Jump to content

SBS M1 dip


Recommended Posts

Izvini što sam smeo da pitam :D šalu na stranu, sadsam kupio upravo i mirišem ga paaaa stvarno dobar (miris) e sad videćemo u B Jarku u nedelju šta će pokazati samo neznam dali da ga ukombinujem sa voćem ili mesom?
Link to comment
Share on other sites

pa to je ukus Srema .... da ti budem iskren

sad ti mislis ja te zezam , e ovako mi sremci ne pecamo na kukuruz da bi svinji u oci mogli da pogledamo mada na kraju se posvadjamo sa njom na krv i noz .... vise na noz

naravno ona nastrada uvek pa od nje napravimo jedan proizvod koji je sastavni deo saranske opreme .....

onomad bane 76 i ja smo napravili preko sto kila....

a da pitao si sta je m1 ma to ti je kobasica u prevodu na Sremski jezik ....... :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam pre tri godine dobio par boila m1 od jednog coveka iz Jarka mislim da se zove Seva .taj dan je odvalila ribun ta boila ...

od tada na Jarak samo to nosim a i uvek imam koju kilu u rezervi .

mada mi je tako da kazem dosta boila evoluirala tokom te tri godine tako da sad radi odlicno i u prolece i u leto i zima naravno govorim o Jarku za 24 sata po losem vremenu na 6 stapova 840 kila ribe sto je cifra na tri stapa oko 420 kila .a tolko na takmicenju se kotira prve dve ekipe .dok na adi nikad dit nisam imao ili nisam dovoljno forsirao

Link to comment
Share on other sites

Izvini što sam smeo da pitam :D šalu na stranu, sadsam kupio upravo i mirišem ga paaaa stvarno dobar (miris) e sad videćemo u B Jarku u nedelju šta će pokazati samo neznam dali da ga ukombinujem sa voćem ili mesom?

 

 

M1 dip je jedan od retkih dipova kupovnojh koje koristim.

on pred mirisa i atrakcije ima svojstvo da pravi maglu ,tj ispusta jedan vid iste ili izmaglicu,a posto poseban akcenat dajem na maglu,pocev od spoda,peleta,kobinacije u tecnom mixu koje prave maglu,pa i neke kupovne stvari npr.Tracix,i na kraju m1 dip.

zanimiljivo je bilo na zadnjem pecanju da kada sam mesne boile drzao pre mamcenja u M1 su sarani otkidali!

Link to comment
Share on other sites

M1 dip je jedan od retkih dipova kupovnojh koje koristim.

on pred mirisa i atrakcije ima svojstvo da pravi maglu ,tj ispusta jedan vid iste ili izmaglicu,a posto poseban akcenat dajem na maglu,pocev od spoda,peleta,kobinacije u tecnom mixu koje prave maglu,pa i neke kupovne stvari npr.Tracix,i na kraju m1 dip.

zanimiljivo je bilo na zadnjem pecanju da kada sam mesne boile drzao pre mamcenja u M1 su sarani otkidali!

Jel to bilo na takmičenju na ubu???

Link to comment
Share on other sites

Jel to bilo na takmičenju na ubu???

 

Nije matori,nego sam lepo rekao na zadnjem pecanju,moras ti uvek da dodas....cccc..

a to je bilo nedelju posle takmicenja

 

a da ti kazem da sam tad imao i po 4 ribe odjednom...boban mi pomagao

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...