Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

  • 1 month later...
Pozdrav druže,bio sam ja u utorak na 9,situacija je sledeća,ja nisam imao apapsolutno ništa,dva momka do mene na 8 isto na 11 jedna ili dve ribe preko puta na celoj strani jedna ili dve ribe,sve ukupno dve do četri ribe koliko sam ja video,bio sam dosta umoran radio sam dezurstvo pre toga,Medjutim na 10 je bio lik koji je imao izmedju 32-40 riba,znam da nije imao ispod toga sigurno,što amura što sarana..Eto toliko od mene poz.
Link to comment
Share on other sites

Eto,kolega Sandro bolje zna,kao što rekoh bio sam preumoran,pa nisam precizno brojao,pomagali smo mu mi ostali:-)...Pri tome činii mi se da je lik zabacio tek oko devet sati,kasnio malo,da je bio još jedan sa njim samo da baci po koju raketu pošto čovek nije postizao, bilo bi još više.Sve u svemu svaka mu čast,pri tome jako zanimljiv lik.
Link to comment
Share on other sites

Jeste kolega za jedan dan,sve pohvale za njega ali ja bi se spakovao i otisao kuci,fizikalisem na poslu!!!

 

Meni se prosle godine desilo na kecu da od 19.00 do nekih 23.00 imam 30-35 udaraca!

Bukvalno nisam stizao da zabacim treci stap... Drzao po dva stapa u rukama, borio se kao ranjenik... Bez hranjenja, samo PVA, i bilo sta na udici!

Iskrivio sam se za ta 4 sata!!!

U 23.00 sam povadio stapove i legao da spavam!

 

 

Ali je bila pustena voda, dopunjavalo se jezero, pa je bilo viska kiseonika i vrilo je kao u kosnici...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I meni se to desilo jednom na kecu,dosli smo ok 18 h dok smo se raspakovali zabacili posle sat vremena i do dvanest pola jedan tridesetak riba,od tad do sutra posle podne ni bip,teko oko 16h izvadili dve ribe!!
Link to comment
Share on other sites

Meni se prosle godine desilo na kecu da od 19.00 do nekih 23.00 imam 30-35 udaraca!

Bukvalno nisam stizao da zabacim treci stap... Drzao po dva stapa u rukama, borio se kao ranjenik... Bez hranjenja, samo PVA, i bilo sta na udici!

Iskrivio sam se za ta 4 sata!!!

U 23.00 sam povadio stapove i legao da spavam!

 

 

Ali je bila pustena voda, dopunjavalo se jezero, pa je bilo viska kiseonika i vrilo je kao u kosnici...

Lako je tebi kad mozes do sajle da dobacis  :rofl:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...