Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

...bio pre par dana prvi put...54 kom od 7 do 17 kg..lepo radi..pozz za Kuleta,hvala na gostoprimstvu. ;)

 

10sati

 

minuta 600

 

na svakih 10.52631579 min riba, jedino ako vas je pecala trojica.? smanji malo, obicno je prosek oko 15 riba za ceo dan. :angry-nono:

Link to comment
Share on other sites

permutacija od7 do 17, za dva dana pecanja verovatno,., :mrgreen:

Smrki hitno po nove naocare ili kod uciteljice da ti vrati pare! :lol: Covek je UPECAO 54 KOM OD 7KG DO 17 KG.

Vreme pecanja nije navedeno. :think:

Link to comment
Share on other sites

permutacija od7 do 17, za dva dana pecanja verovatno,., :mrgreen:

Smrki hitno po nove naocare ili kod uciteljice da ti vrati pare! :lol: Covek je UPECAO 54 KOM OD 7KG DO 17 KG.

Vreme pecanja nije navedeno. :think:

Vreme pecanja nije toliko ni bitno, ako je sam izvuko 54 kom, sigurno ga je kuci vracala hitna pomoc! Ko je pecao u Krnjaci zna o cemu pricam.

Link to comment
Share on other sites

Od koliko do koliko sati pocinje nocno pecanje na jezeru?

oko prvog mraka.posle 6, jede sve kad jede sem kukuruza mada nismo ni probavali., voce, petezno, mada hoce i mesne nije da nece.2=je na platformi noc.600din, a desava se i da nece nista , jede u talasima,par komada pa stanka od 2-3 sata.jednom sam bio celu noc, 0 kom, a kolega do mene 10 kom,i sa njegovim i sa mojim, bukvalno oooo. :roll: i jos jedan vrlo vazan dodatak, pva mala vrecica peleta,obavezno i moze 1-2 visuljka bojili, na svaki zabac,

Link to comment
Share on other sites

Hvala.

A cime hranis mimo pva kesice?

Bio sam pre neko vece na jezeru kad je padala ona prokleta kisa,grom udario na 50 metara od mojih kola :violin: za nekih 4 sata pecanja upecao sam jednog od 7kg sto nije lose za mene buduci da sam pocetnik,dosao je na bojlu od lignje i hobotnice,vocne sam imao neki krs koje nije pipalo...

Link to comment
Share on other sites

Super, za pocetak, pa ja ne hranim posto nemam spod stap,a nemas potrebe da hranis pogotovo na poz 1-7, jer se ekipe smenjuju, i svi hrane,e sad , vocna bojla, hm, jede skopeks, jagodu, bananu,dal da kupis ili pravis, odluci sam ili sta znam ima dosta recepata u mamcima, probaj nesto da napravis , lepsi je ugodjaj. :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Super, za pocetak, pa ja ne hranim posto nemam spod stap,a nemas potrebe da hranis pogotovo na poz 1-7, jer se ekipe smenjuju, i svi hrane,e sad , vocna bojla, hm, jede skopeks, jagodu, bananu,dal da kupis ili pravis, odluci sam ili sta znam ima dosta recepata u mamcima, probaj nesto da napravis , lepsi je ugodjaj. :whistle:

Nemoj pogresno da me razumes, ne mislim nista lose ali to je gore nego da si mu dao 20g. koke :D :D :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nemoj pogresno da me razumes, ne mislim nista lose ali to je gore nego da si mu dao 20g. koke.

vec se nafikso, pravio sam, jagodinku :clap:

a telefoni za rezerve mesta su, 065 33 33 282 i 062 33 33 28

Link to comment
Share on other sites

Danas sam bio vodio zenu malo da se napeca... ;) ... :animals-fishblue: :animals-fishgreen: ,riba radi lepo ceo dan uz obavezno raketiranje,ko hoce malo da razonodi dusu samo napred... :banana-dance:
Link to comment
Share on other sites

u sredu noc od 19h do 23h 6kom sve krupni oko 10kg jedan oko 13kg odlicno radi na mesnu bojlu.prihrane jako malo oko kg spoda i obavezno PVA stapovi koji su bili bez nisu imali ucinka

OOOOO znaci bilo vezbanje. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...