Jump to content

LED LENSER H7R


vladimir bg

Recommended Posts

A reci mi shta ce mi jak snop svetlosti kad bacam bez lampe,uvjek se uzima orijentir sa druge obale.Pogotovo na divljoj vodi shto manje svetla to bolje.

Znaci poenta da gledam gde bacam mi uopshte nije jasna.Iskusni uvjek bacaju bez lampe,cak shta vishe i vade ribu bez lampe osim kad je blizu obale da bi se vidjelo kako uci u meredov.Nek me ispravi neko ako greshim

 

 

Potpuno se slažem sa tvojom konstatacijom.Apsolutno mi nije potrebna,ni u jednoj varijanti,lampa koja baca snop svetla dalje od 10-15m.

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha :rofl: sto se palis ko fitilj :friends: Ja bacam u noci isto bez svetla a to i sam znas video si i sam na vratnici sa kojim glindzavim stapovima sam prebacivao do druge strane uvek pred trsku sa big bal boijlom.Ova lampa i nije za sarandjije konstruisana nego iztrazivace pecina,planinare,itd.. Meni odgovara za ribolov a najvise kad nocu idem u kontrolu dalek snop a za zavrsetak drila taman doziran bistar rasuti snop svetlosti.Ti mozes da negiras i dalje i hvalis petzela koji je super ali se nemoze meriti sa lenserom :drinks:Toje moje iskustvo i zakljucak a oni koji poseduju i koriste lenser znaju o cemu govorim.Sa ovim zavrsavam dalju diskusiju o lenseru jer sam napisao svoje iskustvi i mislenje :hi:

 

 

 

 

 

Nisam ni rekao da je bolji nego da svaki ima svoju manu odnosno da nije bez mane kako si napisao a nisam ni mislio na tebe za zabacivanje.Lepo sam napiso ko ima bolju svetlost a ko ima druge bolje performanse.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne služe lampe samo za pecanje imaju i drugih namena.

 

E bas tako dragane.

Sto se mene tice meni odgova lampa sa sto jacim svetlom koje mi je u odredjenim situacijama veoma potrebno-pogotovo prilikom uskakanja i izlaska iz camca,sredjivanja satora,boksa itd .

A sto se tice potrosnje baterije kako bi jedan moj prijatelj rekao "dobrog konja moras da zobas..."

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...