Jump to content

trakker hemija za odrzavanje


Recommended Posts

  • 2 months later...

Kupite bre silikonski sprej za impregnaciju(na nekima je cak i sator nacrtan) i kada naprskate ne postoji nacin da tu prodje voda.Primera radi na cipelama od prevrnute koze posle gazenja po barama ostanu samo sitne kapljice koje skliznu cim otresem cipele.

Zasto bi davali neznam kakvu sumu novca za ovo,kada mozete da prodjete sa 400 kinti :dance:

Link to comment
Share on other sites

Kupite bre silikonski sprej za impregnaciju(na nekima je cak i sator nacrtan) i kada naprskate ne postoji nacin da tu prodje voda.Primera radi na cipelama od prevrnute koze posle gazenja po barama ostanu samo sitne kapljice koje skliznu cim otresem cipele.

Zasto bi davali neznam kakvu sumu novca za ovo,kada mozete da prodjete sa 400 kinti :dance:

A gde to kupuješ ???

Link to comment
Share on other sites

To nije taj sprej :mrgreen:

Sprej koji je namenjen prskanju obuce nije tako kvalitetan kao ovaj.Ovo je sprej sa vecom koncentracijom silikona i imate ga u bolje snabdevenoj farbari ili na buvljaku.

Ja sam imao 3 razlicita.Inace koristio sam ih za sve zivo,a najvise oko automobila,tj plasticnih i gumenih delova na kolima.Proizvodjaci su bili Saratoga,Kiwi i ne mogu da se setim treceg.Bila je crna boca i imala je nacrtan sator na sebi.U svakom slucaju koji god da uzmete necete pogresiti,jedino da ne bude namenjen iskljucivo za obucu.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...