Jump to content

Sandow show London


Tami

Recommended Posts

Tu je uvek bilo zanimljivo videti hiljade ljudi oko Kordinog standa, stotine oko Bondovog i evo sad vidim i novitet, njih 12 oko CC Moore-a :D .

Shevo de izbroja 12 bre ima ih bar 20. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tami, svi znamo da si u CC Moore, ne moras stalno da ponavljas. Povuci malo "rucnu".

 

 

Pa sto napadate tolko curu? nije nista lose rekla niti se hvalila sa navedenom firmom da joj se to mora nabijati na nos..

 

Carp Hunter, ako se u ovoj temi Tami nije hvalila, kako onda izgleda kada se hvali??? :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pa sto napadate tolko curu? nije nista lose rekla niti se hvalila sa navedenom firmom da joj se to mora nabijati na nos..

 

Carp Hunter, ako se u ovoj temi Tami nije hvalila, kako onda izgleda kada se hvali??? :oops: :oops:

 

 

Ma nema veze,ocito da ti ona jako smeta ;) Ima pojedinaca po nekim drugim temam gdje se "hvale" u puno vecim razmjerima i zanimljivo nitko ne reagira :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Tami se pohvalila svojim odlaskom na sajam ,usput malo istakla i pohvalila firmu za koju radi,sto je sasvim normalno i uredu.E sad prica oko konkurencije verovatno se nekima ne dopada ali.....to je stara prica pa nek je tumaci ko kako hoce.Tamara je jedna od retkih zena koje se pojavljuju u saranskom ribolovu ,bilo bi lepo i zanimljivije da ih je vise.A da bi se to dogodilo mi bi stvarno mogli neke stvari dzentlmensi da iskuliramo.....

Ne mislim nikom da drzim pridike samo iznosim moje misljenje.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za Tami i ono sto radi jedna je od retkih zena koja je duboko zagazila u svet saranskog ribolova i uspela da izbori svoje mesto u njemu i to je za svaku pohvalu i postovanje.

Ona cvrsto veruje u ono sto radi i stoji iza toga sto je odraz karaktera i licnosti i to je dobro,ali to mora raditi na

malo suptilniji nacin kako nebi proiavodila zlurade komentare pojedinaca koji jedva cekaju da pokazu svoju velicinu i ego,CCMOOR jeste firma koja je u ekspanziji i stice sve vise pristalica i onih koji koriste ove proizvode i na nasem trzistu se nalazi samo tri godine za razliku od drugih spomenutih koji su tu prisutni skoro 10 godina i imaju veliki broj svojih pristalica i korisnika ali pouzdano znam da se slika polako menja

pozdrav Djordje

Link to comment
Share on other sites

Gde ste svi vi otisli..... Samo sam rekao da Tami pretenciozno reklamira "svoju" firmu. Na zapadu, a sada i na istoku, to se plati pa se klati. Nemam nista protiv njenog uspeha, niti me to uopste interesuje, ali njena tvrdnja da su najjaci a da su svi ostali "boranija" ne stoji. Posto je Tami moderator ovog sajta, trebala bi ipak da bude malo uzdrzajnija u komentarima. Nista licno, Tami, ali tako ces postici suprotan efekat. Nisam ja takva zloca kakvom me prave, uverices se kada se upoznamo.
Link to comment
Share on other sites

Gde ste svi vi otisli..... Samo sam rekao da Tami pretenciozno reklamira "svoju" firmu. Na zapadu, a sada i na istoku, to se plati pa se klati. Nemam nista protiv njenog uspeha, niti me to uopste interesuje, ali njena tvrdnja da su najjaci a da su svi ostali "boranija" ne stoji. Posto je Tami moderator ovog sajta, trebala bi ipak da bude malo uzdrzajnija u komentarima. Nista licno, Tami, ali tako ces postici suprotan efekat. Nisam ja takva zloca kakvom me prave, uverices se kada se upoznamo.

 

Ma sve Ok druze,

To sto ona reklamira svoju ,,firmu'' to je naj normalnije jer na ovom sajtu moze ,svako ali bukvalno svako da reklamira svoju firmu ..........Ovaj sajt nije nicija internet prodavnica ,vec je osnovna ideja da sarandzije iz cele exYU ,ovde mogu pronaci sve sto ih zanima .Upravo zbog toga i zbog druzenja je i osnovan.Tako da je cak pozeljno da se sto vise ,,firmi ''reklamira....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...