Jump to content

chub outkast ili cormoran procarp mission1


Recommended Posts

sta je bolje? interesuje me vase misljenje . treba mi za dalji zabacaj, preko 100m stap od 3.90m i 3.5lb

CHUB OUTKAST ili CORMORAN PROCARP CARP MISSION1

a moze i drugi stap u toj klasi. :?:

Link to comment
Share on other sites

Izmedju bilo kojih u toj klasi definitivno Chub Outcast!!! Ja imam 12" 3lb i nemam dovoljno reci da ti prenesem svoje odusevljenje od kada ih koristim, nemam apsolutno ni jednu zamerku, mozda jedino sto nisam uzeo 13" 3,5lb :lol:

Imao sam pre njih i skuplje stapove, ali za ove imam osecaj kao da su napravljeni bas za mene!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
CR27-50

Prvi provodnik 50mm

Pa nisam bas upucen, al zdrav razum mi kazuje da to znaci da je taj stap sposobniji za dalje izbacaje, jel to sirina povodnika ili udaljenost od , aj da ne lupam rolenhantera ili vec kako se zove.!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
imam puno izlazaka na vodu sa outkastima pa cu napisati moje misljenje o stapu;

Stapovi su odlicni ,bacam sa 105g olovo opste ga ne oseca,ja postizem daljinu do 130m.nisam probao vece olovo jer nisam imao potrebe,cak ni na takmicenju.imao sam priliku da su videli kako bacam sa tim stapovima pa su i oni kupili.jedino treba kod zamaranja ribe na napadnutim vodama gde su vec pocepana usta ribe paziti kad je riba blizu a jos narocito kad dodje do shok predveza zbog krutosti stapa da se riba ne izgubi,ali je to sve normalno sa 3.5lb

imam i grys x flite 3.5lb tek je to prava stvar :dance: :dance:

ko kupi chub ili greys taj nece da pogresi sa kupovinom.

Potpisujem

Ja imam Outcast 3lb i nemam nameru da ih menjam nikad, jos nisam nigde naisao na situaciju gde su me izneverili, ne bitno da li je u pitanju daljina izbacaja ili velicina ribe, a ja bas pecam na teskim terenima! Imam potpuno poverenje u moje stapove

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...