Jump to content

U cemu je fora?


Recommended Posts

Gledam na sajtu Ribolovca,i nista mi nije jasno

 

CC moore SUPER PURE BETAIN-Super čisti betain 500gr 760din

NUTRABAITS BETAIN HCL 50GR 1090din

 

Mislio sam da je greska u ceni,ali i na ccmoore sajtu je oko 10funti 500gr,a nutrabaitsov je svuda 10-11e 50gr..

Pa dal je moguce da je ovaj 10 puta jaci-bolji?

 

Slicno je i sa GLM!

Link to comment
Share on other sites

Gledam na sajtu Ribolovca,i nista mi nije jasno

 

CC moore SUPER PURE BETAIN-Super čisti betain 500gr 760din

NUTRABAITS BETAIN HCL 50GR 1090din

 

Mislio sam da je greska u ceni,ali i na ccmoore sajtu je oko 10funti 500gr,a nutrabaitsov je svuda 10-11e 50gr..

Pa dal je moguce da je ovaj 10 puta jaci-bolji?

 

Slicno je i sa GLM!

 

Radi se o različitim stvarima. Svaki za svoju namjenu i različite doze su naravno. Jednoga ide 20 gr na kilu drugoga par grama. Jedan je termostabilan drugi nešto manje itd.

Svako bira svoj način upotrebe pa i tako proizvode.

Koji je bolji i koliko to nebi htio komentirati.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
sbs glm ibetain su korektne cene doro odradjuju posao.nisu iste doze kao nutra ali nisu i 10 puta losiji.stavi u istu boilu 5g nutra glm i 15 g glm cc moore neces pogresiti.sto jaci brend cene vise a malo zpostavjene firme isti artikl jeftiniji a mozda bolji.mnogo ljudi koje znam koiste glm od moore i nista gore ne pecaju nego kad su praznili kutije nutrinog glm.sve je u tome koliko se ko potrudi da isproba i istestira nesto novo.jeftinije ne znaci i losije...
Link to comment
Share on other sites

sbs glm ibetain su korektne cene doro odradjuju posao.nisu iste doze kao nutra ali nisu i 10 puta losiji.stavi u istu boilu 5g nutra glm i 15 g glm cc moore neces pogresiti.sto jaci brend cene vise a malo zpostavjene firme isti artikl jeftiniji a mozda bolji.mnogo ljudi koje znam koiste glm od moore i nista gore ne pecaju nego kad su praznili kutije nutrinog glm.sve je u tome koliko se ko potrudi da isproba i istestira nesto novo.jeftinije ne znaci i losije...

 

Radi točnosti:

Super pure betain i betain HCL nisu iste komponente. Bez obzira tko ih proizvodio. Zato su i doziranja različita ali i cijene.

Link to comment
Share on other sites

jeste da postoje dve vrste al je u pitanju sasvim razliciti proizvod iz obe firme lepo je zac napisao,prvo je termo stabilan koja je veoma bitna informacija a drugo ono HC1-Hydrochloride-pomaze pri rastvaranju u vodi josh jedna bitna stvar.Ne kazem da je najbolji al je jedan od njih i je sasvim drugi proizvod od ostalih betaina.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...