Jump to content

KARP LIGA BASIANA 2010


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno se izvinjavam ali nije moglo ranije .Jos jednom izvinjenje i takmicarima i svima ostalima koji su bili zainteresovani da vide ranije rezultate.Ono sto je vrlo bitno da su sve ekipe pecale,ali isto tako svaka ekipa moze da se pohvali sa 10 izgubljenih riba a neke i vise .Sto bi rekao nas narod sta bi bilo kad bi bilo . Svaka cast svim ekipama koje su na prvom mestu izdrzale nenormalne vrucine i sto su se svi borili do samoga kraja,casno i posteno. :clap: :clap: :clap: :clap:
Link to comment
Share on other sites

Hvala i Granulicu on je jedini koji je imao postovanja prema mom matorom i pustio starijeg coveka da pobedi.A samo da znate nekada je on od njega i ucio da peca pa jel treba da ga pobedi ili pusti.Zeljko hvala ti jos jednom sto si pustio matorog.
Link to comment
Share on other sites

sta sam vam pricao pred takmicenje u vezi pumpi ako budu radile imaju sanse i 12,11,10,9,8 celo jezero .Ko nije verovao sada se uverio ,a to sto ste vi pustali ribu pre nego sto je i bila izmerena to je sada vec drugi problem.O tome neki drugi put
Link to comment
Share on other sites

sta sam vam pricao pred takmicenje u vezi pumpi ako budu radile imaju sanse i 12,11,10,9,8 celo jezero .Ko nije verovao sada se uverio ,a to sto ste vi pustali ribu pre nego sto je i bila izmerena to je sada vec drugi problem.O tome neki drugi put

 

baksuze jedan opet sam bio na 11. ipak je to slabo u odnosu na mesta od 1-5.mi smo sedeli po 7,8 sati bez ribe. moglo se pecati ali je 1.,2,i 3 nedostizna.NEVALJA TO. jedino je dobro sto su sva mesta imala ribu u zavisnosti kako je ko znao da otpeca. cestitke svima. :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Pa kako ste vi na 11 i 12 imali od 16/19 riba neki na mestim ispred 4,5,6,7,8,9 slabije.Nije u pitanju to u pitanju je samo boila ,naravno da i mesto znaci .Vama svaka cast na extra pecanju .Sigurno da su ta mesta malo favorizovanija ali ne mnogo kada rade pumpe pricam ti o ovakko dugom pecanju.A koliko cujem da ste i imali dosta otpadanja .
Link to comment
Share on other sites

Zeleo bih da cestitam svima koji su izdrzali do kraja na ovakvoj temperaturi.mom partneru fullu sto me je podrzao ovaj vikend i radio do kraja samnom.mamu i tatu sokolovice nisam pustio sto ih volim, :angry-screaming: a volim ih vec sto su bili bolji i cestitam im na tome, jer jedna riba je odlucivala.a o otpadanju i kidanju cemo drugi put, ribe je bilo svuda samo je trebalo raditi na 40 stepeni
Link to comment
Share on other sites

Pa kako ste vi na 11 i 12 imali od 16/19 riba neki na mestim ispred 4,5,6,7,8,9 slabije.Nije u pitanju to u pitanju je samo boila ,naravno da i mesto znaci .Vama svaka cast na extra pecanju .Sigurno da su ta mesta malo favorizovanija ali ne mnogo kada rade pumpe pricam ti o ovakko dugom pecanju.A koliko cujem da ste i imali dosta otpadanja .

 

pa za divno cudo otpalo mi je samo dve ribe tako da i nije strasno. sto se tice pecanja i boile dao sam sve od sebe ali na nekim mestima je to nebitno,mislim na boilu, pa malo nervira. sta god da radis ove napred nemozes stici. valjda ce biti bolje drugi put. pogledaj isto i broj riba pa uporedi kilazu. i to mnogo znaci.

Link to comment
Share on other sites

A sledece godine trazite pecanje po sektorima pa ce svakko imati priliku da pokaze koliko zna i vredi .

 

to ce biti sigurno ako ovako nastavi da radi jer koliko sam cuo neki su vec sada za tako nesto. sve u svemu ja sam zadovoljan sa ovim mestom osvojenim jer jos samo nisam dubio na glavi zbog ribe i nevredi. koliko sam mogao pored galica i ninkovica ja sam jos i odlicno otpecao. ipak su to dobre i iskusne ekipe. sve u svemu dobro je. pozdravi matorog i cestitaj mu od mene i nemoj zameriti na komentarima. pozdrav :clap: :clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Molio bi sve koji imaju neku slikku sa ribom da mi proslede ili neka stave na forum ovo je sve sto sam ja dobio za sada .A bilo bi lepo da stavimo sto vise kako bi pokazali ljudima da u BASIANI ima mnogo lepih i velikih riba. :dance:
Link to comment
Share on other sites

Ajde Sokole postavi neku sliku da vide ljudi da ima lepih komada i pokazi NESI gde su se upecali bio si svedok. :lol:

 

zna NESA gde su upecane velike ribe jer je bio prisutan.zato i kazem da bolje rade mesta na pocetku jezera. gore je najveca riba upecana 5,200. znaci SLABO RADE TA MESTA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...