Jump to content

Pelagicevo-Fishermans partner cup


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasa ekipa je napustila ovo takmicenje,sa jednim pitanjem :?:

 

REGULARNOST TAKMICENJA

 

Odgovor ili misljenje ocekujemo od nekih ucesnika i nekih domacina koji su clanovi naseg foruma :!:

 

ps Mislim i nadam se da Prda i Vojkan nisu umesani

Link to comment
Share on other sites

Nasa ekipa je napustila ovo takmicenje,sa jednim pitanjem :?:

 

REGULARNOST TAKMICENJA

 

Odgovor ili misljenje ocekujemo od nekih ucesnika i nekih domacina koji su clanovi naseg foruma :!:

 

ps Mislim i nadam se da Prda i Vojkan nisu umesani

 

Vatam se tastature na minut,kasnije ceo izvestaj.Digla se neka frka jer je neko pogledao moj post i malo ga izvrnuo ...

SUDJENJE NEMA VEZE SA OVIM,A KAMOLI STANKO :!:

 

Veceras,kada budem imao vise vremena cu napisati celu hronologiju ovoga sto nam se desilo(neznam jos kako da ga nazovem)

Link to comment
Share on other sites

evo friskih informacija od cika Voje

1. Nocna Mora 786kg

2. ViP ili ti Voja Prda i Zlocko 443kg

3. box 2 carpfenjaeger 380kg

4.liman 331kg

5.ct austrian-carplords 1 268kg da napomenem da ta pozicija nikad nije dala toliko ribe ( tako kazu vipovci)

6.29.ct team allround 1 261kg

7.ct carp-fighter austria 1 232kg

Jos jedan podatak na poziciji br 4 peca ekipa ct kamenolom nasice imaju 180kg i odlicno pecaju

Ukupno upecano 4509kg, 526kom,prosecna tezina 8.57kg

Link to comment
Share on other sites

Danas me zvao Prdoni i kaze da je pritisak do bola,ali ne sekira se previse.Kaze imaju hrane ne za 120,nego za 240 sati pecanja.Riba im kako rece nije u prolazu,nego je fakticki tu u krugu svo vreme,pa moraju da budu oprezni sa hranjenjem.Jedinica ga satire,pa gleda samo da ga ne ugrozi dvojka,jer su mu kako rece sanse protiv keca nikakve.

Jedna mi samo stvar nije jasna,a to je da na merenju ribe ne prisustvuje NIKO iz susdnih ekipa. :?: :!: :?:

Ne ostaje nam nista drugo nego da navijamo da nam Prdoni izdrzi do kraja.

Cepaaaaj Prdoooo!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sta nam se desilo na maratonu u Pelagicevu :roll:

 

Takmicenje napustamo bez ikakve sumnje u bilo sta,javljamo se organizatorima koji su razumeli i bili svedoci nasih privatnih razloga-malera koji su nam se desavali za vreme kupa.

Krecemo kuci i svracamo u Brcko da se vidimo sa poznanicima(clanovima drustva pelagic)

Docekani smo sa recima PA STA PECATE TAJ KUP KADA STE ODRADJENI

U tom trenutku krece crv sumnje jer nam to nije rekao neki prolaznik vec jedan od ozbiljnih ljudi sa Pelagica..Pa nam redom navodi neke razloge,a ja ih sada ovde nabrajam

 

Sadasnji predsednik vuce keca-top poziciju-treci put za redom

 

U prvih pet kuglica izlaze sve top pozicije :!:

 

I jos malo nekih pikanterija(nisu za javnost-ljudi sa pelagica znaju o kojim pikanterijama pricam)koje su dolile ulje na vatru u nasim glavama...

 

Krecemo dalje i u kolima opet krece crv sumnje i pocinje nase glasno preslisavanje-mozda paranoja

1 Stanko(odlican covek)prvi put nije vodio izvlacenje,a do sada uvek

2 Od 20 austriskih ekipa top dve pozicije bas vuku domacini itd,itd

3 O predsednikovoj top kuglici treci put za redom cujemo jos na kupu,ali se ne obaziremo na to tada ali posle ovih novih dobijenih informacija vise ne znas sta da mislis

 

Danas se cujem sa Stankom vise puta,i saznajem neke novine o clanovima koji su nam to rekli....Neke od razloga zasto su nam tako prezentovali stanje(neko iskljucen,nekom zabranjeno pecanje na kupu,dve struje-klana itd itd)

 

SADA NA KRAJU BUDI PAMETAN POSLE SVEGA OVOGA I USTA DA VERUJES

-MOZDA SMO POKRADENI :?:

-MOZDA NAM JE POTURENA PRICA O KRADJI :?:

 

Sve u svemu misljenja smo da kako god da je,nazalost samo Pelagic gubi :!:

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Miši za prvo mijesto !

A svaka ćast i ekipi Meleg baits koja je izdržala pritisak ostalih ekipa i sačuvala 2 mjesto!

Prdonije, I Vojkane nadam se da nečete doči na kup u 6 mj. i upropastit mi obranu titule :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

KONACNI REZULTATI

 

 

Br.box....Naziv ekipe...........................konacan plasman.......ukupno kg

 

01.........NOCNA MORA........................1..........................846,15

30.........MELEG BAITS.........................2..........................484,70

02.........KARPENJAEGER......................3..........................413,50

 

28.........LIMAN TESANJ.......................4..........................341,30

29.........TEAM ALLROUND 1..................5..........................309,90

26.........AUSTRIAN-CARPLORDS 1...........6..........................276,55

09.........CARP-FIGHTER AUSTRIA 1.........7..........................256,60

17.........CARPHUNTERS BOHMERWALD.....8..........................205,70

11.........DELIJE IZ SUMADIJE.................9..........................191,30

04.........KAMENOLOM NASICE................10.........................189,55

06.........NEUDOERFLER SCHUPPIS...........11.........................186,90

08.........TEAM ALLROUND 2..................12.........................176,70

03.........PRO CARPER.........................13.........................168,55

20.........CARP DIEM...........................14.........................150,00

27.........CARP-FIGHTER AUSTRIA 2.........15.........................146,00

25.........BOILLIE-FUCHS-AUSTRIA ..........16.........................127,60

19.........TEAM ALLROUND 3..................17.........................110,60

07.........LORD 1................................18.........................92,40

31.........AUSTRIAN-CARPLRDS................19.........................77,45

10.........CARP HUNTERS GRATKORN.........20.........................73,30

05.........RANGEMASTER 1.....................21.........................65,80

14.........CARP&MOORE........................22.........................24,60

15.........DUNAV BEOGRAD.....................23.........................22,50

 

 

 

Ukupno ulovljeno 4937,65

Ukupno ulovljeno komada 577

Prosjecna tezina 8,56

Link to comment
Share on other sites

jebiga druze kad neznamo. :D

Evo i ja nesto pametno da kazem.

Nije bilo lose durgi put cemo se potruditi da bude bolje.

Nismo se bas pokazali :oops: otisla samo litra pelinkovca uz svesrdnu pomoc ljudi koji su navracali,ali obecavam da cemo trenirati za neki naredni kup.

Link to comment
Share on other sites

Sta nam se desilo na maratonu u Pelagicevu :roll:

 

Takmicenje napustamo bez ikakve sumnje u bilo sta,javljamo se organizatorima koji su razumeli i bili svedoci nasih privatnih razloga-malera koji su nam se desavali za vreme kupa.

Krecemo kuci i svracamo u Brcko da se vidimo sa poznanicima(clanovima drustva pelagic)

Docekani smo sa recima PA STA PECATE TAJ KUP KADA STE ODRADJENI

U tom trenutku krece crv sumnje jer nam to nije rekao neki prolaznik vec jedan od ozbiljnih ljudi sa Pelagica..Pa nam redom navodi neke razloge,a ja ih sada ovde nabrajam

 

Sadasnji predsednik vuce keca-top poziciju-treci put za redom

 

U prvih pet kuglica izlaze sve top pozicije :!:

 

I jos malo nekih pikanterija(nisu za javnost-ljudi sa pelagica znaju o kojim pikanterijama pricam)koje su dolile ulje na vatru u nasim glavama...

 

Krecemo dalje i u kolima opet krece crv sumnje i pocinje nase glasno preslisavanje-mozda paranoja

1 Stanko(odlican covek)prvi put nije vodio izvlacenje,a do sada uvek

2 Od 20 austriskih ekipa top dve pozicije bas vuku domacini itd,itd

3 O predsednikovoj top kuglici treci put za redom cujemo jos na kupu,ali se ne obaziremo na to tada ali posle ovih novih dobijenih informacija vise ne znas sta da mislis

 

Danas se cujem sa Stankom vise puta,i saznajem neke novine o clanovima koji su nam to rekli....Neke od razloga zasto su nam tako prezentovali stanje(neko iskljucen,nekom zabranjeno pecanje na kupu,dve struje-klana itd itd)

 

SADA NA KRAJU BUDI PAMETAN POSLE SVEGA OVOGA I USTA DA VERUJES

-MOZDA SMO POKRADENI :?:

-MOZDA NAM JE POTURENA PRICA O KRADJI :?:

 

Sve u svemu misljenja smo da kako god da je,nazalost samo Pelagic gubi :!:

 

 

Ispada da "advokatisem" po sajtovima u korist Pelagiceva ali nije tako.Ne tvrdim da nije namjesteno izvlacenje jer nisam ni bio tamo.Ali ima puno nelogicnosti u tvom i prdinom pisanju.Za prdino pisanje sam na *** napisao da je govnarsko jer je od starta sumnjao.Kad nesto posumnjas ili cutis ili ides "do kraja",a ne ko p.....a-cutis pa kad se dohvatis tastature sa bezbjedne daljine "skevces".Ti si navodno tek kad si krenuo kuci "saznao" za mahinacije,pa recimo da nisi imao priliku da nekom "skreses u brk"

Kazes-Sadasnji predsednik vuce keca-top poziciju-treci put za redom

Reci mi molim te kad je to bilo?Znam da je na otvaranju sezone na prvom vikendu povukao 6icu,a na drugom keca.Ko je normalan da sebi namjesti(ako je uopste u mogunosti) top poziciju na druzenju gdje nema nikakve nagrade??!!

Prosle godine sam 3 puta povlacio poziciju na kojoj ste vi pecali(rott je zato i zvao mog brata poslije izvlacenja da mu kaze nesto o 15ici jer smo je "doktorirali").Sta sam trebo da kazem prosle godine?Namjesteno mi je!?

 

"I jos malo nekih pikanterija(nisu za javnost-ljudi sa pelagica znaju o kojim pikanterijama pricam)koje su dolile ulje na vatru u nasim glavama..."

 

Sta ovo znaci?Zvao sam Stanka da mi kaze nesto o tim "pikanterijama",medjutim kaze da nema pojma o cemu se radi.Obzirom da sam zagrizeni takmicar,volio bih(a tvrdim i svi koji ovo citaju) da znam o cemu se radi.Daj da svi znamo pa da ne idemo vise nikad tamo na takmicenje.

 

"-MOZDA NAM JE POTURENA PRICA O KRADJI :?: "

u ovoj recenici treba izbaciti "poturena",a ubaciti "potrebna" i i mozda ce cijela prica imati smisao

 

CT Uhvati I Pusti - Bijeljina

Nebojsa Tuzlancic

Link to comment
Share on other sites

Naravno da su puni utisaka,onaj do nas nije hteo da ide kuci,covek se zaljubio u Vojkana. :lol:

Prvo smo se pogledali ispod oka ali jako brzo se zdruzili,Vojkanov engleski je jako dobar tako d smo uspostavili kontakt uz picence.

Ljudima sponzori nece da placaju neka sitna takmicenja vec ih malttretiraju da idu po velikim kupovima,tipa wrld clasic i slicno,bas im tesko pada. ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...