Jump to content

Pelzer baits


Časlav KM

Recommended Posts

Guest kristijansombor
Sushi mix sa dodatkom samo sushi seruma i nekog aminokiselinskog pripravka, Stimulin Amina u mom slucaju, odlicno je radilo na divljoj vodi
Link to comment
Share on other sites

Sushi mix sa dodatkom samo sushi seruma i nekog aminokiselinskog pripravka, Stimulin Amina u mom slucaju, odlicno je radilo na divljoj vodi

 

Amino kuselina u dodatku,i samo "zavrsi misao" i malo neke arome,mislim da cemo se sloziti oko toga na ne bude "nagruvana" boila na reci zbog kontra efekta.

 

i da te priupitam gde se moze ili gde nabavljas sushi serum?

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor

http://ribolovac.autosport-ns.co.rs/strsaproizv.php

30ml seruma na 1kg mixa

20ml Solar Stimulin Amino

Pola ove kolicine u jaja, pola spolja posle kuvanja, serum sam po sebi dovoljno smrdi, tako da nije potrebna aroma. Bas tako, posto je rekao da se radi o divljoj vodi, ja ne bi stavljao nista drugo, sve preko moze biti previse, a to ne zelimo B) Ako pak zlis jos stvari da stavis, mozes slobodno eksperimentisati, ali za ovo garantujem da radi, za eksperimente ne mogu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor
Svako ko me poznaje zna da je Club mix moj omiljeni mix! Klot Club mix samo sa Stimulin Aminom je zakon za divlju vodu!!! To naravno nisam ja izmislio, dosta ljudi vrlo uspesno peca na ovako napravljene boile
Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor

pa kristijane i BYT mix za divlju vodu isto tako se radi kao i squid odnosno skoro svi solarovi miksovi

Naravno Jane, samo sam rekao da mi je ovaj omiljeni!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kristijansombor

Kris, dali si radio kombinaciju sa aromom oktopus sqvid i ester krem,ja nisam a planiram poz.

NIsam probao, ali sigurno je dobra, kao i sve sto stize iz firme Martina Lockea ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ima li ko iskustava sa Pelzer programom?

konkretno me interesuje Pelzer Sushi Imperial mix za koriscenje na divljoj vodi.

 

Časlave pitaj Limara,on je forsirao Sushi i mislim da ima puno iskustva sa navedenim mix-om.

Link to comment
Share on other sites

Limar je clan ovog foruma pa se nadam da ce videti post pa reci nesto o Sushi mixu.

master Kristijan mi je dosta pomogao tako da ce Sushi biti proban na jezeru Gazivode.

Evo sad video post,Sushi je uvek jako zanimljiva tema!

Jedini po meni Pelzerov miks koji zaiata radi...

Uzmes druze miks{ako mozes nabaviti},Sushi serum,Puder i Aromu i to zbrckas po uputstvu na poledjini,ni manje ni vise i mislim da ces se prijatno iznenaditi :D

Ako slucajno nemozes naci original miks javi se,imamo i alternativu koja uz dodatak istoimene hemije takodje odlicno radi na divljim vodama..

Link to comment
Share on other sites

Evo sad video post,Sushi je uvek jako zanimljiva tema!

Jedini po meni Pelzerov miks koji zaiata radi...

Uzmes druze miks{ako mozes nabaviti},Sushi serum,Puder i Aromu i to zbrckas po uputstvu na poledjini,ni manje ni vise i mislim da ces se prijatno iznenaditi :D

Ako slucajno nemozes naci original miks javi se,imamo i alternativu koja uz dodatak istoimene hemije takodje odlicno radi na divljim vodama..

 

Ja mu nista ne verujem :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...