Jump to content

DRUGA LIGA DRUGO KOLO


Recommended Posts

Moj predlog za Drugu ligu drugo kolo je: Da umesto nas koji smo sve moguce obaveze ispomerali da bi mogli da pecamo drugo kolo i sve to u vreme ove SEKE i DEKE, dodju i menjaju nas na poslu oni koji su za sve to tako lepo organizovali. A pogotovo kad pitas da te menjaju kolege, pa im onda vec sutra dan kazes kako ti ipak ti slobodni dani ne trebaju za ovu nedelju,nego za sledecu....

Bas bih voleo da cujem da li jos neko ima takvih akcija....

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno se slazem sa tobom,ja cak i necu moci da otpecam drugo kolo u novom terminu! Ali posto sam cuo i drugu stranu price,slegao sam ramenima...Za neverovati ali stvar nije zeznula nasa Saranska federacija,vec je i njima uvaljen vruc krompir cetiri dana pre pocetka! Od strane JP Ada Ciganlija,kojima je kajak takmicenje bitnije :!:

Sta se moze kada smo nazalost osudjeni na jednu jedinu vodu,pa moramo sve da trpimo :oops:

Link to comment
Share on other sites

Sreca nasa da smo licencirali cetiri takmicara pa imamo rezerve...

Stvarno nebi u novonastaloj situaciji bilo u redu da se neko sankcionise ako ne dodje :!:

E sad MISLIM da je po pravilniku da ako se ne pojavi bez pismenog obavestenja,slede disciplinske mere...

Pa budi pametan :?:

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog za Drugu ligu drugo kolo je: Da umesto nas koji smo sve moguce obaveze ispomerali da bi mogli da pecamo drugo kolo i sve to u vreme ove SEKE i DEKE, dodju i menjaju nas na poslu oni koji su za sve to tako lepo organizovali. A pogotovo kad pitas da te menjaju kolege, pa im onda vec sutra dan kazes kako ti ipak ti slobodni dani ne trebaju za ovu nedelju,nego za sledecu....

Bas bih voleo da cujem da li jos neko ima takvih akcija....

 

Svi smo prosli kroz to ubedjivanje na poslu kako su nam dani neophodni a vec sutradan crveneli trazeci da se pomenuti dani pomere za nedelju dana,ali situacija je takva kakva jeste i delim misljenje sa Kizom da ljudi iz Saranske Federacije nisu krivi za ovo pomeranje drugog kola. Prosto su se poklopile stvari da sve ispadne tako kako je ispalo,malo TOLERANCIJE i sve ce biti ok.

Link to comment
Share on other sites

Moj predlog za Drugu ligu drugo kolo je: Da umesto nas koji smo sve moguce obaveze ispomerali da bi mogli da pecamo drugo kolo i sve to u vreme ove SEKE i DEKE, dodju i menjaju nas na poslu oni koji su za sve to tako lepo organizovali. A pogotovo kad pitas da te menjaju kolege, pa im onda vec sutra dan kazes kako ti ipak ti slobodni dani ne trebaju za ovu nedelju,nego za sledecu....

Bas bih voleo da cujem da li jos neko ima takvih akcija....

Mnogo je lako biti nezadovoljan i OK svakako da su ljudi zateceni i da realno imaju problem kao i ja jer mi burazer radi u firmi gde je strasan problem zameniti slubodne dane.Ali da je neko odgovoraan i da tebe menja na poslu...........ajde da ne budem vulgaran,pa malo si preterao prijatelju. Jer ljudi iz nase Saranske Fedreracije su dva dana u drami i pregovorima o raznim varijantam da se prevazidje problem na naj povoljniji nacin po nas.Mogli smo da pecamo u dogovorenom terminu sa rezmakom od 20m ali to je neprihvatljivo JKP,,Ada Ciganlija,,ima svoje prioritete a mi smo van tog spiska Ljuba Miljkovic je bio pred nervnim slomom u ponedeljak trudeci se da dogovori neku od varijanti koja bi valjala za nas.Izdejstvovao je da se pomeri staza za kajakase do 16.04 po da se vraca posle prvog kola prve lige jer se Ada sprema za univerzijadu.A to sve kosta jako mnogo prvo zivaca a i navca.Tako da bi trebalo da prihvatimo cinjenicu, da nam je privilegija da pecamo na Adi i da svojim konstruktivnim ponasanjem polako zauzmemo neku poziciju na toj vodi, jer drugu nemamo.Osim Markovackog..........A ti druze nemas pojma da su ljudi iz Federacije isli na Adu da gledaju sta bi moglo ,kako da se peca sa dve strane, pa u dva termina pa ITD....ali niko nije placen za to ,niko ne naplati svoje troskove federaciji ja sam bio u nedelju i u ponedeljak ponovo proveo sam oba dana po pet sati na telefonu sa svim akterima.Predlazuci variajante Adi ali za svaku nam je trebala saglasnost saveza pa tako u krug.Nema te plate za koju bi se ja nervirao ,ali to se radi iz ljubavi......i onda ti predlazes da te neko menja.........evo opet bicu fin,bolje da te nemenja.

Moram da pomenem ,da smo u Savezu imali punu saradnju i podrsku za pronalazenj sto boljeg resenja tacnije imali smo odresene ruke da dogovorimo naj bolju varijantu,i stvarno bi trebali da budemo zahvalni sto je pronadjeno resenje, jer je moglo veoma da se iskomplikuje.Dakle sta je tu je odradicemo zamene ,slobodne dane ,po se vidimo na Adi, svima zelim Bistro i sto bolje pecanje.

 

POZDRAV!

Link to comment
Share on other sites

Nemoj sad da ospete paljbu po meni da nebi nekoga nabio ovo je konstruktivan predlog.

Posebno onog zgoljavog Saleta pekara. :lol:

 

Sad ozbiljno,dali postoji mogucnost da saranska federacija kao jedna ozbiljna organizacija,sa rezultatima kji stoje iz nje, dobije neku veliku vodu.

Toliko ima jezera na fruskoj gori koja propadaju,a donosenjem nekih novih je koliko znam reseno da mogu uci u dil sa nekim sadasnji korisnici voda.

Koliko je energije potroseno na pravljenje nove federacije,na trazenje vode, na jos mnogo kojekavih gluposti malo da se potrudilo mogla se dobti voda koja bi se uredila prema potrebama sarandzija.

 

kad bude nastala saranska federacija Vojvodine ja cu se potruditi da dobije jednu vodu i to ce biti najbolje resenje.

Link to comment
Share on other sites

prdice ,mucni malo glavom :!:

ima jedno 1000stvari zbog kojih je to neostvarljivo,npr

 

Saranska federacija nije samostalna,vec je pod kapom SSRS

Vode se daju na 4 god,i nikom pa cak ni privatnicima se ne isplati uci u takav gigantski projekat na tako kratko vreme.Da je to isplativo,mislis da bi bilo i dalje slobodno :?:

Funkcije u federaciji nisu placene,i ko se bi tako bavio sa tim

A i sve da se neko odrekne svog privatnog zivota i zalegne posteno za tako nesto,pa sta mislis kako bi ga sarandzije docekale :?: kako li bi ga pljuvali :!:

 

E sad,Federacija Vojvodine da bi bila prava federacija mora da ima i reprezentaciju....Mozes li da zamislis da postoje repke Srbije I Vojvodine :?:

Link to comment
Share on other sites

Sta ste se odmah zapalili resenja uvek ima.

Mogli ste dobiti erdevik da ste hteli da se raspitate i malo dalje od uzeg kruga,riba solidno narasla,jes da prca cverglan ali barem ima lepih sarana i niko vas nebi ometao za termine koje kod da zelite.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta ti znaci to " Bolje da te ne Menja". Ja ne moram da koristim rec tj pridev Bicu zato sto to ili jesi ili nisi (fin) ;) . Salim se. Moja namera nije bila da te ja provociram ili da vrsim bilo kakvu vrstu napada na tebe ili nekoga iz saveza posto od vas nikoga niti znam niti poznajem, bilo je malo u afektu. A mene i treba da ne interesuje ko je u savezu, vec da li nesto funkcionise ili ne. Sto imam pravo da prokomentarisem. A hteo sam da se i na ovom forumu prokomentarise malo o ovom problemu, jer forumi za to i sluze. Kad malo bolje razmislim kad nam je zemlja ovakva kakva jeste sa milion osnovnih problema, i nije za ocekivati da nam i ovakva jedna sporedna stvar kao sto je sportski ribolov u pitanju ide glatko i bez trzavica.... Jer tu je svemocna JKP ADA da izigrava mocnika pa da danas moze sutr ne.... Sto se tice tvoje funkcije, ti si usao u nju svesno da nema tu niti para niti bilo kakve finansiske naduknade, a da je takva da te ocekuju samo problemi. Tako da ti zelim svu srecu za savladavanje istih. A sto se tice drugara iz Vojvodine, nije lepo da pricaju jos uvek od dresovima zato sto se jos uvek bore za isti i to onaj u cijem su dobili kakvu, takvu reputaciju i afirmaciju.....Jos jednom ti zelim svu srecu u obavljanju funkcije. A ja mislim da i dalje treba da se bore svi za dres i grb ove nase SRBIJE ma kakva god da jeste u kojoj zivimo i koju jako volim ! ! !

Pozdrav svima i puno srece u cetvrtak, posto je ona jako potrebna za ovaj nas sport.......

Moj predlog za Drugu ligu drugo kolo je: Da umesto nas koji smo sve moguce obaveze ispomerali da bi mogli da pecamo drugo kolo i sve to u vreme ove SEKE i DEKE, dodju i menjaju nas na poslu oni koji su za sve to tako lepo organizovali. A pogotovo kad pitas da te menjaju kolege, pa im onda vec sutra dan kazes kako ti ipak ti slobodni dani ne trebaju za ovu nedelju,nego za sledecu....

Bas bih voleo da cujem da li jos neko ima takvih akcija....

Mnogo je lako biti nezadovoljan i OK svakako da su ljudi zateceni i da realno imaju problem kao i ja jer mi burazer radi u firmi gde je strasan problem zameniti slubodne dane.Ali da je neko odgovoraan i da tebe menja na poslu...........ajde da ne budem vulgaran,pa malo si preterao prijatelju. Jer ljudi iz nase Saranske Fedreracije su dva dana u drami i pregovorima o raznim varijantam da se prevazidje problem na naj povoljniji nacin po nas.Mogli smo da pecamo u dogovorenom terminu sa rezmakom od 20m ali to je neprihvatljivo JKP,,Ada Ciganlija,,ima svoje prioritete a mi smo van tog spiska Ljuba Miljkovic je bio pred nervnim slomom u ponedeljak trudeci se da dogovori neku od varijanti koja bi valjala za nas.Izdejstvovao je da se pomeri staza za kajakase do 16.04 po da se vraca posle prvog kola prve lige jer se Ada sprema za univerzijadu.A to sve kosta jako mnogo prvo zivaca a i navca.Tako da bi trebalo da prihvatimo cinjenicu, da nam je privilegija da pecamo na Adi i da svojim konstruktivnim ponasanjem polako zauzmemo neku poziciju na toj vodi, jer drugu nemamo.Osim Markovackog..........A ti druze nemas pojma da su ljudi iz Federacije isli na Adu da gledaju sta bi moglo ,kako da se peca sa dve strane, pa u dva termina pa ITD....ali niko nije placen za to ,niko ne naplati svoje troskove federaciji ja sam bio u nedelju i u ponedeljak ponovo proveo sam oba dana po pet sati na telefonu sa svim akterima.Predlazuci variajante Adi ali za svaku nam je trebala saglasnost saveza pa tako u krug.Nema te plate za koju bi se ja nervirao ,ali to se radi iz ljubavi......i onda ti predlazes da te neko menja.........evo opet bicu fin,bolje da te nemenja.

Moram da pomenem ,da smo u Savezu imali punu saradnju i podrsku za pronalazenj sto boljeg resenja tacnije imali smo odresene ruke da dogovorimo naj bolju varijantu,i stvarno bi trebali da budemo zahvalni sto je pronadjeno resenje, jer je moglo veoma da se iskomplikuje.Dakle sta je tu je odradicemo zamene ,slobodne dane ,po se vidimo na Adi, svima zelim Bistro i sto bolje pecanje.

 

POZDRAV!

Link to comment
Share on other sites

Lalikuse ta tvoja prica kako ti nisi imao nameru da provociras ne stoji.Dva dana pre nego sto si napisao svoj predlog da te menjaju na poslu oni koji su to lepo organizovali ,video si se samnom kod Ilije i znas da je uprava Ciganlije odgovorana za pomeranje termina i bilo bi uredu posto to znas da si to i napisao i konkretno njih prozivao.A ne kao neko ko je eto, cuo da je pomeren termin i kao nemas pojma o cemu se radi.Ovako si ostavio ljudima koji ne znaju ocemu se radi da pomisle da su ljudi iz Saranske organizacija odgovorni za pomeranje termina. A vala ima ih koji jedva cekaju da nadju nesto zbog cega bi pljuvali po svima nama pa i po tebi jer si clan ove organizacije.Tako da sam tvoj predlog shvatio ,kao provokacviju.A da nepricam o trudu ljudi koji su dali sve od sebe da nadju sto bolje resenje, a ti si eto nezadovoljan, pa dal ima jos neko da se saoseca sa tobom.Naravno da smo svi nezadovoljni promenom termina tri dana pre kola.Ali ako vec oces nekog da prozivas a za to i sluze forumi prozivaj onoe koji su odgovorni jer znas ko su a ne da se pravis kao ne znas ko i sta itd.....Ocigledno da nemas predstavu koliko je truda ,zivaca i energije potrebno da bi se odrzaalo dobro funkcionisanje SOSSRS pa ne razumes koliko su provokacije bolne i ne korektne,pogotovo od nekog ko zna o cemu se radi i pritom ucestvuje u ligi i dosao bi na gotovo , samo da uziva.Svi bi mi to zeleli i za to se borimo ali samo nekolicina ljudi nosi teret cele organizacije i bilo bi lepo da imaju pomoc i podrsku od ostalih a ne provokacije i to od nasih ljudi. Naravno da kritika za propuste cak dobro dodje i treba da je bude ali ne ovako.
Link to comment
Share on other sites

Pa ja i dalje stojim iza toga da sam hteo da se progovori o ovoj temi i na ovom forumu.

Prošli put sam ti odgovorio da to što vi radite je sastavni deo vaše funkcije koje ste se prihvatili koja je naravno na dobrovoljnoj bazi, (kako ti kažeš da ja dođem i da uživam). A što se organizacije tiče, ne moraš ništa da mi pričaš jer je to moj posao i to u okviru daleko ozbiljnijih stvari .... Da is pročitao s razumevanjem prošli tekst koji sam ti napisao verovatno ne bi produbljivao dalje ovu temu. I dalje stojim iza toga da nisam imao nameru da provociram ni tebe ni bilo koga iz saveza. 8"dodju i menjaju nas na poslu oni koji su za sve to tako lepo organizovali"0, a koliko znam i JKP ADA je sastavni deo organizacije druže moj!!! Da li se u ovoj prosto proširenij rečenici spominje Stanislav ili SOSSRS? NE, ali si ti našao za shodno da upadneš u vatru skroz nepotrebno. Što se tiče daljnjeg odgovaranje na odgovore lično nisam više zainteresovan iz prostog razloga što ne vidim interesantan epilog istog....

I dalje ti želim sreću u radu i obavljanju te nezahvalne funkcije.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...