično skroz pogotovo onaj podatak koliko CM je riba izvukla pri udarcu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se razmisljao isto da ih kupim,ali kratko,pa sam se malo raspitivao kod ljudi koji ih imaju i jedva sam nasao dvojicu,kao malo su tisi od drugih signalizatora,baterije su malo problem jer se valjda teze nadju,cak mozda i sa ebay-a mora,mada mislim da ih ima kod nas sada. Bat.kao traju sezonu,mada baza trosi kao malo vise,jbg.ima one funkcije da drkas i preko telefona pa onda je i logicno da takav uredjaj trosi vise i bat. To mi je napisao covek koji ih koristi vec dve godine. Ja sam na kraju uzeo txi,i vise ne razmisljam o signalizatorima
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...