Jump to content

22. CARP LIDER CUP, DEBELJACA 6 - 8.08.2010.


Recommended Posts

Obaveštavamo sve zainteresovane timove da će se 22. CARP LIDER CUP održati od 6 - 8.08.2010. godine.

 

Kotizacija iznosi 7000 dinara.

 

Peca se po pravilniku debeljačkih jezera.

 

Timovi koji su već prijavljeni

1. CT Grile,

2. Master Carp Team,

3. CT Milenković,

4. CT Zemun,

5. CT Carp Lider,

6. CT SKela,

7. Big carp team

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obaveštavamo sve zainteresovane timove da će se 22. CARP LIDER CUP održati od 6 - 8.08.2010. godine.

 

Kotizacija iznosi 7000 dinara.

 

Peca se po pravilniku debeljačkih jezera.

 

Timovi koji su već prijavljeni

1. CT Grile,

2. Master Carp Team,

3. CT Milenković,

4. CT Zemun,

5. CT Carp Lider,

6. CT SKela,

7. Big carp team

imali osim komaraca nekih i nagrada za tih 7000 din ili je ipak bitno samo druzenje :angry-banghead: :violence-hammer:

Link to comment
Share on other sites

Obaveštavamo sve zainteresovane timove da će se 22. CARP LIDER CUP održati od 6 - 8.08.2010. godine.

 

Kotizacija iznosi 7000 dinara.

 

Peca se po pravilniku debeljačkih jezera.

 

Timovi koji su već prijavljeni

1. CT Grile,

2. Master Carp Team,

3. CT Milenković,

4. CT Zemun,

5. CT Carp Lider,

6. CT SKela,

7. Big carp team

imali osim komaraca nekih i nagrada za tih 7000 din ili je ipak bitno samo druzenje :angry-banghead: :violence-hammer:

Ako izračunaš zakup jezera+ sudije+pehari i medalje shvatiš da Dragan ovo radi za džabe. Kotizacija je isuvše mala da bi nešto sem pehara bilo nagrada. Ustvari pecanje sa prijateljima je najveća nagrada. pozzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Obaveštavamo sve zainteresovane timove da će se 22. CARP LIDER CUP održati od 6 - 8.08.2010. godine.

 

Kotizacija iznosi 7000 dinara.

 

Peca se po pravilniku debeljačkih jezera.

 

Timovi koji su već prijavljeni

1. CT Grile,

2. Master Carp Team,

3. CT Milenković,

4. CT Zemun,

5. CT Carp Lider,

6. CT SKela,

7. Big carp team

8.bd elitee :banana-dance:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Dragane,zanima me da li postoji mogucnost da se uplati kotizacija putem racuna ili uplatnice ili mora da se dolazi u Dobanovce kod tebe u radnju. Pozdrav od Kaznene ekspedicije
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako nema nista osim pehara,dali ce biti barem rucak ili ko sta ponese. :banana-dance:

 

Grile ti spomenu neke komarce,mora da si imao neprijatan susret sa njima :lol: :angry-screaming:

Ja sam u kolima doneo stotinak da ih ukrstim sa ovim nasima,nasi nesto slabo bodu,a i slabi su nesto,imaju snage samo za jedno poluvreme ;)

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako nema nista osim pehara,dali ce biti barem rucak ili ko sta ponese.

 

Grile ti spomenu neke komarce,mora da si imao neprijatan susret sa njima :lol: :angry-screaming:

Ja sam u kolima doneo stotinak da ih ukrstim sa ovim nasima,nasi nesto slabo bodu,a i slabi su nesto,imaju snage samo za jedno poluvreme

Ma j...s komarce vazno da mi je riba dobro radila nisam mogao da stignem :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead: MORAM SE UCLANITI U NEKU SKOLU PECANJA

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako nema nista osim pehara,dali ce biti barem rucak ili ko sta ponese.

 

Grile ti spomenu neke komarce,mora da si imao neprijatan susret sa njima :lol: :angry-screaming:

Ja sam u kolima doneo stotinak da ih ukrstim sa ovim nasima,nasi nesto slabo bodu,a i slabi su nesto,imaju snage samo za jedno poluvreme

Ma j...s komarce vazno da mi je riba dobro radila nisam mogao da stignem :angry-banghead: MORAM SE UCLANITI U NEKU SKOLU PECANJA

 

Ne bih ja bas rekao da tu nedostaje iskustva iliti znanja,evidentno je da je posredi neki drugi problem kako nama,tako i tebi ove godine.Pronadji ti neku "skolu za zrebanje",pa da upisemo i mog Lakija,bice da mi dobro ne promesamo te kuglice :naughty: pa da onda vidis znanja,pa sve i na kliker da zabacis :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro ako nema nista osim pehara,dali ce biti barem rucak ili ko sta ponese.

 

Grile ti spomenu neke komarce,mora da si imao neprijatan susret sa njima :

Ja sam u kolima doneo stotinak da ih ukrstim sa ovim nasima,nasi nesto slabo bodu,a i slabi su nesto,imaju snage samo za jedno poluvreme

Ma j...s komarce vazno da mi je riba dobro radila nisam mogao da stignem :angry-banghead: MORAM SE UCLANITI U NEKU SKOLU PECANJ

 

Ne bih ja bas rekao da tu nedostaje iskustva iliti znanja,evidentno je da je posredi neki drugi problem kako nama,tako i tebi ove godine.Pronadji ti neku "skolu za zrebanje",pa da upisemo i mog Lakija,bice da mi dobro ne promesamo te kuglice :naughty: pa da onda vidis znanja,pa sve i na kliker da zabacis :

E pa nemoj tako,ipak su to profesionalci i nije se sa njima z........i.A MOZDA JE I BIO ZEMLJOTRES U MIONICI?? :eusa-violin: :eusa-think:

Link to comment
Share on other sites

Obaveštavamo sve zainteresovane timove da će se 22. CARP LIDER CUP održati od 6 - 8.08.2010. godine.

 

Kotizacija iznosi 7000 dinara.

 

Peca se po pravilniku debeljačkih jezera.

 

Timovi koji su već prijavljeni

1. CT Grile,

2. Master Carp Team,

3. CT Milenković,

4. CT Zemun,

5. CT Carp Lider,

6. CT SKela,

7. Big carp team

imali osim komaraca nekih i nagrada za tih 7000 din ili je ipak bitno samo druzenje :angry-banghead: :violence-hammer:

Ako izračunaš zakup jezera+ sudije+pehari i medalje shvatiš da Dragan ovo radi za džabe. Kotizacija je isuvše mala da bi nešto sem pehara bilo nagrada. Ustvari pecanje sa prijateljima je najveća nagrada. pozzzzzzzzzzzz

Eeee pa nemoj da radi za dzabe propasce covek reci mu da podigne na 7100din.A ti se vidim nisi jos prijavio,ili te neinteresuju "prijateljska"takmicenja.

Link to comment
Share on other sites

ne vidim razlog zasto pojedinci moraju sve da komentarisu i namecu svoje stavove!! niko nikog ne tera da peca niti ce takmicenje biti otkazano ako neko misli da ce se dragan obogatiti sa ovom kotizacijom!!kad je tako , zasto onda vi gospodine iz rume ne napravite kup na debeljaci pa se i vi obogatite !! ne bi nasli ni tri ekipe i to sastavljene od clanova uze rodbine. ako nemate nesto pametnije nemojte ni tudje brige brinuti!!
Link to comment
Share on other sites

'Alo, ljudi, ovo ode u off ...

 

Zna se ko je Dragan i kako radi, i izlisna je bilo kakva prica na tu temu. Da ne valja, odavno bi se culo. Siguran sam da Grile i Limun nisu nista lose mislili, cak naprotiv, tako da nema potrebe za nervozom.

Link to comment
Share on other sites

ne vidim razlog zasto pojedinci moraju sve da komentarisu i namecu svoje stavove!! niko nikog ne tera da peca niti ce takmicenje biti otkazano ako neko misli da ce se dragan obogatiti sa ovom kotizacijom!!kad je tako , zasto onda vi gospodine iz rume ne napravite kup na debeljaci pa se i vi obogatite !! ne bi nasli ni tri ekipe i to sastavljene od clanova uze rodbine. ako nemate nesto pametnije nemojte ni tudje brige brinuti!!

SAMO SE VI GOSPODINE OPUSTITE I BEZ PANIKE..LEPO JE GOMA NAPISAO (pametan je to covek),A VI NISTE RAZUMELI JER SE NEZNAMO.POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

[

Eeee pa nemoj da radi za dzabe propasce covek reci mu da podigne na 7100din.A ti se vidim nisi jos prijavio,ili te neinteresuju "prijateljska"takmicenja.

 

Ja sam prošlo otpecao kako valja , pogledaj rezultate.

Ne pecam zato što moj partner iz ekipe nije tu već na moru a i neću da pecam hoću da radim,dosta je bilo odmora!!!

Link to comment
Share on other sites

[

Eeee pa nemoj da radi za dzabe propasce covek reci mu da podigne na 7100din.A ti se vidim nisi jos prijavio,ili te neinteresuju "prijateljska"takmicenja.

 

Ja sam prošlo otpecao kako valja , pogledaj rezultate.

Ne pecam zato što moj partner iz ekipe nije tu već na moru a i neću da pecam hoću da radim,dosta je bilo odmora!!!

Ajde Doco pusti te fore NECU DA PECAM HOCU DA RADIM,nasi smo brate reci lepo NE DA MI ZENA I GOTOVO :doh: :dance: :dance:

Link to comment
Share on other sites

[

Eeee pa nemoj da radi za dzabe propasce covek reci mu da podigne na 7100din.A ti se vidim nisi jos prijavio,ili te neinteresuju "prijateljska"takmicenja.

 

Ja sam prošlo otpecao kako valja , pogledaj rezultate.

Ne pecam zato što moj partner iz ekipe nije tu već na moru a i neću da pecam hoću da radim,dosta je bilo odmora!!!

Ako ako doco samo ti radi,malo sale nije na odmet.POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

Nesto sam se uzvrteo,danas sam ceo dan pravio boile pa ne mogu da docekam da ocne takmicenje,a ne moze da pocne u boljem trenutku jer od 3. avgusta sam na odmoru pa ce ovo biti prava uvertira za kampanju na Garaskom posle takmicenja.
Link to comment
Share on other sites

TAKO JE JOCO TAKO SE BRANI KAPITEN EKIPE I ORGANIZATOR.nego u poverenju e vi samo pecate zajedno ili i lovu delite mislim od ove ogromne kotizacije. :whistle:

sve delimo jednako sem kreveta, to koristimo svako sebi i u neogranicenim kolicinama!!! nije kapiten znao kako je lepo spavati pored stapova dok nije poceo pecati samnom!!! a sto se love tice pa zar mislis da ja dzabe pecam,ni ronaldo ne igra fudbal dzabe, iako ga verovatno voli!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...