Jump to content

Koja raketa?


tonino

Recommended Posts

da ne otvaram novu temu bas vezano za tu montazu kad se raketa okrece kad se vuce nazad...

Cini mi se da sam negde video neku skicu te montaze ... jel mozda neko zna ili ima crtez jos bolje

Kiza kaze da zavisi od rakete, mislim da carp sistem ima takvu? kako se montira? :doh:

Link to comment
Share on other sites

Nije do stapa, imam fox warrior Z 5,5 lbs 12,ft.

Nije meni problem do 100 metara nego preko 100 metara( 120,130).

A za ovaj sistem nemam crtez.

 

 

Probaj Pelzerovu (plavu) raketu ja je koristim i pefekektna je..A takodjer imam Fox warrior spod.. A isto tako jako lagano se prepravi za lagano privlacenje..

Link to comment
Share on other sites

Bacam sa žutima od kada postoje. Crne su poboljšana verzija, po vanjskom izgledu totalno iste. Poboljšan je i povrat i aerodinamika same rakete. Zato je i sam let mirniji pa samim time ispadanje hrane manje. Izranja puno brže a u večini slučajeva iskače iz vode što je odlično za rasipanje hrane po hranilištu.

Na povratu je prije bilo problema radi preduge žice sada je to skračeno i time je dobijena mirnoća leta. S unutrašnje strane glava je puno jače zalivena tako da se ne natapa sa vodom.

Link to comment
Share on other sites

lc masina, najlon 0,25mm + shok 7metara letece svaka 100m i vise...

poz

Koju raketu najbolje koristiti za izbacaje preko 100m?

Koji spod stap imas? Da ne ispadne glupo,ali skoro svaka ide na 100m

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Probao sam ih dosta.Dobro su mi se pokazale i naravno ih imam korda svi modeli,ugo,gardnier i pelzer sa karpovim imam razlicita iskustva to jest kako naletis ali se sad na trzistu pojavio spomb koji sam uzeo da probam i jako sam zadovoljan to jest mislim da je vrh od svih gore pomenutih ima miran let,precizan je,mogu da se dostignu velike daljine i jedna velika prednost koje druge rakete nemaju u opste nema rasipanja.
Link to comment
Share on other sites

Probao sam ih dosta.Dobro su mi se pokazale i naravno ih imam korda svi modeli,ugo,gardnier i pelzer sa karpovim imam razlicita iskustva to jest kako naletis ali se sad na trzistu pojavio spomb koji sam uzeo da probam i jako sam zadovoljan to jest mislim da je vrh od svih gore pomenutih ima miran let,precizan je,mogu da se dostignu velike daljine i jedna velika prednost koje druge rakete nemaju u opste nema rasipanja.

 

Isto tako probao sam ih dosta..SPOMB nije loš,stvarno jako zanimljiv proizvod..ali ipak mislim da ima neke svoje nedostatke tako da u ruksaku uvijek treba imati i klasićnu raketu..Od kojih ja dajem glas za Pelzer (plavu) I UGO crnu sa kuglicom.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja sam probao puno stvari ali CARP SYSTEM je zakon za daleko :dance: dobro leti lako se vraca i nije skup.narocito sad ovaj novi sa velikom perlicom je NO1.nije ni los ugo ,(crnu jos nisam probao )ali jasam za C.S.

KORDA je izuzetno precizna ali muka ga vracati.njega koristim na blizu do 90m kad pecam u kvadrat

Najveca je free spiritova raketa ali nebi smeo da stavim na bilo koji spod stap :naughty:

Link to comment
Share on other sites

ja sam probao puno stvari ali CARP SYSTEM je zakon za daleko :dance: dobro leti lako se vraca i nije skup.narocito sad ovaj novi sa velikom perlicom je NO1.nije ni los ugo ,(crnu jos nisam probao )ali jasam za C.S.

KORDA je izuzetno precizna ali muka ga vracati.njega koristim na blizu do 90m kad pecam u kvadrat

Najveca je free spiritova raketa ali nebi smeo da stavim na bilo koji spod stap :naughty:

 

Kordina raketa se vraca izuzetno brzo samo treba znati kako,postavish odredjenu brzinu motanja sa kojom ide skroz na povrshini i nemash nikakve muke -bar ja nemam i nikad mi nije bila problem.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...