Jump to content

Sandow show London


Tami

Recommended Posts

Evo ja se vratila iz Londona sa sajma pa da vidite malo koliki je moj CC Moore team (ovdje nismo svi)-NAJJAČI SMO U UK.

Nutrabaits i neke druge renomirane firme se ne mogu više ni mjeriti.. ;)

http://s2.postimage.org/mfUnA.jpg

 

http://s3.postimage.org/1DONXi.jpg

 

http://s3.postimage.org/1DOQrr.jpg

 

http://s1.postimage.org/1VT7C0.jpg

 

http://s1.postimage.org/1VTz2A.jpg

Link to comment
Share on other sites

neke renomirane firme tami pa osim trakkera i greysa niko drugi i nije bio od renomiranih firmi hahahahahahah

 

jel ja to osjećam ljubomoru u tvom pisanju hahahahha,bio je i free spirit,nash,gardner,nutrabaits...

ali to uopće nije ni bitno,ja sam se super provela..

a šta da vam napišem osim daje bilo engleza ko u priči :lol:

to je sajam koji je jako bitan englezima i namjenjen je njima prije svega,ja sam išla jer je Ian Moore želio da dođem i da prije svega vidim London jer nikad prije nisam bila,a i da konačno predstavi svoju jedinu ženu u timu!!! ;)

Ah šta da vam kažem,englezi me naprosto obožavaju.. :D ;)

Link to comment
Share on other sites

neke renomirane firme tami pa osim trakkera i greysa niko drugi i nije bio od renomiranih firmi hahahahahahah

 

jel ja to osjećam ljubomoru u tvom pisanju hahahahha,bio je i free spirit,nash,gardner,nutrabaits...

ali to uopće nije ni bitno,ja sam se super provela..

a šta da vam napišem osim daje bilo engleza ko u priči :lol:

to je sajam koji je jako bitan englezima i namjenjen je njima prije svega,ja sam išla jer je Ian Moore želio da dođem i da prije svega vidim London jer nikad prije nisam bila,a i da konačno predstavi svoju jedinu ženu u timu!!! ;)

Ah šta da vam kažem,englezi me naprosto obožavaju.. :D ;)

 

i da znash tami da sam ljubomoran rado bi da idem

Link to comment
Share on other sites

Nutrabaits i neke druge renomirane firme se ne mogu više ni mjeriti.. ;)

 

nutra se nikada nije mogla mjeriti sa mooreom. jednostavno je toliko bolja da bi bilo svetogrđe uspoređivati njihove mirise i ove mooreove razblažene vodice. ;)

 

a gdje je tu tek jedan solar, mainline, stari RH...

 

nemoj bubati, tebi je to posao, nekima je to smješno.

Link to comment
Share on other sites

Nutrabaits i neke druge renomirane firme se ne mogu više ni mjeriti.. ;)

 

nutra se nikada nije mogla mjeriti sa mooreom. jednostavno je toliko bolja da bi bilo svetogrđe uspoređivati njihove mirise i ove mooreove razblažene vodice. ;)

 

a gdje je tu tek jedan solar, mainline, stari RH...

 

nemoj bubati, tebi je to posao, nekima je to smješno.

 

Dečko koliko si jednih drugih, trečih i desetih isprobao?! Pogotovo ako pričamo o aromama a to je samo mali dio ponude svakog prizvođača. Arome su arome osim par iznad prosječnih koje ima svaka firma. Solar liniju ester i squid octopus, RH monster i dud, Moore GLM i Maple itd.

Treba nači di če se pronaći na jednome mjestu sve za boilu koju čovjek želi sam isplanirati i napraviti. Da ne spominjem više vrsti boili.

Naravno da je posao,posao, ali ako ne vjeruješ u njega to se primjeti.

Vidimo se u subotu 8-) !

Link to comment
Share on other sites

Dečko koliko si jednih drugih, trečih i desetih isprobao?! Pogotovo ako pričamo o aromama a to je samo mali dio ponude svakog prizvođača. Arome su arome osim par iznad prosječnih koje ima svaka firma. Solar liniju ester i squid octopus, RH monster i dud, Moore GLM i Maple itd.

Treba nači di če se pronaći na jednome mjestu sve za boilu koju čovjek želi sam isplanirati i napraviti. Da ne spominjem više vrsti boili.

Naravno da je posao,posao, ali ako ne vjeruješ u njega to se primjeti.

Vidimo se u subotu 8-) !

 

čiko, dosta sam probao.

i moorevi mirisi su mi izgledali kao vodica naspram ovih ostalih pobrojanih proizvođača.

da se razumijemo, brašna su im vrhunska po niskoj cijeni, ali što se mene tiče to je to.

 

naravno da se vidimo. :D

Link to comment
Share on other sites

Nutrabaits i neke druge renomirane firme se ne mogu više ni mjeriti.. ;)

 

nutra se nikada nije mogla mjeriti sa mooreom. jednostavno je toliko bolja da bi bilo svetogrđe uspoređivati njihove mirise i ove mooreove razblažene vodice. ;)

 

a gdje je tu tek jedan solar, mainline, stari RH...

 

nemoj bubati, tebi je to posao, nekima je to smješno.

Možda bili nekad,sad se samo spominjali... :lol:

To nije samo posao to je LJUBAV prema šaranskom ribolovu ali kako bi ti to mogao razumijeti kad bubaš non-stop :roll:

Stojim iza svake svoje riječi!!!

Link to comment
Share on other sites

Slazem se Tamy u potpunosti sa tobom ali isto tako su pljuvali i po Meleg baitu ne znajuci kako se i gde pravi i koliko truda ulaze u celu pricu .Sramota je da se neciji trud blati pa bilo ko da je u pitanju. :oops: :oops: :oops: :oops:
Link to comment
Share on other sites

Slazem se Tamy u potpunosti sa tobom ali isto tako su pljuvali i po Meleg baitu ne znajuci kako se i gde pravi i koliko truda ulaze u celu pricu .Sramota je da se neciji trud blati pa bilo ko da je u pitanju. :oops: :oops: :oops: :oops:

 

U potpunosti se slazem :!: :!: :!: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Slazem se Tamy u potpunosti sa tobom ali isto tako su pljuvali i po Meleg baitu ne znajuci kako se i gde pravi i koliko truda ulaze u celu pricu .Sramota je da se neciji trud blati pa bilo ko da je u pitanju. :oops: :oops: :oops: :oops:

 

 

Takodjer se slazem sa gore napisanim! Ali cuj to su takvi ljudi..i vjerujem da ce skoro uvijek naci nesto "kontra" za reci u bilo kojoj temi..sto se tice Moora... ja mogu samo reci da imam dobra iskustva sa njim..

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome što ljudi stvarno ne znaju što kupuju.Eh da neki samo znaju kakve novce plaćaju za proizvode koje misle da su vrhunske kvalitete a ono sranje da ne može biti gore. :roll:
Link to comment
Share on other sites

Nutrabaits i neke druge renomirane firme se ne mogu više ni mjeriti.. ;)

 

nutra se nikada nije mogla mjeriti sa mooreom. jednostavno je toliko bolja da bi bilo svetogrđe uspoređivati njihove mirise i ove mooreove razblažene vodice. ;)

 

a gdje je tu tek jedan solar, mainline, stari RH...

 

nemoj bubati, tebi je to posao, nekima je to smješno.

Gllupljeg posta odavno nisam pročitao,mislim da si ti jako malo od ovoga probao što si napisao,sad bi ja za nutrabaits trebao napisati da su smeče,pošto na 10 kg njihovih triga boili nisam dobio ni ljuske ali znam da nije tako,ja za one proizvode od cc moore što sam i koristio mogu reči samo :clap:

Link to comment
Share on other sites

A zasto nebi batalili uporedjivanja vec pustili tami da nam iznese utiske i postavi jos slika.

Meni iskreno je zelja otici na neki pravi sajam ribolova a ne kao ovi krsevi kod nas,sve su sem sajmovi ribolova.

 

A za uporedjivanje nekih boila treba otvoriti drugu temu.

Link to comment
Share on other sites

Ma šta da se više kaže,sve je bilo super da ne može biti bolje.Nego idem vjerojatno i u Zwolle i Montlucon na sajam,Navodno je ovaj u Zwolle jedan od najvećih u Europi.Baš se veselim,a onda ću i napraviti puno više slika nego sada.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...