Jump to content

2009 WORLD CARP ANGLING CHAMPIONSHIPS


Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

SVAKA VAM CAST - S R B I J AAAAAA

Link to comment
Share on other sites

Pa djecaci iskrene cestitke na osvojenom srebru . :clap: Oce sad pasti prasici i jagnjici po doceku repke ? Ili ce te pjetlove na buzaru . :D Toplo se nadam da ce i moje kockice do godine u prva tri . Do tada zelim svima Bistro :) pozdrav s Rakitja .
Link to comment
Share on other sites

VI STE NAŠE ZLATO

SRBIJAAAAAAAAAAA!!!!!!

:royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king: :royalty-king:

:happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileyguy:

Link to comment
Share on other sites

Drugari ja sam poslao RTS-u mail sa obavestenjem o ovom velikom dogadjaju koji se desavao u nekoliko proteklih dana. Ako neko ima neku vezicu tamo neka obavesti, redno bi bilo da se o ovome javi na javnom servisu Srbije. Ipak su nasi drugari pecali za SRBIJU!!!!!!!!!!!!

I ja sam zvala Televiziju B92!!! Iskreno se nadam da ce objaviti ovako LEPU VEST!!!!! SRBIJAAAAA!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Drugari ja sam poslao RTS-u mail sa obavestenjem o ovom velikom dogadjaju koji se desavao u nekoliko proteklih dana. Ako neko ima neku vezicu tamo neka obavesti, redno bi bilo da se o ovome javi na javnom servisu Srbije. Ipak su nasi drugari pecali za SRBIJU!!!!!!!!!!!!

I ja sam zvala Televiziju B92!!! Iskreno se nadam da ce objaviti ovako LEPU VEST!!!!! SRBIJAAAAA!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

 

Danas sam posle razgovora sa Bojanom Bojanicem ponovo poslao mail RTS-u sa zvanicnog maila Saranske Organizacije, jel verujete da niko nista ne objavljuje kao da ne postojimo.... Ovo je sramota!!!!!!!!!!! I to je neki "javni servis srbije" :evil: :evil: :evil: Nadam se da ce to doci do Jovana Simonovica, posto Boki kaze da se cuo sa njim.

 

Inace nasi su posli danas popodne. Zelim im sretan put.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam se cula sa Stanislavom. Oni su sada u Veroni. Tu ce i prenociti s obzirom da su prethodnu noc proveli u kombiju! Zasluzili su odmor!!! Ujutru krecu dalje!! PS. Na sajtu B92 SPORT pod OLIMPIZAM izasao je tekst o nasim zlatno srebrnim momcima! :clap: :clap: :clap:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...