Jump to content

Recommended Posts

SMS by Kiza

1.CT Rim 144.28kg

2.CT Mrezica 138.15kg

3.CT Karpaev 117.78kg

4.CT Kamenolom i Mesika 108.52

5.CT Enigma 90.38kg

Carperica 7.

Carp trade 16.

Meleg 26.

Dunav 28.

Tuzlancic 34.

48 sati kise!

Jebote 48 sati kise a pre toga u petak svi pogoreli na suncu, ovo je bas extremno takmicenje! :shock: :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto nas dosli.

Pokazali smo kako ne treba pecati da ljudi znaju tek 26-i

Imali smo livadu u celom boksu nista sto bi zadržalo ribu tako da smo upecali par ćoravaca koji su naleteli pijani sa neke žuraje.

Sva riba je bila u granju radila bez imalo hranjenja i to radila.

Bio sam kod Mesarosa i Slovenaca, za dvadesetak minuta pet udaraca i pet kidanja,zamisli situaciju da se Mesika samo smeje, čudi me da su stapovi ostali čitavi.

Drugi put kad sam dosao za desetak minuta tri udarca jednog čupa na silu, izvlači komad oko tri kile, kaze ovaj je velik, po priboru se videlo da ide kroz ko zna koliko grana da bi izasao napolje.

Izgubio je riba za pricu, pravo cudo da su izvukli toliko.

Koliko su sitsema prevezali neverujem ni da oni znaju, sve su morali na silu da pecaju, stapovi 3.5 lb i na silu cupanje sarancica od kilo dva.

Svaki iole veci odmah zabije u granje i pusiona.

Slovenci isto granje ali mnogo manje, izvlacili su vise nego sto su gubili u pocetku posle je veroatno umor ucinio svoje.

Rim znam da je pecao na cistini i na platou dubine dva metra kako kazu i ti su dobijali ribu dok su najvecu ribu na takmicenju dobili u dubini.

Inace mesta su pomerena za jednu poziciju tako da je to bilo mesto gde su pobedili prosle godine tuzlancici i oni dobili bulja mesto tako i prosli, cisto kao auto put.

Za mreznicu neznam ali ceo taj potez je bio u granju a uzimajuci u obzir da su u pitanju ribe velicine dve, tri kile pretpostavljam da je situacija bila kao kod Mesarosa.

Sve u svemu naspavao sam se kao nikad do sada,nepamtim kad sam zagino od osam uvece do devet ujutro straota jedna.

Zadnju noc su pecali Vojkan u DJuma ali naravno bez uspeha jednostavno na takvim mestima nema ribe.

Kiza i Sale pecali na trojci, mislili smo da je top mesto medjutim kako su pomerene pozicije i oni lose prosli kao i carp trejd, dubina osam metara.

Mada kazu da su se napecali sa obzirom da su pecali na poziciji broj cetrdeset, to kazu domacini.

 

kako bi neki rekli preuzeto sa bratskoj sajta. ;)

Link to comment
Share on other sites

http://img23.imageshack.us/img23/4921/71242111.th.jpg

Lista

 

http://img4.imageshack.us/img4/7161/36745036.jpg

Prvoplasirani-Mreznica(Blaz i Valentic-pobednici Svetskog Prvenstva u Beogradu)

 

 

http://img200.imageshack.us/img200/9932/65686277.jpg

Drugo mesto Ct Rim

 

http://img4.imageshack.us/img4/4134/33977955.jpg

trece mesto CT Kamenolom Gradac

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu samo da kazem da je jezero jako lepo i da je prava steta bar za nas sto nije nastavilo vreme onako kao kad smo dosli oko 60-akstepani na suncu :). Lepo se navikli na uslove, hranili jako lepo kao pravi uigrani tim gde su sva tri clana maksimalno angazovani, sto je odmah pocelo da daje rezultate i nastavilo tako sve do prve kise. Prve kapi su bile posle izgubljene tri jako lepe ribe, a poslednju u tom nizu je izgubio Ika tako sto se pri drilovanju otvorila virbla na sistemu 360 stepeni, stap nije mogao da ispravi ! Sta je to bilo moze samo da se nagadja :?: :?: :?: . Posle tog udarca usledila je kisa koja se pretvorila u pravu agoniju.Od tada pa do samog kraja imali smo jednu ribu od oko 2kg i to je sve, nema ni pipanja, samo kisa koja je nastavila do povratka kuci. Jedina dobra stvar u tim momentima je bila atmosvera koja je vladala u nasoj ekipi koju nisu narusili ni vremenski uslovi ni nemanje ribe na spodu.Sve u svemu bilo je jako lepo, jako lep ambijent, gostoljubivi domacini, kao i trpeza dobrodoslice sastavljena od domacih slavonskih proizvoda poput sunke, svargle, sira kackavalja, belog leba i rakijice :shock:.

Toliko od mene....

Link to comment
Share on other sites

e Lalicuss to je nesto sto bi svaka ekipa trebala da ima. Mir,slaganje i dobro druzenje pa kad jos na kraju padne i dobar prijem domacina onda se sve muke lakse podnose!!! Pozdrav i pozeleo bi svima da se lepo slazu i druze!! :!:
Link to comment
Share on other sites

Dobili su naziv GALi lalicus,bakcilikus i Ikonikus

Ja znam ba bi ti voleo da dobijes dodatak i da se zoves PRDICUSS, ali mi je zao jer nema vise mesta. Tako da ces morati i dalje da ostanes samo Prda, eventualno od mlja Prdoni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...